Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Wschodzące słońce - Tapeta - Kuchnia

185

wzorów

Czerwone fototapety

Stylizowanie czerwonym. W projektowaniu wnętrz i modzie, kolor czerwony jest zwykle związany ze słowami takimi jak przewyższający, przyciągający wzrok, odnoszący sukces i skuteczny. UDowiedz się więcejdekorowanie czerwonym może sprawić, że pokój będzie wspaniały i naprawdę będzie pasować do stylu, zwłaszcza jeśli zbilansujesz przestrzeń białymi lub szarymi meblami i innymi dekoracjami, które zapewnią odpowiedni kontrast. Spójrz na ten duży obraz i użyj finezji podczas stylizacji czerwonymi ścianami. Czasami łatwiej jest udekorować wzorzystą czerwoną tapetą niż całkowicie czerwoną tapetą. Nie wymaga to naprawdę wyrównania reszty wystroju jednolitego koloru ściany w ten sam sposób. Są dwie rzeczy, które ludzie łączą z czerwonym stylem: odwaga w podążaniu własną ścieżką i robienie rzeczy na swój sposób. Czerwony to bardzo wyrazisty, przyciągający uwagę kolor.

Emocje związane z fototapetą

Nie ma wątpliwości, że kolor czerwony to kolor, który wywołuje ludzkie emocje. Czerwony to kolor, który wysyła silne sygnały w naturze. Większość ludzi zgadza się, że czerwony przyciąga wzrok. To nie przypadek, że znaki drogowe i sprzedażowe w sklepach są czerwone. Czerwony ma również silną symbolikę jako kolor w większości kultur. Kolor ten często kojarzy się z miłością, mocą i odwagą. W kulturze zachodniej czerwony może być symbolem grzechu i seksualności, no i czerwony nie ma wszędzie tego samego znaczenia.

Różnice kulturowe

W kulturach azjatyckich czerwony oznacza radość i sukces. Nic więc dziwnego, że czerwony kolor jest popularny na weselach w krajach azjatyckich. I jak już się może zorientowałeś, czerwony jest symbolem słońca w Japonii.

Dlaczego zachody słońca są czerwone

Nie zagłębiamy się w szczegóły. Wyjaśnimy tylko krótko, dlaczego niebiosa są czerwone w czasie zachodu słońca. Białe światło, które zwykle postrzegamy, obejmuje kombinację długości fali wszystkich kolorów. W niektórych przypadkach światło jest podzielone na różne kolory, na przykład tęcza lub gdy patrzymy przez pryzmat. Światło jest rozproszone w podobny sposób. Kiedy słońce jest nisko, to dobiegają do nas dłuższe fale. Czerwony ma najdłuższą długość fali i dlatego niebo jest wypełnione głównie czerwonym światłem. Jeśli zgadzasz się, że czerwone zachody słońca są niesamowite, przyjrzyj się uważnie naszej fototapecie Zanurzenie w Słońcu, Viktora Sundberga.

Historia czerwonego Ferrari

Jest szczególny odcień czerwonego zwany szkarłatem. Szkarłat można znaleźć w naturze w egzotycznym ibisie. Ma on ciepły i ognisty czerwony kolor z nutą pomarańczy. Ten szczególny czerwony odcień stał się niemal anonimowy w samochodach Ferrari. Ten szczególny kolor nazywa się rosso corsa i był początkowo używany wyłącznie w odniesieniu do samochodów wyścigowych. Każdy kraj miał własny kolor na swoich samochodach. Samochody niemieckie były białe, francuskie były jasnoniebieskie, brytyjskie były ciemnozielone, a włoskie miały - zgadłeś - właśnie ten szkarłatny kolor, który stał się tak silnie związany z szybkością i intensywnością. Jeśli jesteś fanem Ferrari, nie przegap naszej oferty z motywami Ferrari.

Nasz szeroki asortyment

Nasz asortyment czerwonych fototapet jest tak nieskończony, jak ten kolor. Mamy wszystko, od ścian graffiti po klasyczne, eleganckie wzory i oczywiście mamy tapety pozostające pod wpływem Azji. Każda tapeta, którą tutaj znajdziesz tworzy wyjątkowe wrażenie, biorąc pod uwagę, że zarówno odcienie kolorów, jak i wzory różnią się. Chcemy dać Ci możliwość znalezienia tapety, która będzie odpowiednia dla Twojego stylu i wyróżni się w tłumie. Poświęć chwilę i przejrzyj nasz asortyment czerwonych fototapet. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś, co Ci się spodoba.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.