Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Dapple Koń - Tapeta - Pokój dzienny

368

wzorów

Konie

Konie były częścią historii, jeszcze zanim ludzie nauczyli się dokumentować czas, i uzyskały one status, jak żadne inne zwierzęta. Od Pegaza, mitycznego uskrzydlonego konia w starożytDowiedz się więcejnej Grecji, czy Komancza, jedynej ocalałej istoty po bitwie nad Little Bighorn przegranej przez 7 Regiment Kawalerii Armii Amerykańskiej dowodzony przez gen. Custera, konie były bohaterami, legendami i towarzyszami przez całą znaną historię. Uosabiały one wdzięk, siłę i piękno w umysłach wielu ludzi. Wprowadź element tego dzikiego piękna do swojego domu, używając fototapet z naszej kolekcji z motywami koni.

Szybkość. Wdzięk. Siła.

Nie ma nic lepszego niż stado koni galopujących razem, prawda? Sto lat temu Ameryka była domem dla stad setek mustangów: silnych, pragnących wolności i powodujących drżenie ziemi, gdy uderzały o nią kopytami. Mustangi może i odeszły, ale nadal można wprowadzić ten tętent do domu dzięki fototapecie przedstawiającej konie pełne gracji podczas biegu.

Podróż do krainy fantazji

Pegaz nie był jedynym mitycznym koniem. Nawet dzisiaj popularnym ulubieńcem jest jednorożec, rogaty koń opisywany w tak wielu mitach różnych kultur, że niektórzy uważają, że być może rzeczywiście istniał. Opowiadano, że może oczyścić z trucizny i leczyć choroby — jednorożec jest symbolem czystości, utraconego, bardziej niewinnego czasu. Rozjaśnij swoje codzienne życie, wybierając tapety przedstawiające te legendarne stworzenia.

Uosobienie sztuki

Animatorzy tak jak artyści zgadzają się, że ze wszystkich rzeczy w świecie koń jest najbardziej trudny do uchwycenia. Linie zwierzęcia są pozornie proste, ale jeśli się je przesunie tylko o milimetr, to gracja i siła, które są esencją tego, co rozumiemy przez słowo „koń”, zostaną utracone bezpowrotnie. Michelangelo, największy rzeźbiarz w historii, podobno płakał, gdy musiał rzeźbić konia. Dlaczego nie udekorować swojego wnętrza fototapetą najtrudniejszych do uchwycenia, ale najpiękniejszych istot na świecie? Niezależnie od tego, czy szukasz obrazu olejnego, czy wolisz bardziej nowoczesne rozwiązanie, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego w naszej ofercie tapet z motywami koni.

Spokój

Jak na tak potężne stworzenia, konie są zaskakująco łagodne, a widok spokojnego konia wprowadza wyjątkowe poczucie spokoju. Uspokój swoje zmysły z fototapetą przedstawiającą spokojne konie pijące wodę z jeziora lub konie bawiące się ze sobą. Te łagodne olbrzymy wnoszą odrobinę spokoju do każdego pomieszczenia.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.