Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

Tapety w różnych kolorach

34

wzorów

Tapety w różnych kolorach

Dekorowanie pomieszczeń przy użyciu różnych kolorów nie jest takie proste. Trzeba przemyśleć wiele rzeczy. Jeśli chcemy uzyskać właściwą atmosferę, musimy wybrać odpowiednie barwy. JeDowiedz się więcejdną z pierwszych rzeczy jest zadecydowanie, jakie kolory będą obecne w poszczególnych pokojach. Jeśli dane pomieszczenie zostanie pomalowane, być może łatwo je będzie potem umeblować. Jednak w takiej sytuacji niekiedy trudno nadać wnętrzu wyrazisty i osobisty charakter. Lepszym rozwiązaniem będzie wybór tapety z niepowtarzalnym wzorem. Można dobrać tapetę w jednym lub wielu kolorach. Z początku może się wydawać, że wystrój wnętrza, które ozdobiono wielobarwną tapetą, jest trudnym zadaniem. Trzeba przecież odpowiednio dopasować do niego meble i inne elementy, które znajdą się na ścianach, na przykład półki i obrazy.

Wybierając tapetę w wielu kolorach, dobrze zaplanuj wnętrze

Dekorowanie wnętrza z kolorową tapetą wcale nie jest takie trudne. W zależności od pokoju, który planujesz udekorować wielobarwną tapetą, jego rozplanowanie będzie wyglądało trochę inaczej. Jeżeli ma to być pokój dzienny, najlepiej wybrać barwy nienasycone, ponieważ najczęściej w tym pokoju znajduje się telewizor oraz kilka różnych źródeł światła. Również światło słoneczne będzie mieć wpływ na to, w jaki sposób wielokolorowa tapeta będzie odbijała światło. Pokój dzienny to najczęściej pomieszczenie, w którym tworzy się odpowiednią atmosferę. Wielobarwne tapety mogą albo wzmocnić, albo osłabić to wrażenie. Kolejnym wnętrzem, w którym dobrze sprawdzają się wielobarwne tapety, jest kuchnia. Tapeta o kolorach zainspirowanych naturą może podkreślić wyrazistość występujących w kuchni materiałów.

Wielobarwna tapeta na ścianie kontrastowej

Jedną z najpopularniejszych funkcji kolorowych tapet jest tworzenie za ich pomocą ścian kontrastowych. Dzięki ścianie kontrastowej pokrytej kolorową tapetą można osiągnąć różne efekty. Rolą takiej ściany jest wzmocnienie efektu pozostałych ścian. Wybierając kolor dominujący na wielobarwnej tapecie, musimy pamiętać, by pasował on do kolorów lub tapet na trzech pozostałych ścianach pomieszczenia. W rezultacie otrzymujemy ścianę wybijającą się na pierwszy plan lub stanowiącą tło.

Ilość czasu spędzanego w pokoju to podstawa

Zastanawiając się nad wystrojem danego wnętrza, często zapominamy o tym, jak dużo czasu mamy zamiar w nim spędzać. Nie można o tym zapomnieć, ponieważ wrażenie danego wnętrza długo w nas pozostaje. Jak wspominaliśmy wcześniej, pokój dzienny to pomieszczenie, w którym długo przebywamy i którego atmosfera ma na nas duży wpływ. Pokojem, w którym spędzamy najwięcej czasu, jest sypialnia. Ponieważ w tym pomieszczeniu głównie śpimy, jego wnętrze nie wywiera na nas długotrwałego wpływu. W związku z tym stworzenie przyjemnej i stonowanej atmosfery w sypialni, która w krótkim czasie wprawi nas w odpowiedni nastrój, jest bardzo ważne. Wielobarwne tapety dobrze pasują do sypialni, ponieważ dzięki różnym kolorom można szybko stworzyć wrażenie komfortu. Przyjemną atmosferę w sypialni tworzą najczęściej matowe, ciepłe kolory i odcienie.

Oferta Photowall: szeroki wybór tapet w wielu różnych kolorach

Photowall oferuje nie tylko szeroką gamę wielobarwnych tapet, ale także dysponuje dobrze ugruntowanym doświadczeniem, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Pragniemy, żeby efekt końcowy prac nad wystrojem wnętrz był jak najbardziej zadowalający. Dobrze wiemy, że dekorowanie wnętrz przy pomocy kolorowych tapet może stanowić wyzwanie. Staranne zaplanowanie wyglądu danego pomieszczenia sprawi jednak, że w efekcie powstanie pokój mający własny charakter i odznaczający się funkcjonalnością. To właśnie niezaprzeczalna przewaga tapet w wielu kolorach.
Informacje o produktach
Pokaż 34 wzorów
Sortuj:

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.