Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Zaczarowany rumieniec - Tapeta - Pokój niemowlęcy

466

wzorów

Różowa fototapeta

Różowy jest niewiarygodnie interesującym i ekscytującym kolorem. Dla większości zachodniego świata kolor ten związany jest często z urokiem, życzliwością, wrażliwością, dzieciństwem, Dowiedz się więcejczułością i kobiecością, ale nie zawsze tak było. Pomiędzy 1920, a 1940 r. różowy kolor uznano za najlepiej nadający się dla mężczyzn, ponieważ był blisko związany z czerwonym, który w tym okresie uważany był za bardzo męski.

Stylizowanie różową fototapetą

Stylizowanie całego pomieszczenia od podłogi do sufitu szokującym różowym kolorem prawdopodobnie nie ma znaczenia w wielu zadaniach priorytetowych i możemy to zrozumieć. Ale niestety, powszechnie błędnym przekonaniem jest to, co zrobić z różowym - wszystko albo nic. Zadziwiające jest to, że istnieje tak wiele różnych barw i odcieni różowego koloru. W rezultacie, jeśli chcesz uzyskać silny efekt koloru różowego w swoim domu, możesz wybrać jeden lub kilka odcieni różowego w przestrzeni, którą chcesz przekształcić, lub wybrać tylko lekkie, miękkie kolory, a następnie dodać kilka szczegółów w odcieniu jasnego różowego lub różową fototapetę z różowymi szczegółami. Oznacza to, że można otrzymać ten sam różowy efekt w pomieszczeniu, używając różowego koloru w wielu miejscach lub używając tylko częściowo różowego koloru.

Znajdowanie odpowiedniego odcienia do domu

Różowe fototapety są czymś wyjątkowym i bardzo atrakcyjnym. Jest to naprawdę szczęśliwy i pokrzepiający kolor, ale może być również silny i asertywny. Istnieje niemal nieskończona liczba sposobów używania różowego koloru na fototapecie, tak długo, jak będziesz to robić we właściwy sposób. Dzięki tak wielu różnym ujmującym odcieniom, ten piękny kolor jest gotowy do użycia z wieloma innymi ulubionymi kolorami. Miedź jest niewiarygodnie pięknym materiałem wszędzie tam, gdzie użyta jest w Twoim domu. Miedź od kilku lat ma tendencję do znacznego wzrostu, co sprawiło, że niektórzy ludzie czują, że osiąga szczyt. Mimo tego ciągle czujemy chęć wnoszenia jeszcze więcej miedzi do naszych domów, a dobrym sposobem na to, ciągle nadając jej unikatową osobowość, jest połączenie nowego miedzianego abażura, który właśnie kupiłeś, z piękną, różową fototapetą we właściwym odcieniu. Styl z bladoróżowym kolorem i kolorem czarnym jak smoła, zapewnia niemal porywające połączenie. Te dwie prace są razem niewiarygodnie dobre, gdy mogą wejść w interakcję w odpowiedni sposób, dzięki kontrastowi między intensywnością i siłą czarnego koloru oraz lekkością i radością różu. Trudno sobie wyobrazić?   Zielony i różowy są kolejnym połączeniem, które gorąco polecamy. Gdy szukasz idealnej tapety z różowymi odcieniami na naszej stronie internetowej, szybko zauważysz, że uwielbiamy fototapety w zielonych i różowych połączeniach . Umożliwienie białego i różowego współgrania ze sobą na tej samej przestrzeni jest ponadczasowe oraz klasyczne i zawsze będzie działać. Jeśli szukasz tej ponadczasowości i kombinacji kolorów, zdecydowanie trafiłeś we właściwe miejsce.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.