Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

Piękna tropikalna plaża - Tapeta - Kuchnia

293

wzorów

Plaże

Kiedy wybierana jest tapeta do pomieszczenia, dla osiągnięcia maksymalnego efektu często jest w jasnych kolorach i zapewnia poczucie eskapizmu — czyli dokładnie to, co można uzyskać zDowiedz się więceja pomocą fototapety z widokiem plaży. Idealne w różnych warunkach, te pięknie wykonane fototapety tworzą poczucie przestrzeni, które można uzyskać tylko dzięki szerokim niebieskim horyzontom pejzażu plaży. Bez względu na to, czy szukasz bardziej pastelowych odcieni przypominających północną europejską plażę, czy intensywnej żywiołowości karaibskiego wybrzeża, znajdziesz to w naszej kolekcji.

Piękno naturalne wyrażone poprzez ziemię, morze i niebo

W wielu naszych fototapetach z motywami plaż występuje połączenie niebieskiego nieba, czasem szmaragdowego morza i miękkiej tonacji piasku i kamienia, co sprawia, że widok staje się idylliczny. Idealne na ścianę, tapety tego rodzaju są wykonane z najlepszych fotografii nadmorskiej okolicy. Na przykład wywołujący wrażenie widok Gotland Beach, który łączy prawie przezroczysty błękit nieba, delikatną biel chmur wysoko na niebie, błyszczące zielone wydmy rozrywane przez szarości, żółcie i delikatne brązy kamyków na plaży. Inny przejmujący widok, który jest nie mniej uspokajający, to Rock Cave on the Beach, na którym żółtawe kolory piaskowca pokazano przy późnych promieniach słońca i głębokich cieniach, przy spokojnych błękitnych wodach oceanu. Oba łączą te naturalne elementy we wspaniałych kombinacjach, zapewniając w ten sposób tak realny widok, jak byśmy tam byli. Dodatkowo obraz Somewhere Over the Rainbow jest kolejnym widokiem nieba, lądu i morza, które tworzą przejmujący krajobraz na cyplu złotej piaszczystej plaży, a nad wszystkim na niebie jaśnieje naturalna tęcza. W widoku tym, podobnie jak wielu innych, można prawie zanurzyć palce w krystalicznie czystej wodzie!

Tapety malowane

Tak jak wspaniałe fotografie pejzaży plaż, które ożywają w niewiarygodnej skali, w naszej ofercie mamy także liczne fototapety ze wzorami będącymi interpretacjami graficznymi. Zobacz na przykład Another Beautiful Day autorstwa Davida C. Millera, który zestawił namalowany zachód słońca na niebie z porywającym tropikalnym otoczeniem. Jest on również autorem innych naszych widoków plaż, takich jak fototapeta Day at the Beach, na której widoczne jest niebo we wzór niebiesko-różowej jodełki i ptaki delikatnie brodzące i korzystające z ostatnich promieni słońca. Beach Path autorstwa Davida Jamesa to kolejny dobry wybór w tej kategorii, przedstawiający nieco inny punkt widzenia, gdy plaża jest widoczna tuż za obsadzoną drzewami nadmorską ścieżką. Na tym widoku patrzysz na wprost i na obraz, jest on idealny do instalacji w domu, aby wywołać większe poczucie przestrzeni, nie wspominając o zdumieniu! Wzór Mickey and Friends – Beach to jeszcze jeden przykład zabawnego widoku plaży, który będzie pasował do pokoju dzieci w każdym wieku. Ta fototapeta jest idealna do sypialni lub pokoju zabaw, przedstawia grupę biegającą i bawiąca się na plaży.

Temperatury tropikalne

Czasami patrząc na fototapetę, chcesz unieść brwi, a czasami podnieść temperaturę. Na szczęście tropikalne plaże pokazane na wielu naszych fototapetach są w stanie spowodować jedno i drugie. Zobacz na przykład obraz Palm Beach Sundown. W scenie, która mogłaby zostać wykorzystana w dowolnym miejscu od Florydy do Tajlandii lub od Jamajki do Brunei, widoczne są eleganckie czarne sylwetki palm sięgające od plaży do nieba. Ze spokojnym refleksyjnym morzem w tle, słońce świeci tak jasno, że wygląda jakby prawie stykało się z wodą. Niebo ma bogatą kolorystykę w odcieniach różu przechodzącego do pomarańczowych, czerwonych, a nawet purpurowych tonów. Gdzie indziej można znaleźć rajskie widoki pustych plaż w pełnym świetle dnia, na których widać wspaniałą wodę i piękny biały piasek, które wydają się trwać wiecznie. Widoki Tropical Beach Scene i Palm and Bliss to tylko dwa przykłady tego rodzaju beztroskich pejzaży, w których nic nie jest zepsute przez tłumy.

Moc morza

Oczywiście, nasze fototapety nie koncentrują się tylko na uspokajających i sielankowych widokach plaż, ale mogą przedstawiać także pełny majestat morza w całej jego okazałości. Widoki nad oceanem, jak The Black Beach przedstawiają żywy obraz z monotonnymi falami, tryskającą wodą, ruchem i mocą — wszystko uchwycono w jednym przejmującym obrazie. Fototapeta Beach Mood jest kolejnym przykładem, gdzie dominują niebo i woda, która wygląda, jakby miała się zmienić w każdej chwili. Fototapeta Breaking Wave przedstawia morze, gdy jest najbardziej przerażające, ze wzburzonymi wodami zbliżającymi się do lądu, a cały ten widok obserwuje z góry zbłąkana mewa. Jeśli to nie pobudzi Twojej fantazji, zobacz fototapetę Sand Writing, na której przedstawiono piękne naturalne wzory pozostawione na plaży przez dynamiczne fale.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.