Konie

Konie są częścią historii od czasów przed zapisem i uzyskały status niespotykany u innych zwierząt. Od Pegaza, mitycznego skrzydlatego konia starożytnej Grecji, do Comanche, jedynego Dowiedz się więcejocalałego z zagłady 7. kawalerii generała Custera pod Little Big Horn, konie były bohaterami, mitami i towarzyszami w całej zapisanej historii. Są one obrazem wdzięku, siły i piękna w umysłach wielu ludzi. Wnieś odrobinę tego dzikiego piękna do swojego domu dzięki fototapetom z naszej kolekcji o tematyce konnej.

Szybkość. Gracja. Moc.

Nie ma nic lepszego niż galopujące stado koni, prawda? Sto lat temu, amerykańskie plany były domem dla stad mustangów liczących setki sztuk, wędrujących swobodnie i wprawiających ziemię w drżenie swoimi stukającymi kopytami. Może i mustangi odeszły, ale wciąż możesz przynieść ten grzmot do domu dzięki fototapecie przedstawiającej konie, uosabiające grację, gdy biegną.

Podróż do krainy fantazji

Pegaz nie był jedynym mitycznym koniem. Popularnym ulubieńcem nawet dzisiaj jest jednorożec, rogaty koń występujący w tak wielu mitach z tak wielu różnych kultur, że niektórzy uważają, że mógł on rzeczywiście istnieć. Podobno potrafi oczyszczać z trucizn i leczyć choroby, jednorożec jest symbolem czystości, utraconych, bardziej niewinnych czasów. Rozjaśnij swoje codzienne życie dzięki tapetom przedstawiającym te legendarne stworzenia.

Uosobienie sztuki

Animatorzy i artyści zgadzają się, że koń jest najtrudniejszym do uchwycenia obiektem na świecie. Linie tego zwierzęcia są zwodniczo proste, ale jeśli pomyli się je choćby o milimetr, wdzięk i siła, które są esencją tego, co rozumiemy przez słowo "koń", zostaną utracone i nigdy nie powrócą. Michał Anioł, największy rzeźbiarz w historii, podobno płakał za każdym razem, gdy musiał wyrzeźbić konia. Dlaczego więc nie udekorować swojego domu tapetą przedstawiającą najtrudniejsze do uchwycenia, a jednocześnie jedne z najpiękniejszych obiektów na świecie? Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś w stylu obrazu olejnego, czy chcesz bardziej nowoczesnego kawałka, na pewno znajdziesz coś wśród naszej gamy tapet o tematyce końskiej.

Pokój

Jak na tak potężne stworzenia, konie są zaskakująco łagodne, a obraz konia w stanie spoczynku daje poczucie spokoju, które niewiele innych obrazów oferuje. Ukoj swoje zmysły fototapetą przedstawiającą spokojne konie pijące wodę w jeziorze lub konie spędzające czas ze sobą. Te łagodne olbrzymy przyniosą odrobinę spokoju do każdego pomieszczenia.

Piękno koni w Twoim domu

Oczywiście konie nie są tylko wspaniałymi zwierzętami. Właściciele domów mają różne powody, dla których dekorują swoje domy końmi. W wielu kulturach konie reprezentują wolność i siłę. Kolor zwierzęcia również ma znaczenie. Na przykład, biały koń w chrześcijaństwie jest symbolem śmierci. W niektórych plemionach rdzennych Amerykanów, konie reprezentują władzę. Jako takie, konie są często używane jako emblemat wojny. W świecie mitologicznym konie są również powszechnie widziane. Rzymianie kojarzą konie z Marsem, bogiem wojny, a także widzianym jako ciągnący rydwan boga słońca, Heliosa. Konie były również uważane za przynoszące szczęście i dobrą fortunę przez mitologię celtycką. Niezależnie od tego, jaka to kultura, konie symbolizują wspaniałe rzeczy. Wspaniała bestia służy człowiekowi, ale nigdy nie może być w pełni oswojona. Ta symbolika jest częściej niż nie powodem, dla którego właściciele domów używają koni do dekoracji swoich domów. W dzisiejszych czasach konie można zobaczyć nie tylko na figurkach czy obrazach. Są one również częstym tematem fototapet na ścianę. Kolekcja fototapet na ścianę Konie od Photowall jest niezwykle piękna i sprawia, że każde pomieszczenie w Twoim domu będzie wyglądać wspaniale i interesująco.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.