Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Czarno-białe fototapety

1497

wzorów

Czarno-białe fototapety

Pierwsza udana fotografia, która przetrwała do dziś, była zrobiona w 1826 roku przez francuskiego wynalazcę Josepha Nicéphore Niépce. Zdjęcie to nazywa się "La cour du domaine du GrasDowiedz się więcej" (widok z okna w Le Gras) i przedstawia widok z pracowni Josepha w mieście Chalon-sur-Saône. Czas naświetlania wynosił około ośmiu godzin, co sprawia, że oświetlenie na zdjęciu jest nieco szczególne, ponieważ słońce zmieniało pozycję w ciągu tych ośmiu godzin. Dużo działo się w fotografii w latach pomiędzy 1826, a 2017 r., ale coś, co nie zmieniło się, jest nasza fascynacja czarno-białymi zdjęciami.

Czarno-białe fototapety dla uzyskania pięknego, stylowego i klasycznego wyglądu

Prostota mieszania czarno-białych kolorów podczas dekorowania sprawia, że pokój jest piękny i ekscytujący. Często stosuje się zasadę do projektowania wnętrz: każdy pokój może potrzebować jakiejś formy czarnego koloru i możemy to zrozumieć. Czarny kolor to bardzo łatwy sposób na stworzenie połączenia między kolorami w pomieszczeniu, co pozwala na użycie kolorów, które normalnie niekoniecznie muszą współpracować ze sobą w mniejszej przestrzeni. Czarny kolor kontrastuje i tworzy harmonię między różnymi kolorami w tym samym czasie. Chociaż niesamowicie pięknie jest zaprojektować pokój tylko w czerni i bieli, to może on być trochę odpychający. Wyjątkowym sposobem na uzyskanie jak najwięcej czarnego i białego w pokoju, bez ryzyka, że będzie zbyt sztywny i ograniczony, jest zmieszanie go z innymi kolorami, które będą bardziej lśniące i bardziej odbijające światło. Czarno-biała ściana i meble w czarno-białych kolorach spowodują niesamowitą poprawę, jeśli zmieszasz je z kolorami, takimi jak różowy, żółty, czerwony i modny purpurowy przez poduszki, dywany, zasłony i inne tkaniny. Ponieważ piękna czarno-biała ściana i odważnie kolorowe tkaniny podkreślają i uzupełniają się wzajemnie, Twój pokój zyska swoją własną osobowość, której ciężko będzie nie pokochać. Tapety takie jak Stockholm Skyline Black i Weaving Wood Grey są idealne do wykorzystania, jako podstawy do stylizacji salonu, a Ball Through Wall jest doskonałym wyborem do pokoju nastolatków.

Kombinacja kolorów, która czyni przestrzeń

Niezależnie od rzeczywistego rozmiaru pokoju, który dekorujesz, zawsze będzie będzie postrzegany jako większy, przy łączeniu tych dwóch kolorów z podstawowym kolorem, wybranym do pokoju. Duży salon będzie jeszcze większy, hol poczuje się przytulny, a kąt małej sypialni będzie powiększony i wprowadzony do życia w sposób, który nigdy nie był możliwy. Jeśli ściana za łóżkiem ma ciemniejszy odcień czarno-białego koloru, tak jak fototapeta Pine Trunk bw, będzie wyglądać niesamowicie z umiarkowanie ciemnymi, drewnianymi ramami łóżka lub szafki nocnej. Jeśli ściana za łóżkiem jest stylizowana na lżejszy czarno-biały odcień z wyrazistym kolorem, podobnie jak fototapeta Julia Butterfly, to rama łóżka w przydymionym szarym kolorze lub szafka nocna zgra się z fototapetą na osobistym poziomie. W holu może chcesz być witany przez bardzo wyraźne, miękkie i ciepłe kolory. Z drugiej strony, jeśli szukasz otwartego i uprzejmego powitania po przejściu przez drzwi domu, to czarny, biały i szary są doskonałymi kolorami. Jasna podłoga połączona z tapetą Kukułcze Gniazdo podniesie pomieszczenie w ładny sposób, podczas gdy nieco ciemniejsza podłoga w połączeniu z czarnymi kolorami fototapety Norra Järnvägsgatan in Mono, zapewni spokojniejsze powitanie.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.