Kuchnia

Remont kuchni nie zawsze oznacza konieczność zakupu nowych mebli, szafek kuchennych, podłóg i ścian. Możesz nadać jej zupełnie nowy wygląd, wieszając nowe obrazy na płótnie, malując kDowiedz się więcejrzesła i dodając kilka detali stylizacyjnych. Oto nasze wskazówki, jak za pomocą kilku drobnych zmian przekształcić kuchnię w przytulną oazę.

Przemaluj szafki kuchenne

Uaktualnianie tego, co masz, zamiast wymiany starych na nowe, jest korzystne dla Twojego portfela, środowiska i może być świetną zabawą dla całej rodziny. Jedną z szybkich i łatwych zmian jest przemalowanie szafek kuchennych. Starannie wybierz kolor, ponieważ będzie on nadawał styl i charakter pomieszczeniu. To nie wszystko - zmiana koloru może stworzyć iluzję, że pomieszczenie ma inny rozmiar. Pomaluj szafki na jaśniejszy odcień, a kuchnia wyda się większa, natomiast ciemniejszy odcień stworzy głębię i poczucie przestrzeni. Użycie akcentów kontrastujących z kolorem bazowym - obrazów, oświetlenia, ręczników do herbaty - dodatkowo spotęguje to wrażenie. Najlepsze w tych prostych zmianach jest to, że nie musisz obawiać się wypróbowania czegoś nowego, ponieważ zawsze możesz to po prostu przerobić, jeśli nie będziesz zadowolony z rezultatu.

Dodaj do kuchni wydruki na płótnie

Wybierając i wieszając wydruki w kuchni, należy pamiętać o kilku rzeczach. Motywy, które wybierzesz, muszą się podobać całej rodzinie, ale muszą też pasować do kuchni. Liczy się Twój osobisty styl, ale pamiętaj, że kuchnia to nie tylko kuchnia - wybierz więc wydruki na płótnie, które stworzą spokojną atmosferę i będą inspiracją do gotowania i odrabiania lekcji. Może to być wszystko - od zielonych roślin domowych i różowych lub żółtych wzorów po rustykalne nadruki lub motywy związane z jedzeniem. Jeśli masz dużą ścianę, możesz powiesić więcej niż jeden obraz. Niezależnie od tego, czy wybierzesz tylko dwa, czy też chcesz mieć całą ścianę z wydrukami, istnieje kilka sztuczek, które naprawdę pomogą - rzeczy, które mogą wydawać się proste, ale robią różnicę, dzięki czemu ściana nie jest zagracona, a wydruki sprawiają spokojne wrażenie. Powieś wszystkie swoje wydruki w jednej linii. Może to być wzdłuż górnej krawędzi, dolnej krawędzi lub na środku wydruku. Jeśli masz w kuchni całą ścianę odbitek, możesz pozwolić sobie na odrobinę fantazji, ale zasadą jest, że wszystkie ramki powinny być od siebie oddalone w równej odległości. Zanim zaczniesz wbijać gwoździe w ścianę, poeksperymentuj z rozmieszczeniem obrazów na podłodze lub zacznij od powieszenia jednego obrazu na środku ściany i kontynuuj od tego miejsca. Listwa na zdjęcia wygląda dobrze, jeśli ściany w kuchni są wystarczająco duże. W ten sposób unikniesz robienia dziur w ścianie i będziesz mógł zmieniać motywy, kiedy tylko zechcesz.

Małe detale robią różnicę

Pomaluj dwa krzesła na niedopasowane kolory lub kup nowe kwiaty - czasami to wystarczy, aby pokój poczuł się jak nowy. Możesz także zmienić ręczniki do herbaty lub obrusy - a może kupisz nowe dekoracje? Nasza najlepsza rada na unowocześnienie wyglądu Twojej kuchni brzmi: nie bój się eksperymentować! Być może odkryjesz nowe rzeczy, które Ci się spodobają, a jeśli będziesz ograniczać się do drobnych zmian, zawsze możesz spróbować ponownie.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-76 z 76 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.