Pomarańczowe płótno

Pamiętasz pomarańczowe tulipany z Holandii, owocowy, świeży, cytrusowy zapach pomarańczy z goździkami lub bez? Pomarańczowy to kolor, który przywołuje wiele wspomnień. W zależności odDowiedz się więcej osobowości i pochodzenia kulturowego, kolor pomarańczowy prawdopodobnie oznacza dla Ciebie różne rzeczy. Wiele osób uważa, że pomarańczowy jest kolorem, który najłatwiej wzbudza ludzkie emocje. Niektórzy doświadczają negatywnych uczuć, inni pozytywnych i radosnych, ale ten promienny, lśniący kolor najczęściej kojarzy się z czymś pozytywnym, radosnym i uwielbianym. W wielu kulturach pomarańczowy symbolizuje uczucia radości, podnosi poziom wewnętrznych emocji i nastrój odbiorcy. Jest to kolor tęsknoty, przyciągający więcej uwagi otoczenia niż wiele najsilniejszych i najbardziej asertywnych kolorów świata. Pomarańczowy symbolizuje radość, a w wielu kulturach entuzjazm, fascynację, szczęście i kreatywność. W wielu kulturach azjatyckich drzewa pomarańczowe symbolizują miłość.

Odważny kolor idealny jako pomarańczowe płótno

Pomarańczowy to kolor, który wydaje się mieć naturalną potrzebę wyróżniania się z tłumu i zaznaczania swojej obecności. Dzięki temu doskonale nadaje się do stosowania jako kolor ostrzegawczy na kamizelkach ratunkowych i trójkątach drogowych. Ta cecha dominuje na autostradach i na pełnym morzu, ale także w domu. Pomarańczowy występuje w nieograniczonej liczbie odcieni i tonacji. W zależności od tego, do czego jest wykorzystywany w danej przestrzeni, może mieć zupełnie inną osobowość i wyraz. Jasny, wyrazisty kolor pomarańczowy mógłby zawładnąć całym pomieszczeniem, gdyby pokrył wszystkie ściany, ale ten sam kolor użyty w kilku strategicznie rozmieszczonych miejscach może ożywić nudne pomieszczenie i wprowadzić je na zupełnie nowy poziom. W pomieszczeniach urządzonych w stylu retro, o nieco bardziej stonowanych i anonimowych kolorach, motyw płótna Retro Orange może stworzyć zupełnie nowy wymiar. Stylizowany i niemal abstrakcyjny wydruk na płótnie Lost Passage doda blasku modnej, minimalistycznej przestrzeni.

Pomarańczowy w naturze

Weźmy pod uwagę kolor czerwony. Można szybko wymienić obiekty i zjawiska na naszej Ziemi, które otrzymały życie dzięki temu ukochanemu kolorowi. Jeśli jednak spróbujesz zrobić to samo dla koloru pomarańczowego, nagle staniesz przed wyzwaniem innego kalibru. Kilka warzyw, owoców i kwiatów - marchew, pomarańcze i tulipany - ale to już prawie koniec listy, z naciskiem na słowo prawie. Jest na świecie jedna rzecz, która jest piękniejsza niż prawie wszystko inne. Coś, co rozsiewa ciepło, nadzieję i radość. Wydarzenie, które jest zarówno romantyczne, jak i przyjazne, w zależności od tego, kim są obserwatorzy. Mowa oczywiście o wiecznie fascynującym wschodzie słońca. Życiodajne pomarańczowe światło, które powoli rozchodzi się od słońca tuż nad horyzontem, nad morzem, szukając drogi na polanę lub wspinając się ponad koronami drzew. To piękne i wspaniałe światło - w Photowall uważamy, że jest to jedna z najcieplejszych rzeczy, jakie istnieją. Możliwość posiadania tego zjawiska stale uchwyconego w postaci wydruku na płótnie na ścianie jest prawie zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Northern Sweden Midnight Sun - motyw wschodzącego słońca odbijającego się w spokojnym letnim jeziorze w północnej Szwecji. Ten motyw na płótnie przedstawia jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie mamy w Szwecji. Palm Beach Sundown - tropikalna wersja tego zjawiska. Pomarańcza jest gorąca. Pomarańczowy rośnie. To wiele znaczy dla wielu ludzi. Jeśli jesteś jedną z tych osób, poświęć trochę czasu i przejrzyj nasze pomarańczowe motywy na płótnie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz coś dla siebie.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.