Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Giant Flamingo - Różowy - Tapeta - Pokój dziecięcy

288

wzorów

Tapety w kolorze różowym

Różowe tapety – odświeżający kolor, który ożywia wnętrza. Kolor różowy uważa się głównie za kobiecą, romantyczną barwę. Z kulturowego punktu widzenia może to być prawda, ale róż przedDowiedz się więceje wszystkim wywiera wrażenie świeżości i ożywienia. To kolor, z którym warto poeksperymentować, ponieważ efekt może okazać się zaskakująco dobry. Barwa różowa powstaje z wymieszania koloru czerwonego z białym. Dzięki temu zawarta w czerwieni energia zostaje przytłumiona. Powstaje delikatny i przyjemny dla oka odcień. Kolor różowy to symbol młodości, romantyzmu, szczęścia i nadziei.

Różowe tapety to dobry wybór

Barwa różowa pasuje do wielu przestrzeni w domu, w których chcemy uzyskać wrażenie komfortu. Najpopularniejszymi miejscami, w których może pojawić się różowa tapeta, są między innymi sypialnia i toaleta. Na różową tapetę na ścianie kontrastowej można się także natknąć w salonie. Wystrój wnętrza w takim kolorze jest łatwy, ponieważ można wykorzystać jego odcienie o różnej intensywności na wiele sposobów, tak by do siebie pasowały. Tapeta w lekko stonowanym odcieniu koloru różowego może sprawić, że pokój optycznie znacznie się powiększy. Wystrój pokoju dziennego za pomocą koloru jasnoróżowego lub wykorzystanie go na ścianie kontrastowej stanowi dobry wybór, ponieważ w tym pokoju spędza się dużo czasu. Wybór tej barwy wywołuje wrażenie komfortu, neutralności i harmonii. Kolorem, który dobrze pasuje do różowych tapet jest fiolet. To nic dziwnego zważywszy na fakt, że na skali kolorów znajdują się blisko siebie. Także różne odcienie barwy czarnej i szarej dobrze komponują się z różowymi tapetami – do tego stopnia, że czasem mogą zaskakiwać.

Różowe tapety – jeden z najważniejszych trendów

W ostatnim czasie kolor różowy stał się na świecie bardzo popularny. Przyczyną tego stanu rzeczy jest być może fakt, że dzięki niemu powstaje stabilna, komfortowa atmosfera w danym wnętrzu, co jest szczególnie ważne, gdy w świecie zewnętrznym pojawiają się niepokoje. Różowe tapety o różnych wzorach i fakturach zdobią obecnie ściany w pokojach wielu sławnych osób. Ten trend będzie się nie tylko utrzymywał, ale także wzmacniał. Innym ważnym aspektem tego koloru jest zmiana jego postrzegania – obecnie na całym świecie jest to barwa bardziej neutralna płciowo. Od dłuższego czasu mężczyźni noszą różowe koszule. Teraz róż pojawił się także w polu zainteresowania mężczyzn, których hobby stanowi design.

Różowe tapety z oferty Photowall to dobry wybór

Mamy nadzieję, że teraz wiesz już nieco więcej na temat różowych tapet, tworzących komfortową atmosferę. Tapety w kolorze różowym na ścianach kontrastowych nie wybijają się na pierwszy plan, lecz zdecydowanie optycznie powiększają wnętrza. Pracownicy Photowall naprawdę lubią różowe tapety, ponieważ dobrze sprawdzają się w każdym d
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.