Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Złote Pola w ciemności - Tapeta - Pokój dzienny

321

wzorów

Fototapety w kolorze czarnym

Ekscytująca historia! Można zobaczyć ponad 600 malowideł i 1500 rycin w grocie Lascaux w południowo-zachodniej Francji. Rzeczą, która sprawia, że te malowidła jaskiniowe są wyjątkowe,Dowiedz się więcej jest to, że jedno z nich jest najstarszym obrazem, jaki kiedykolwiek został odkryty, a ma on ponad 17 000 lat. Czy możesz zgadnąć, jaki kolor został użyty do namalowania go? Oczywiście czarny. Część malowideł, o których mówimy, przedstawia portrety czarnego byka i została pomalowana węglem. Oznacza to, że ludzie przez dłuższy czas celowo używali koloru czarnego, a połączenia tego koloru zależą od tego, kim jesteś i jaka jest Twoja kultura. W świecie zachodnim kolor czarny często kojarzony jest z ciemnością i smutkiem, a wcześniej był uważany za jeden z najpiękniejszych kolorów w niektórych częściach Indii. Obecnie jest on również powszechny na świecie, ponieważ czarny przekazuje prestiż. Uwidacznia to korzystanie z czarnych garniturów.

Dlaczego czarny jest wyjątkowym kolorem do dekoracji?

Niektórzy uważają, że czarny wystrój sprawia, że pokoje są ciemne i nudne - ale to nie jest prawda. Czarny jest wyjątkowym kolorem do dekoracji, ponieważ można wybrać tak, aby był prosty lub złożony, jak chcesz. Użycie czarnej fototapety w pokoju może pomóc w znalezieniu fundamentu, bezpiecznej podstawy, która z kolei jest kojąca. Jeśli elektryzujący wystrój pasuje Ci i interesuje Cię, kolor czarny na pewno spełni zadanie, które ułatwi harmonizowanie różnych stylów. Dopasuj fototapetę w czarnych odcieniach do czarnej lampy, pary czarnych poduszek i może czarnego dywaniku, i zrobiłeś to, co wydawało się niemożliwe - dopasowałeś nowy, nowoczesny stolik do kawy do tego zabytkowego biurka, które odziedziczyłeś po starszych krewnych. Podobnie jak inne ciemne odcienie, czarny jest kolorem, który pomaga zrelaksować oczy. Jeśli masz zbyt wiele jasnych kolorów w pokoju, może wydawać się, że Twoje oczy jak rzeczy w tym pokoju prawie krążą wokół. Twoje oczy muszą ciężko pracować w celu przeciwdziałania temu, co z kolei sprawia, że są one napięte i zmęczone. Kto by pomyślał, że kolor czarny w Twoim domu jest niemal koniecznością do odświeżenia Ciebie i Twoich oczu?

Czarne fototapety są dla każdego

Podobnie jak ogromna ilość gwiazd w kosmosie, nasz asortyment czarnych fototapet jest tak nieskończony, jak marzenia o wystroju. Pogodna czarno-biała panda na żółtawo-zielonym tle, stworzona przez Ryan Fowler, jest ulubiona dla wielu z nas tutaj w Photowall. Dzięki fantastycznemu użyciu koloru i motywu, ta tapeta pasuje do wszystkich typów pomieszczeń, począwszy od pokoju dla dzieci, w którym się dorasta, do nowoczesnego salonu z ciągle zmieniającymi się meblami. Nieskończona szara droga asfaltowa rozciągająca się w kierunku Gór Skalistych spoczywających na horyzoncie, z białymi, o wysokiej rozdzielczości fotografiami storczyków na czarnym tle i motywem City Skylines, to fototapeta z innym wzorem, którą znajdziesz na tej stronie. Czy uważasz, że to brzmi niesamowicie? Na pewno! Jak wspomniano, jeśli używasz koloru czarnego, nie musisz się martwić, szczególnie jeśli używasz go na fototapecie.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.