Czerwone obrazy na płótnie

Odkryj symbolikę kolorów w czerwonym wydruku na płótnie. Ten intensywny kolor symbolizuje energię i pasję. Może wzbudzać silne emocje, które przyprawiają o szybsze bicie serca. ZnaczeDowiedz się więcejnie koloru różni się w zależności od kultury, ale wspólna dla wszystkich jest moc czerwieni. Odnosimy czerwień do uroczystości, świąt, rewolucji, pożądania, wozów strażackich, uroczystych dywanów, ostrzeżenia, ruchu, ciepła, samochodów sportowych, świąt Bożego Narodzenia, rodziny królewskiej i papieża.

Stwórz motyw dekoracyjny z czerwonym wydrukiem na płótnie

. Dekoruje z podobnymi odcieniami wiązać twój wystrój wpólnie. Aby jeden aspekt wystroju wyróżniał się, daj mu zastrzyk energii z odcieniami czerwieni. Trending kolor ten rok jest burgund, w bogatych odcieniach ciemnej czerwieni. Czerwony idzie z wieloma materiałami budowlanymi, takimi jak beton, biały marmur, blada sosna i mosiądz. Jest doskonałym kolorem akcentującym, który łatwo dodać do detali stylizacyjnych, takich jak poduszki, narzuty i nadruki. Dla wykończenia dodaj cięte kwiaty w pasujących odcieniach. Twoje preferencje kolorystyczne w ogóle lub w odniesieniu do Twojego domu wynikają z wcześniejszych wrażeń, doświadczeń i wartości. Czerwony jest kolorem dominującym, który ma działanie stymulujące i pobudzające, o czym należy pamiętać, urządzając pomieszczenia przeznaczone do odpoczynku i relaksu. Duże powierzchnie koloru w pomieszczeniu mogą nas niepokoić lub drażnić, jeśli spędzamy w nim dużo czasu. Tam należy używać czerwieni w małych dawkach. Jest to czysta, niezmącona energia.

Nie czerwony cent i symbole bogactwa

Lubimy używać starych wyrażeń ze względu na ich znaczenie, ale często nie znamy ich pochodzenia. Do 2010 roku w Szwecji mieliśmy drobne grosze, najniższą kwotę w monecie, najczęściej wykonane z czerwonych stopów miedzi. Kiedy nie ma już pieniędzy, kiedy są kompletnie spłukani, Szwedzi mówią: "Nie mam ani jednego czerwonego centa". "Czerwony dywan" jest symbolicznie rozwijany na powitanie znanych osobistości. Zwyczaj ten pochodzi z czasów, gdy tkaniny barwione na czerwono były ekskluzywne i drogie w produkcji. Szkarłatne ubrania były wyraźnie drogie i stanowiły oznakę bogactwa i władzy. Dziś czerwony aksamit może kojarzyć się nam z kinami, ich wypchanymi czerwonymi fotelami i grubą kotarą. "Czerwone dni" w Szwecji są tym samym, czym dni bankowe w Wielkiej Brytanii. Wywodzą się one z wczesnego średniowiecza, kiedy to dni święte były zaznaczane w kalendarzu kościelnym na czerwono.

Nasze oryginalne czerwone wydruki na płótnie to wspaniałe detale wystroju wnętrz

. Czerwień jest kolorem ostrzegawczym. Szybko przyciąga uwagę. W ruchu drogowym jest to czerwony znak stopu, sygnalizacja świetlna i światła hamowania samochodów. Podkreśla wspaniały wystrój - czerwoną aksamitną sofę lub obraz na płótnie w kuchni z motywem pysznych włoskich pomidorów.

Kolor czerwony i wystrój wnętrz

Czerwony oznacza wiele rzeczy i jest uważany za jeden z najważniejszych kolorów, jeśli chodzi o dekorowanie wnętrz. Kolor romansu i pasji, czerwony jest kolorem, który zwiększa zmysły. Ten niesamowity kolor może być współczesny, tradycyjny, rustykalny lub ponadczasowy, w zależności od odcienia i kontekstu. Odrobina koloru może nawet ocieplić kolor niebieski i biały. Może nawet dodać dramatyzmu, gdy czerwony jest używany jako główny kolor w przestrzeni. Kolor czerwony może być użyty na ścianach, tak jak w przypadku czerwonych wydruków na płótnie, aby pomieszczenie stało się bardziej intymne. Czerwony nigdy nie jest nudny i jeśli chcesz trochę przygody w swoim pokoju, nie krępuj się używać tego koloru. Z pewnością pokochasz dotyk czerwieni, ponieważ kolor ten całkowicie przekształci coś zwykłego w niezwykłe.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.