By Passionate People

Jesteśmy przekonani, że ściany poszczególnych pomieszczeń wpływają na nasze samopoczucie. U nas znajdziesz tapety i obrazy, które będą Ci odpowiadać. Pasja i dbałość o szczegóły to cechy, dzięki którym pomożemy Ci w stworzeniu domu odzwierciedlającego Twoją osobowość.

Nasza historia

Pomysł powstania firmy Photowall zrodził się w 2006 roku. Jego autorami byli bracia Niklas i Charlie Johansson. Według nich wybór produktów z charakterem, jakie mogłyby zdobić ściany, był ograniczony. Dysponując wiedzą techniczną i zamiłowaniem do designu, postanowili spróbować czegoś nowego: zajęli się cyfrowym drukiem tapet. Chociaż obu brakowało doświadczenia w zakresie technik druku, w roku 2006 kupili pierwszą prasę drukarską. Właśnie wtedy powstała firma Photowall. Miała koncentrować się na jakości, kreatywnym projektowaniu i wykonywaniu produktów na zamówienie. Dziś Photowall to firma o ugruntowanej pozycji, posiadająca biura i własną produkcję tapet w Sztokholmie. Podobnie jak w początkach działalności, wciąż na pierwszy plan wysuwa się pragnienie tworzenia i ciągłego testowania nowych pomysłów.

Kreatywność i design dla Ciebie

Nasi klienci wybierają tapety lub obrazy, które przypadną im do gustu, a jednocześnie wyrażają ich osobisty styl. Nieprzerwanie poszukujemy nowych projektantów, znanych marek i uzdolnionych ilustratorów, dzięki którym w naszej ofercie będą zawsze znajdować się inspirujące ozdoby ścienne. Pragniemy, aby każdy miał możliwość wyrażenia swojej kreatywności na całej powierzchni ściany za pomocą wzorów i obrazów, które do niego pasują.

Uwielbiamy innowacje

Każda ściana to dla nas duże płótno malarskie, na którym nasi klienci mogą w kreatywny sposób, poprzez kolory i kształty, wyrazić swój styl. Technika druku cyfrowego nie ma prawie żadnych ograniczeń. Możliwy jest druk niemal wszystkiego, zarówno obrazów przygotowanych własnoręcznie, jak i stworzonych przez naszych projektantów, a także tapet o wzorach zajmujących nawet całą ścianę. Jako w pełni cyfrowa firma realizujemy również niepowtarzalne zamówienia jednorazowe o niestandardowych wymiarach – właśnie takie, jakich pragną nasi klienci.

Made in Sweden, powstałe z pasji

W naszej kreatywnej siedzibie głównej w Sztokholmie mamy zarówno biura, jak i produkcję tapet, a nasze produkty są zawsze wytwarzane z najwyższą starannością. Pozostajemy blisko miejsca produkcji, chcąc zapewnić wysoką jakość zamówionych produktów i mieć pewność, że każdy z zajmujących się nimi pracowników jest zadowolony i cieszy się dobrym samopoczuciem.

Mamy nadzieję, że los środowiska naturalnego leży naszym klientom na sercu równie mocno jak nam. Informacje na temat działań Photowall dążących do zminimalizowania wpływu na środowisko naturalne znajdują się w naszej polityce dotyczącej ochrony środowiska.

Każdy dom opowiada historię o tym, kim są jego mieszkańcy albo kim pragną być. Jest odbiciem ludzkiej osobowości: tego, co lubimy i sposobu, w jaki chcemy, by inni nas widzieli. Dom jest oazą spokoju i bezpieczeństwa. W nim właśnie spędzamy największą część życia. Jesteśmy przekonani, że ściany poszczególnych pomieszczeń wpływają na samopoczucie osób spędzających w nich czas. Naszą misją jest więc pomoc w dekorowaniu ścian czymś więcej niż tylko farbami. U nas znajdziesz propozycje, które będą Ci odpowiadać. A jeśli nie – przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie. Pasja, dbałość o szczegóły i kreatywność – to cechy, dzięki którym pomożemy Ci w stworzeniu domu odzwierciedlającego Twoją osobowość. Niezależnie od tego, kim jesteś i co lubisz, życie jest ciekawsze, jeśli dopuścimy naszą osobowość do głosu.