Szare obrazy na płótnie

Szary jest kolorem wiedzy, mądrości, intelektu. Chociaż przez pewien czas nie był w centrum uwagi, w ostatnich latach powrócił i stał się jednym z najbardziej popularnych kolorów dla Dowiedz się więcejdomów, w których panują trendy. Być może wynika to z jego ponadczasowego charakteru, naturalnej elegancji lub po prostu z tego, że jest to kolor piękny i relaksujący. Dzięki swojemu położeniu w połowie drogi między czernią a bielą, szary posiada doskonałą neutralność, co często czyni go mocnym kandydatem do roli koloru dominującego w nowoczesnym domu.

Kolor to nie tylko kolor

Ludzkie oko jest fascynujące i potrafi rozróżnić około 500 różnych odcieni szarości. Dlatego też, choć na pierwszy rzut oka szary może wydawać się mało interesującym kolorem o niewielu zastosowaniach, w rzeczywistości jest on łatwy do wykorzystania w celu wywarcia osobistego wrażenia. Szary jest kolorem możliwości. Kolor kolorów. Jeśli trudno Ci pojąć kameleonową zdolność szarego do zmiany charakteru, Photowall poleca zapoznanie się z naszą ofertą prawie 300 wydruków na płótnie. Jest wśród nich niemal sepiowoszary wydruk na płótnie "Ponad chmurami", klasyczny "Nowy Jork 3" i "Svartsjukans natt, August Strindberg". Te trzy obrazy są doskonałymi przykładami fascynującej wszechstronności szarości. Wiele osób uwielbia ciemne kolory, ale niektórzy uważają najciemniejsze odcienie za zbyt ponure i unikają dekoracji w czerni. Jednak dzięki wielu różnym odcieniom i osobowościom szarości możliwe jest wykorzystanie głębszych tonów. Szary jak węgiel drzewny może przekazać tę samą siłę i tajemniczość, co prawdziwa czerń, ale bez ciężkości i ciemności. Ciemnoszary wydruk na płótnie Naked Trees czyni to w dojrzałym, nieskomplikowanym stylu, podobnie jak Kick It - Red Grey, który dzięki czerwonym akcentom umiejętnie równoważy osobowości obu kolorów.

Szarość to nowy beż

Przez wiele lat beż był postrzegany jako bezpieczny wybór koloru fundamentalnego w domu, a my w Photowall naprawdę doceniamy jego wiele pozytywnych aspektów. Jednak beż był trochę nadużywany i niestety zaczął tracić trochę ze swojej tajemniczości. Co za szczęście, że szary powrócił do mody! Nie tylko nadaje się on równie dobrze jak beż jako kolor bazowy, ale ma również swój własny charakter, który sprawia, że jest czymś więcej niż tylko anonimowym tłem. Szary uzupełnia szeroką gamę innych kolorów, zarówno jasnych, ciemnych, delikatnych jak i krzykliwych. Mocno szkarłatna ściana akcentowa może być przytłaczająca i męczyć oczy, ale przełam ją z pomocą łagodniejszej szarości, a pojawią się nowe sposoby łączenia kolorów, aby zrealizować wybrany schemat aranżacyjny. Kojąca szarość może połączyć bardziej dramatyczne odcienie i pozwala łączyć kolory na wcześniej niemożliwe sposoby. Użyj wydruku na płótnie Liquid Fire na ciemnozielonej ścianie, aby stworzyć inspirujący kontrast, lub Fire Truck na jasnoniebieskiej ścianie, aby ożywić dziecięcy pokój. Dzięki 500 różnym odcieniom szarości, Photowall oferuje nieskończoną ilość sposobów na ożywienie Twojego domu.

Jak dodać szarości do swojego wnętrza

W projektowaniu wnętrz, kolor szary może być uważany za przeciwieństwo koloru. Czasami, kolor ten jest najmniej preferowany przez wielu właścicieli domów. Jednak prawda jest taka, że kolor szary może być wspaniałym narzędziem w tworzeniu przestrzeni z dowolną paletą kolorów. Miej go zmieszanego z odpowiednim kolorem, a twoja przestrzeń będzie miała wyrafinowany wygląd i bogaty kolor. Szara kolorowa tapeta może służyć jako wspaniałe tło dla Ciebie, aby dodać odpowiednie meble i akcenty do pokoju. Pomyśl o tym jak płótno w obrazie, gdzie można dodać swoje niesamowite obrazy. Możesz dodać praktycznie wszystko do niego. Od śmiałych kolorowych kawałków mebli do wyciszonych tkanin kolorowych. Te mogą po prostu sprawić, że twoje wnętrze będzie wyglądało niesamowicie. To jest cud posiadania szarości na twoich ścianach.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.