Plaże

Kiedy fototapeta, która tapetuje pokój jest wybrana dla maksymalnego efektu, często będzie jasno kolorowa i oferuje poczucie eskapizmu - dokładnie to, co dostajesz od fototapety plażoDowiedz się więcejwej. Idealny dla szerokiej gamy ustawień te pięknie wykonane fototapety stworzyć poczucie przestrzeni, że tylko dostać od szerokich niebieskich horyzontów sceny plaży. Niezależnie od tego, czy szukasz bardziej pastelowych odcieni północnoeuropejskiej plaży, czy też intensywnej żywiołowości karaibskiego wybrzeża, znajdziesz je w naszej kolekcji.

Naturalne piękno wyrażone przez ląd, morze i niebo

W wielu naszych fototapetach o tematyce plażowej, jest to połączenie błękitnego nieba, czasami szmaragdowej zieleni morza i miękkiej tonacji piasku i kamieni, które sprawiają, że scena jest tak idylliczna. Idealne na ścianę, tego rodzaju tapety są wykonane z najlepszych fotografii nadmorskich. Weźmy na przykład naszą imponującą scenę Gotland Beach, która łączy w sobie niemal przezroczystą, błękitną tonację nieba, delikatną biel wysokich chmur z mieniącymi się zielonymi wydmami, które przebijają się przez szarości, żółcie i miękkie brązy kamieni na plaży. Dla innego dramatycznego wyglądu, który nie jest mniej uspokajający, dlaczego nie spróbować Rock Cave on the Beach, która ma dramatyczne kolory żółtawego piaskowca, pokazane z późnym słońcem i głębokimi cieniami, ze spokojnymi niebieskimi wodami oceanu tuż za nim. Oba te miejsca łączą naturalne elementy w chwalebnych permutacjach, zapewniając tym samym widok, który jest prawie tak dobry, jak bycie tam w pierwszej kolejności. Ponadto, Somewhere Over the Rainbow to kolejna z naszych scen przedstawiających niebo, ląd i morze, która przedstawia dramatyczny krajobraz na cyplu złotej, piaszczystej plaży, na tle nieba pełnego naturalnej tęczy. W tym jednym, jak wiele innych, można prawie zanurzyć palce w krystalicznie czystych wodach!

Malowane tapety

Oprócz naszych oszałamiających fotografii scen plażowych, które są ożywione w ich imponująco dużej skali, mamy również kilka bardziej interpretacyjnych fototapet do rozważenia. Na przykład spróbuj spojrzeć na Another Beautiful Day autorstwa Davida C. Millera, który ustawia malowane niebo o zachodzie słońca na tle porywającej tropikalnej scenerii. Jest on również odpowiedzialny za niektóre z naszych innych scen plażowych, takich jak fototapeta Dzień na plaży, która przedstawia niebo w jodełkę w kolorze niebieskim i różowym z delikatnie brodzącymi ptakami cieszącymi się ostatnimi promieniami słońca. Beach Path, autorstwa Davida Jamesa, to kolejny warty uwagi wybór w tej kategorii, który przyjmuje nieco inny punkt widzenia z plażą widzianą tuż za porośniętą drzewami ścieżką nadmorską. W tej scenie patrzysz przed siebie i w głąb obrazu, idealnego do zainstalowania w swoim domu, aby stworzyć większe poczucie przestrzeni, nie wspominając o cudowności! Mickey and Friends - Beach to kolejny przykład zabawnej sceny plażowej, która spodoba się dzieciom w każdym wieku. Idealna do sypialni lub pokoju zabaw, fototapeta ta pokazuje gang w pełnym locie z wszystkimi kaparami, których można się spodziewać na plaży.

Tropikalne temperatury

Czasami chcesz, aby fototapeta podniosła brew, a czasami, aby podniosła temperaturę. Na szczęście tropikalne plaże przedstawione na wielu naszych fototapetach są w stanie zrobić obie te rzeczy. Na przykład spójrz na obraz taki jak Palm Beach Sundown. W scenie, która mogłaby być replikowana w dowolnym miejscu od Florydy do Tajlandii lub od Jamajki do Brunei, ten obraz przedstawia eleganckie palmy w czarnych sylwetkach sięgających z plaży do nieba. Ze spokojnym, odbijającym światło morzem w tle, słońce świeci jasno, ponieważ wydaje się, że niemal styka się z wodą. Niebo jest bogate w kolory z różami przechodzącymi w pomarańcze, czerwienie, a nawet odcienie purpury. W innych miejscach można znaleźć rajskie sceny pustych plaż w pełnym świetle dnia, oferujących zachwycające wody i drobne białe piaski, które wydają się ciągnąć w nieskończoność. Sprawdź nasze Tropical Beach Scene lub Palm and Bliss dla dwóch przykładów tego rodzaju beztroskiej sceny, gdzie nic nie jest zepsute przez tłumy.

Moc morza

Oczywiście, nasze fototapety nie tylko skupiają się na uspokajających i idyllicznych scenach plażowych, ale mogą również pokazywać pełen majestat morza w całej jego chwale. Sceny oceaniczne, takie jak The Black Beach, prezentują żywy obraz w monotonie z falami, sprayem, ruchem i siłą uchwyconymi w jednym dramatycznym obrazie. Beach Mood to kolejny przykład, gdzie niebo dominuje w obrazie z wodami, które wyglądają jakby miały się obrócić w jednej chwili. Z kolei "Breaking Wave" przedstawia morze w jego najbardziej przerażającym wydaniu, z rozedrganymi wodami pędzącymi w kierunku lądu, a wszystko to oglądane przez zabłąkaną mewę nad głową. Jeśli to nie przypadnie ci do gustu, sprawdź Sand Writing, który pokazuje piękne naturalne wzory pozostawione na plaży po przejściu dynamicznych pływów.
Informacje o produktach