Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Weekend wiejski - Tapeta - Pokój niemowlęcy

4025

wzorów

Zwierzęta

Lwy, tygrysy, niedźwiedzie i wiele innych zwierząt czeka na Ciebie w naszej kolekcji fototapet Zwierzęta. Bez względu na to, czy oczekujesz od tapety, że sprawi, że poczujesz się częDowiedz się więcejścią natury, czy poszukujesz wyraźnych i pomysłowych obrazów, lekkich szkiców lub obrazów fantasy, , nasza kolekcja fototapet Zwierzęta z pewnością zawiera wzór, który ci się spodoba.

Zaproś naturę do swojego wnętrza za pomocą fototapety

Czy kiedykolwiek marzyłeś, aby pływać z delfinami lub zobaczyć rekiny w ich naturalnym środowisku? Czy jesteś zafascynowany zebrami, żyrafami, słoniami i lwami na afrykańskiej sawannie? W takim razie zobacz naszą ofertę wspaniałych tapet, które tworzą kolekcję zwierząt. Te zdjęcia zostały zrobione przez najlepszych fotografów na świecie i będziesz pod wrażeniem ich pracy. Zdjęcia są tak realistyczne, że można wyciągnąć rękę i prawie dotknąć zwierząt. Te inspirujące obrazy wprowadzają cząstkę Matki Natury w salonie, jadalni, kuchni lub sypialni. Będą również śmiałym wyborem w Twoim biurze. Czy interesujesz się szczególnie zwierzętami Ameryki Północnej? Jeden z naszych fotografów uchwycił wspaniałe zdjęcie byka łosia stojącego w strumieniu. Jeśli masz duże doświadczenie w obcowaniu z dziką przyrodą, bez wątpienia zechcesz zobaczyć tapetę z wilkiem szarym. Nie dla każdego określenie „dzika przyroda” naprawdę oznacza dzikie zwierzęta. Nawet domowe zwierzęta mają swoją dzikość, co jest widoczne na naszych tapetach przedstawiających koty i kocięta. Jeśli prawdopodobnie nie można trzymać tych gatunków dzikich zwierząt w domu lub gdy nie jest to dobrym pomysłem, można wprowadzić do swojego domu najwspanialsze cuda natury, używając naszych unikalnych tapet. Aby spersonalizować swój projekt i zobaczyć, jak to będzie wyglądać po odwróceniu, po prostu kliknij opcję wyboru, a następnie wybierz „Lustrzane odbicie”.

Ilustracje i obrazy do nadania nastroju wnętrzu za pomocą tapety

Tradycyjnym sposobem nadania nastroju pomieszczeniu jest wybór farby lub wzoru tapety do wystroju konkretnego miejsca, a następnie dodanie grafiki, na przykład rysunków lub obrazów. Ale jeśli zdecydujesz się wybrać fototapetę do wnętrza, to pominiesz konieczność podjęcia decyzji dotyczących uzgodnienia wielu elementów, aby stworzyć konkretny nastrój. Korzystając z naszej kolekcji zwierząt, po prostu wybierz zwierzę, które lubisz. Jeśli wolisz rysunek lub malarstwo zamiast fotografii realnej na ścianie, w naszej kolekcji jest bardzo bogata oferta wzorów do wyboru. Fototapety przedstawiające wizerunki ptaków, w zależności od wybranego wzoru, mogą być kojące, modne lub ostre. Nasza kolekcja obejmuje zarówno proste rysunki, jak i wzory geometryczne w jasnych akwarelach i znacznie więcej. Mamy nawet specjalną sekcję w całości poświęconą sowom. Przy wyborze wzorów do naszej kolekcji fototapet nie zaniedbaliśmy nielotów, a nasze wspaniałe rysunki pingwinów są jasne i pogodne. Nasze tapety obejmują również piękne wzory motyli. Można wybierać spośród zachwycających obrazów przedstawiających las fantasy, wielobarwne skrzydlate stworzenia tworzące mapę świata lub w odcieniu sepii. Miłośnikom zwierząt morskich możemy zaproponować wysokiej jakości fototapety albo z czarno-białym nadrukiem, albo z kolorowymi rysunkami, a także żywe obrazy meduzy, błazenka, delfinów i wielu innych gatunków podwodnego świata Mamy nawet rysunek dużego krokodyla dla miłośników przyrody, którzy chcą nadać unikalny charakter sypialni nastolatka lub pomieszczeniom biurowym. Jeśli chcesz wybrać tapety z bardziej przyjaznym rodzinie wyglądem, zobacz jeden z naszych wzorów przedstawiających dinozaury. Dzięki obrazom odpowiednim dla małych dzieci i dorosłych miłośników zauropodów mamy wzory do pokoju dziecięcego, pokoju starszego dziecka i sypialni nastolatka. Nasz wybór będzie również odpowiedni do pokoju rodzinnego lub biura. Zwierzęta kopytne stanowią ciekawy motyw na fototapetach. Panowie nie muszą być myśliwymi, aby docenić wspaniały obraz jelenia na fototapecie. Fantazyjne obrazy jelenia w kolorowym świetle są odpowiednie do pokoju małego dziecka. Wykazaliśmy zaniedbanie, jeśli omówiliśmy ten gatunek zwierząt, nie wspominając koni: nasza kolekcja obejmuje różne wizerunki koni na rysunkach utrzymanych w kolorystyce czerwieni, brązu oraz szarości. Zechcesz również zobaczyć, jak nasi artyści interpretują swoje postrzeganie tych silnych, pięknych zwierząt w różnych pozach i kolorach na tapecie. Kolekcja tapet Zwierzęta obejmuje fotografie, rysunki i obrazy we wszystkich kategoriach. Nic cię nie ogranicza w dokonaniu wyboru. Nasze wzory zwierząt na każdej fototapecie mogą być dostosowane dokładnie do określonej specyfikacji.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.