Zielone obrazy na płótnie

Zielony to wspaniały kolor, który można znaleźć wszędzie wokół nas w świecie przyrody. Uspokajające tony trawy, drzew, skał, minerałów, egzotycznych owoców, kwiatów i fantastycznej gaDowiedz się więcejmy innych roślin to tylko kilka przykładów, gdzie my, ludzie, spotykamy się z tym kolorem. Dla większości z nas letnie wygrzewanie się w trawie lub na łące jest wspaniałym sposobem na spędzenie czasu, niezależnie od tego, czy jesteśmy oddanymi fanami relaksu, czy po prostu jesteśmy trochę zestresowani i szukamy wakacyjnego spokoju. Wyobraź sobie, że leżysz w bujnej zielonej trawie w idealny letni dzień, a nad tobą rozpościera się wspaniałe drzewo, pokryte najbardziej zielonymi liśćmi, jakie widziałeś przez całe lato, dające doskonały cień, ale wciąż przepuszczające odpowiednią ilość światła słonecznego. Leżąc tam pod drzewem, słuchając szelestu liści na letniej bryzie, zdajesz sobie sprawę, jak cudowne może być lato.

Uspokajające kolory dzięki zielonym wydrukom na płótnie

Nie wszyscy dziś rozumieją, że zieleń jest odczuwana jako harmonijny, uspokajający kolor, ale jej działanie było doceniane na przestrzeni dziejów. Dzięki wykopaliskom archeologicznym wiemy, że ten stymulujący kolor był używany do produkcji odzieży co najmniej od epoki kamiennej. W starożytnym Egipcie zielonym kolorem malowano wnętrza królewskich grobowców, a Mezopotamczycy używali go do wykonywania wzorów i malowideł na ceramice. Dziś kolor zielony jest używany wszędzie, w odzieży, wyposażeniu i wystroju wnętrz. W telewizji i teatrze, zakulisowe pomieszczenie, w którym wykonawcy i goście relaksują się i przygotowują, nazywane jest "Green Room". Ściany były pierwotnie pomalowane na zielono, ponieważ miało to działanie uspokajające i koiło nerwy wykonawców.

Wisdom on a green canvas print

Jak wszystkie kolory, zielony kojarzy się z wieloma różnymi rzeczami. Spokój jest jedną z nich, odnowa inną, ale zieleń jest również kojarzona z czymś, co może wyglądać jak dokładne przeciwieństwo - z trucizną. W XIX wieku wiele z najbardziej trujących pigmentów i farb było zielonych - verdigris jest jednym z przykładów - ponieważ zawierały one pierwiastki takie jak miedź lub arsen.

Zielone wydruki na płótnie do każdego domu

W Photowall mamy ponad 300 wydruków na płótnie z zielonym wzorem, więc niezależnie od tego, jakim jesteś człowiekiem, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli podoba Ci się pastelowa, miętowa zieleń pól uprawnych, z pewnością spodoba Ci się obraz Barley Heads, a jeśli wolisz odnaleźć spokój w wielkim mieście, Brooklyn Bridge at Night Green to doskonały wybór. Zielone wydruki na płótnie mogą zmienić wygląd pokoju, a w Photowall znajdziesz je w każdym domu.
Informacje o produktach