Beżowe obrazy na płótnie

Powieś na ścianie beżowy wydruk na płótnie - a może powieś kilka? Zebraliśmy nasze najlepsze wskazówki dotyczące wydruków na płótnie, abyś mógł zamienić swój dom w beżowe marzenie.Dowiedz się więcej

Beżowe wydruki do każdego pomieszczenia

Beżowy dom może wydawać się nudny, ale kolor beżowy nie musi być nudny i monotonny, jeśli chodzi o wystrój. W rzeczywistości może być czymś wspaniałym. Nie można się pomylić z wiszącymi beżowymi wydrukami na płótnie w każdym pokoju i dopasowując je do beżowych mebli i beżowego wystroju. Prawdopodobnie już wiesz, że nie musisz unikać dodatkowego beżowego wystroju. Tylko dlatego, że masz beżową sofę nie oznacza, że nie możesz mieć również beżowego wydruku na płótnie. Dekoracje w tym samym schemacie kolorystycznym tworzą ekscytujące warstwy głębi w Twoim pokoju. Zalecamy powieszenie dużego wydruku na płótnie nad sofą w nieco ciemniejszym odcieniu niż beżowy kolor sofy. Jeśli jest wystarczająco dużo miejsca na ścianie, możesz dodać więcej wydruków w tym samym schemacie kolorystycznym lub stylu. Jeśli masz jasną kuchnię z drewnianymi krzesłami - być może drewnianym stołem i półkami z jasnego drewna - to nie wahaj się powiesić beżowych wydruków lub umieścić beżowe wydruki na półkach na ścianie w pobliżu stołu kuchennego. Gzymsy należy zawiesić kilka centymetrów nad stołem kuchennym. Najlepiej będzie wyglądało, jeśli wszystkie wydruki, które tam umieścisz, będą miały ten sam beżowy schemat kolorystyczny.

Beżowy z innymi kolorami

Nie ma reguły, która mówi, że wybierając wydruki na płótnie, nie możesz dodać na ścianę innego koloru niż beżowy, nawet jeśli uważamy, że beżowy ładnie komponuje się z beżowym. Niemniej jednak, wybuch koloru może dać swój pokój trochę charakteru, i można całkowicie uruchomić dzikie, ponieważ beżowy jest neutralny kolor, który idzie dobrze z innymi kolorami. Na przykład, jeśli chcesz stworzyć całą galerię aranżacji ściennych, spróbuj stworzyć mieszankę, która obejmuje różne motywy, wydruki na płótnie z nadrukami graficznymi i obrazy w nieco mocniejszym kolorze. Jeśli chcesz uniknąć tworzenia zbyt wielkiego kontrastu z resztą beżowego wystroju, przejdź do subtelnych kolorów, które wydają się należeć do tego samego schematu kolorów, takich jak odcienie jasnego błękitu lub jasnego brązu.

Beżowe wydruki na płótnie z naszej oferty

Z pewnością potrzebujesz beżowych motywów, które będą pasować do Twojego beżowego wystroju. W naszej ofercie beżowych wydruków na płótnie znajdziesz motywy, które przywołują na myśl rustykalne klimaty, skandynawski design i naturę. Zebraliśmy tutaj kilka z naszych ulubionych. Bliski naturze styl beżowego obrazu na płótnie Morning Mist in Isar Valley z kolekcji GI Collection jest idealny, jeśli lubisz ciemniejsze odcienie, motywy pełne wyobraźni i przestrzenie, które wywołują tęsknotę za naturą. Sprawdzi się równie dobrze w salonie, jak i w sypialni i dobrze komponuje się z innymi beżowymi motywami. Motyw Sao Paulo pozwoli Ci poczuć puls miasta poprzez Twoją ścianę. Pokochasz beżowe budynki ze słońcem odbijającym się w oknach, jeśli sztuka fotograficzna i ziemiste kolory są Ci bliższe. Beżowe odcienie motywu tworzą miły kontrast w połączeniu ze skandynawskim wystrojem wnętrz. Przetarte beżowe korki na obrazie na płótnie Cork autorstwa Jormy Jämséna nadają mu rustykalny wygląd w stylu vintage. Zestawienie go z innymi beżowymi motywami, takimi jak Limestone i Bookshelf, zapewni bliską naturze i wyjątkową aranżację ściany galerii z nutą retro.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.