Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Botanika tropikalna spalona pomarańcza - Tapeta - Przedpokój

123

wzorów

Czerwone tapety

Czerwona tapeta nada wnętrzu energii i pobudzi kreatywność. Wybór czerwonej tapety może wydać się śmiały – i na pewno tak jest. To jeden z kolorów, które w pomieszczeniach najsilniej Dowiedz się więcejwyrażają energię, w związku z czym należy dla niego znaleźć przeciwwagę w postaci innych elementów wyposażenia. Jeśli zdecydujesz się na tapetę w kolorze czerwonym, wnętrze nabierze imponującego charakteru i będzie emanowało energią twórczą. Kolor czerwony symbolizuje miłość, odwagę, siłę i pasję. Dobierając jego odpowiednie odcienie do wystroju wnętrz, możemy stworzyć wrażenie ciepła w naszym domu. Niewłaściwy odcień czerwieni może sprawiać prowokujące wrażenie i nie pasować do pozostałych kolorów.

Czerwone tapety tworzą efektowne wrażenie

Kolor czerwony dobrze pasuje do różnych pomieszczeń, w których chcemy uzyskać aurę emanującą dużą ilością energii. Jeśli wytapetujemy kolorem czerwonym ścianę kontrastową w biurze, najprawdopodobniej zaobserwujemy wzrost produktywności i kreatywności. Tapety w czerwonym kolorze dobrze sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu, jeśli tylko właściwie dobierzemy odpowiedni odcień tej barwy. Nawet kuchnia może na tym zyskać. Nie zalecamy natomiast wyboru czerwonej tapety do sypialni. To pokój, w którym spędzamy dużą część życia. Co prawda głównie w nim śpimy, ale gdy nasze oczy są otwarte, oczekujemy relaksującej atmosfery. Czerwona tapeta może emanować zbyt dużą ilością energii, co niekiedy utrudnia zasypianie. Inne efekty, jakie można zaobserwować wśród osób przebywających w takim pokoju, to szybsze wykonywanie ruchów i rozmów w porównaniu z pomieszczeniami, w których dominują inne kolory.

Jak dekorować pomieszczenia za pomocą czerwonych tapet?

Ponieważ czerwone tapety „wydzielają” zbyt dużo energii i mają duży wpływ na znajdujące się w takim pokoju osoby, należy starannie zaplanować wystrój tego wnętrza. Jeśli chcemy ograniczyć wrażenie, jakie wywierają na nas czerwone tapety, najlepiej wybrać jasne odcienie tej barwy. Dzięki temu łatwiej będzie dobrać pozostałe elementy wystroju. Najlepiej postawić na kolory: biały, czarny i szary, ponieważ pasują do czerwieni. Tapeta w nasyconym odcieniu koloru czerwonego będzie odbijać tę barwę na całe pomieszczenie. Jeśli pozostałe ściany są białe, ociepli to pokój, co może stwarzać pozytywne wrażenie.

Czerwona tapeta na ścianie kontrastowej – odważny i przemyślany wybór

Jeśli zdecydujemy się na czerwoną tapetę na ścianie kontrastowej, naprawdę warto postawić na nasycony, zdecydowany odcień czerwieni. Będzie on bardzo wyraźnie przyciągał do siebie uwagę. Jeśli przykładowo wybierzemy białe meble i ustawimy je na tle czerwonej tapety, będzie to najpewniej odważne, modne i stylowe posunięcie. Do tapety w kolorze czerwonym na ścianie kontrastowej bardzo dobrze pasują ramy obrazów lub detale w białym kolorze. Czerwień w przypadku tapety stanowi mądry wybór, ponieważ dzięki niej uzyskasz większą dawkę energii niż w przypadku innych kolorów. Mocny odcień czerwieni na tapecie położonej na takiej ścianie ożywi pokój, pobudzi nas i zwiększy poziom kreatywności.

Dlaczego pracownicy Photowall lubią tapety w kolorze czerwonym?

Wiemy, że czerwone tapety dodają nam tak czasem potrzebnej w życiu energii. Jeśli pragniesz zaskoczyć znajomych i gości, możemy polecić czerwoną tapetę wraz z białymi detalami. To nowoczesny i stylowy wybór.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.