Różowa fototapeta

Różowy to niezwykle interesujący i ekscytujący kolor. W większości krajów świata zachodniego kolor ten jest często kojarzony z wdziękiem, dobrocią, wrażliwością, dzieciństwem, delikatDowiedz się więcejnością i kobiecością, ale nie zawsze tak było. W latach 20. i 40. XX wieku różowy był uważany za kolor najbardziej odpowiedni dla mężczyzn, ponieważ był blisko spokrewniony z czerwienią, która w tym okresie była kolorem bardzo męskim.

Stylizacja z różową fototapetą

Stylizacja całego pokoju od podłogi do sufitu w kolorze szokującego różu prawdopodobnie nie znajduje się na szczycie listy priorytetów wielu osób, i możemy to zrozumieć. Niestety, panuje powszechne błędne przekonanie, że z różem należy postępować tak samo - wszystko albo nic. Niesamowite w tym kolorze jest to, że istnieje tak wiele różnych odmian i odcieni różu. W związku z tym, jeśli chcesz uzyskać mocny efekt różu w swoim domu, możesz albo wybrać dużo jednego lub kilka odcieni różu w przestrzeni, którą chcesz przekształcić, albo zdecydować się na pokój z jasnymi, miękkimi kolorami, a następnie dodać kilka detali w szokującym różu lub fototapetę z różowymi detalami. Oznacza to, że ten sam różowy efekt w pomieszczeniu można uzyskać, stosując różowy kolor w wielu miejscach lub używając tylko odrobiny różu.

Znalezienie odpowiedniego odcienia dla Twojego domu

W różowych fototapetach jest coś wyjątkowego i bardzo pociągającego. To naprawdę radosny i podnoszący na duchu kolor, ale może być również mocny i asertywny. Istnieje niemal nieskończona liczba sposobów na wykorzystanie różu na fototapecie, pod warunkiem, że zrobisz to we właściwy sposób. Mając do wyboru tak wiele różnych urzekających niuansów, ten piękny kolor jest gotowy do użycia z wieloma innymi ulubionymi barwami. Miedź jest niewiarygodnie pięknym materiałem, niezależnie od tego, gdzie zostanie użyta w Twoim domu. W ubiegłym roku miedź była bardzo modna, co sprawiło, że niektórzy uważają, że osiągnęła swój szczyt. Mimo to wciąż czujemy potrzebę wprowadzenia do naszych domów jeszcze większej ilości miedzi, a dobrym sposobem na to, by to zrobić, a jednocześnie nadać wnętrzu jego własną, niepowtarzalną osobowość, jest połączenie nowego miedzianego abażuru, który właśnie kupiłaś, z piękną różową fototapetą w odpowiednim odcieniu. Bladoróżowy i czarny kolor to połączenie, któremu nie sposób się oprzeć. Te dwa kolory, jeśli pozwolimy im oddziaływać na siebie we właściwy sposób, współgrają ze sobą niewiarygodnie dobrze dzięki kontrastowi między intensywnością i siłą czarnego koloru a lekkością i radością różu. Trudno to sobie wyobrazić?   Zielony i różowy to kolejna kombinacja, którą zdecydowanie polecamy rozważyć. Szukając idealnej tapety z różowymi akcentami na naszej stronie internetowej, szybko zauważysz, że uwielbiamy wykorzystywać połączenie zieleni i różu na wielu naszych fototapetach. Pozwolenie, aby biel i róż grały ze sobą w tej samej przestrzeni, jest zarówno ponadczasowe, jak i klasyczne, i zawsze będzie działać. Jeśli szukasz tego ponadczasowego połączenia kolorów, to z pewnością trafiłeś we właściwe miejsce.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.