Złote i zardzewiałe skrzyp - Obraz na płótnie - Pokój dzienny

1104

wzorów

Zielone obrazy na płótnie

Zielony to wspaniały kolor, znajdujący się wokół nas w naturalnym świecie. Spokojne odcienie trawy, drzew, skał, minerałów, owoców egzotycznych, kwiatów i fantastycznego asortymentu iDowiedz się więcejnnych roślin, to tylko niektóre przykłady, gdzie ludzie znajdują ten kolor. Dla większości z nas, środek lata na trawie lub na łące jest wspaniałym sposobem na spędzenie czasu, bez względu na to czy jesteśmy oddanymi fanami relaksu, czy po prostu jesteśmy trochę zestresowani i szukamy wakacyjnego spokoju. Wyobraź sobie leżenie w bujnej, zielonej trawie w idealny letni dzień, fantastyczne, wspaniałe drzewo rozprzestrzeniające się nad Tobą, wykończone zielonymi liśćmi, które oglądałeś przez całe lato, daje Ci doskonały cień, ale wciąż pozwala na uzyskanie właściwej ilości nasyconego światła słonecznego. W czasie, gdy leżysz pod drzewem, słuchając szelestu liści w letniej bryzie, zdajesz sobie sprawę, jak wspaniałe jest lato.

Zielone obrazy na płótnie ze spokojnymi kolorami

Nie wszyscy dziś rozumieją, że zielony jest odbierany jako harmonijny, uspokajający kolor, ale jego efekty doceniono w całej historii. Dzięki wykopaliskom archeologicznym teraz wiemy, że ten stymulujący kolor używany był do ubrań przynajmniej od epoki kamienia. W starożytnym Egipcie zielony używany był do malowania wnętrz królewskich grobowców, a Mezopotamianie używali go do wzorów i obrazów na wyrobach garncarskich. Dziś zielony kolor jest używany wszędzie: na ubraniach, w wyposażeniu i wystroju wnętrz. W studiach telewizyjnych i w teatrze, zakulisowe pomieszczenia, gdzie wykonawcy i goście relaksują się i przygotowują, nazywa się "Green Room". Ściany były w nim pierwotnie pomalowane na zielono, ponieważ miały efekt uspokajający i uspokajały nerwy wykonawców.

Mądrość na zielonym obrazie na płótnie

Podobnie jak wszystkie kolory, zielony związany jest z wieloma różnymi rzeczami. Spokój jest jedną z nich, odnowa kolejną, ale zielony jest również związany z tym, co może wyglądać dokładnie przeciwnie - trucizną. W XIX wieku wiele z najbardziej trujących barwników i farb było w kolorze zielonym - przykładem jest śniedź - ponieważ zawiera takie pierwiastki, jak miedź i arsen.

Zielone obrazy na płótnie do każdego domu

Mamy w Photowall ponad 300 obrazów na płótnie z zielonym wzorem, więc niezależnie od tego kim jesteś, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli pastelowa, miętowa zieleń fałdujących się zielonych pól przypadnie Ci do gustu, sprawdź relakcujący Barley Heads, a jeśli wolisz znaleźć spokój w wielkim mieście, Brooklyn Bridge at Night Green będzie idealnym wyborem. Zielone obrazy na płótnie mogą zrobić ogromną różnicę w pomieszczeniu, a tutaj w Photowall mamy doskonałe obrazy na płótnie do każdego domu.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.