Tango - Obraz na płótnie - Pokój dzienny

219

wzorów

Czerwone obrazy na płótnie

Poznaj kolorową symbolikę na czerwonym obrazie na płótnie. Ten intensywny kolor oznacza energię oraz pasję i może wzbudzić silne emocje, które sprawią, że serce będzie Ci waliło jak mDowiedz się więcejłot. Znaczenie koloru różni się w zależności od kultury, ale wspólna dla wszystkich jest moc czerwieni. Zwykle wiążemy czerwień z uroczystościami, świętami, rewolucją, pożądaniem, wozami strażackimi, obrzędowymi dywanami, ostrzeżeniami, ruchem, gorącem, samochodami sportowymi, Bożym Narodzeniem, godnością królewską i papieżem.

Utwórz motyw dekoracyjny z czerwonym obrazem na płótnie

Udekoruj podobnymi odcieniami, aby powiązać wystrój wnętrza. W celu wyróżnienia jednego aspektu wystroju, nadaj mu energię odcieniami czerwieni. Tegorocznym kolorem trendy jest bordowy, w bogatych odcieniach ciemnoczerwonego. Czerwony dobrze pasuje do wielu materiałów budowlanych, takich jak: beton, biały marmur, blada sosna i mosiądz. Jest to doskonały kolor na akcent, który łatwo można dodać do szczegółów stylizacji, takich jak poduszki, narzuty i obrazy. Dodaj cięte kwiaty w pasujących odcieniach do wykończenia. Ogólnie, Twoje preferencje kolorów w Twoim domu wynikają z poprzednich doznań, doświadczeń i wartości. Czerwony jest dominującym kolorem, który ma stymulujący i orzeźwiający efekt, i o którym należy pamiętać podczas ozdabiania pokoju przeznaczonego do odpoczynku i relaksu. Duże obszary kolorystyczne w pomieszczeniu mogą nas niepokoić lub drażnić, jeśli spędzamy tam dużo czasu. Tam należy używać czerwonego w małych dawkach. To czysta i niezmącana energia.

Brak czerwonego centa i symbole zdrowia

Lubimy używać starych wyrażeń do znaczeń, ale często nie znamy ich pochodzenia. Do roku 2010, w Szwecji mieliśmy małe centy, najmniejszą kwotę w monecie, najczęściej wykonaną z czerwonej miedzi. Szwedzi mówią, gdy nie mają pieniędzy i są totalnie spłukani: "Nie mam nawet czerwonego centa". "Czerwony dywan" jest symbolicznie rozwinięty, aby powitać gwiazdy. Ten zwyczaj pochodzi z czasów, gdy tkaniny barwione na czerwono były ekskluzywne i kosztowne. Szkarłatna odzież była bardzo kosztowna oraz była oznaką bogactwa i mocy. Dzisiaj, czerwony aksamit może sprawić, że będziemy myśleć o kinie, o krzesłach pokrytych czerwonym materiałem i grubej kurtynie. "Czerwone dni" w Szwecji są tym samym, czym dni bankowe w Wielkiej Brytanii. Mają swoje pochodzenie z wczesnego średniowiecza, kiedy świąteczne dni zostały zaznaczone w kalendarzu kościelnym na czerwono.

Nasze oryginalne czerwone obrazy na płótnie podkreślają wspaniałe szczegóły wystroju

Czerwony jest kolorem ostrzegawczym. Szybko przyciąga uwagę. W ruchu ulicznym jest to czerwony znak stopu, ma go uliczna sygnalizacja świetlna i światła hamowania samochodów. Podkreśla wspaniały wystrój - jako sofa pokryta czerwonym aksamitem lub jako obraz na płótnie w kuchni z motywem apetycznych włoskich pomidorów.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.