Szara fototapeta

Szary. Kolor, który często kojarzony jest z neutralnością, nudą, przeciętnością i nieśmiałością. Jak to się stało? Szary, tak niesamowicie cudowny kolor do stylizacji. Już w średniowiDowiedz się więcejeczu, biedni ludzie nosili szary, ponieważ był to kolor niebarwionej wełny. Od tamtej pory kolor ten musiał walczyć. Mimo to, w historii od czasu do czasu udaje mu się odnieść sukces jako kolor ważny kulturowo i odpowiedni. W czasach renesansu czarny był szlachetnym kolorem do noszenia, a ponieważ biały i szary dobrze współgrają z czarnym, szary zaczął odgrywać wyraźniejszą i ważniejszą rolę w modzie. Zyskał swoje miejsce jako jeden z najczęściej używanych kolorów w czasach współczesnych.

Stylizacja z szarą fototapetą

W domach szary jest ciepły, przytulny i przewiewny - a przy tym ekscytujący! Rustykalna deska w kuchni czy drewniana podłoga w sypialni mogą łatwo zniknąć w otaczającym je wystroju, jednak detale, które wprowadzają są tak naturalnie piękne, że warto je wyeksponować. Na początku może się to wydawać trudne - a nawet niemożliwe - ale kiedy zobaczysz możliwości w kolorze i w szarych fototapetach, pokochasz wyzwanie, jakim jest podkreślenie skromnie pięknych detali w Twoim domu. Podobnie jak wiele innych popularnych kolorów, szary jest bardzo wielowymiarowy. Szary to o wiele więcej niż tylko szary! Niewiarygodnie wiele barw i odcieni szarości może czasami sprawiać wrażenie dżungli podczas polowania na dokładnie taki sam odcień. Zimne szarości mają tendencję do niebieskiego, podczas gdy cieplejsze mają tendencję do czegoś bardziej w stylu żółto-zielonego.

Szara fototapeta to bezpieczne rozwiązanie

. Jeśli chcesz grać bezpiecznie, elegancka, jasnoszara fototapeta z pewnością się sprawdzi. Fototapeta z samolotami od Jolly Wrenches jest absolutnie bezkonkurencyjna do pokoju dziecięcego. Mapa Świata Szczegółowa Szara to - co nie jest zaskoczeniem - fototapeta, która idealnie nadaje się do domowego biura. Z kolei miłośnik Sztokholmu nie może oprzeć się fototapecie Vasastan i jej pomysłowemu odwzorowaniu dzielnicy Vasastan na ścianie akcentowej w salonie. Istnieje ryzyko, że szara ściana może wydawać się płaska, ale łatwo to naprawić. Szara fototapeta może już mieć jeden lub kilka ekscytujących wzorów - lub bardziej spokojna tapeta może służyć jako idealne tło dla Twojej fototapety. Jasne szare kolory są urocze, ale nie zapominaj o ciemniejszych szarościach! Ciemnoszara fototapeta w domu z meblami, które skłaniają się ku odcieniom bieli, może być niesamowita, zwłaszcza gdy popped z ciemnymi odcieniami innych kolorów, np. poduszkami w ciemnym fiolecie lub deską z ciemnego dębu. Sypialnia w bieli i szarości nigdy, przenigdy nie może być zła. Jeżeli ty jesteś przyglądający dla dyskretnego i demure ale wyzwalającego spojrzenia, szary ścienny fototapeta jest mądrym rozwiązaniem. Szary jest łatwy dla oczu do uchwycenia, relaksuje je i użycza spokój do twojej sypialni. Szare kolory są w miejscach, których byś się nie spodziewał. Elegancja, którą wnosi ten kolor jest czymś, co my w Photowall naprawdę doceniamy.
Informacje o produktach