Purpurowa tapeta

Fioletowa tapeta emanuje luksusem i kreatywnością. Wiele osób odrzuciłoby pomysł fioletowej tapety, nie zastanawiając się nad nim zbytnio. Fioletowy jest postrzegany jako odważny koloDowiedz się więcejr w aranżacji wnętrz, podczas gdy w rzeczywistości jest to kolor o długiej historii. Fioletowy jest połączeniem czerwieni i błękitu i nie występuje powszechnie w przyrodzie. Być może właśnie dlatego uzyskał swój ekskluzywny status. Fioletowy to kolor, który albo się kocha, albo nienawidzi. Dekorowanie przy użyciu fioletu ma wiele pozytywnych skutków. Jednym z kluczowych faktów jest to, że fioletowy jest również jednym z kolorów, które ludzie mają największe trudności z rozróżnianiem. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku jaśniejszych odcieni fioletu. W niektórych światłach może wydawać się niebieski.

Wpływ fioletu na tapetę

Fioletowy to idealny kolor na tapetę, jeśli chcesz nadać swojemu pomieszczeniu odrobinę luksusu. Fioletowy może być kolorem dramatycznym lub harmonijnym, w zależności od intensywności i odcienia, który wybierzesz. Połącz go z odpowiednim wystrojem, a uzyskasz pokój, który złagodzi wszelkie stresy w twoim życiu i w którym poczujesz się szczęśliwy i kreatywny. Fioletowa tapeta jest idealna do salonu. Jasny fiolet może nadać Twojemu salonowi wyrafinowany charakter. Zastosowanie fioletu jako tapety akcentującej w białym pokoju może nadać pozostałym ścianom delikatny niebieski odcień, a całemu pomieszczeniu harmonijny klimat. Jest to również kombinacja, którą stosunkowo łatwo zastosować, ponieważ czerń i szarość dobrze komponują się z fioletem.

Stylizacja z wykorzystaniem fioletowej tapety

Jeśli naprawdę chcesz w pełni wykorzystać fioletową tapetę, powinieneś zaplanować, w jaki sposób będziesz stylizować resztę pokoju. Jeśli wybrałeś intensywny fiolet, będziesz potrzebował wystroju, który nie będzie kolidował z fioletową tapetą. Na przykład, fioletowy i pomarańczowy są trudne do zestawienia, ponieważ oba są dominującymi kolorami. Zdecyduj, czy chcesz, aby fioletowa tapeta zdominowała pomieszczenie, czy też stanowiła pasywne tło dla reszty wystroju.

Purpura jako tapeta z akcentami

Jeśli chcesz stworzyć dodatkową przestrzeń w swoim pokoju, fioletowy jest kolorem, którego możesz użyć w jaśniejszym odcieniu jako tapety akcentującej. Używając fioletu jako tapety akcentującej, zastanów się, w jaki sposób światło będzie się odbijać od tapety i wracać do pokoju. Czarny, jasnoszary i biały to kolory, które dobrze komponują się z fioletem.

Photowall ma szeroki wybór fioletowych tapet

. Jeśli myślisz o tapetowaniu pokoju, zdecydowanie sugerujemy fioletową tapetę, ponieważ ma ona w sobie ten dodatkowy powiew luksusu i harmonii. Szafa typu walk-in ozdobiona fioletową tapetą i wykończona czarnymi i szarymi detalami to klasyka.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.