Żółte płótno

Kolor słońca. Większość ludzi postrzega dziś kolor żółty jako fantastycznie pozytywny kolor, który roztacza ciepło, radość i szczęście. Uważa się, że kolor słońca generuje wiele pozytDowiedz się więcejywnych cech, których doświadczamy, gdy otaczamy się jego złotymi odcieniami. Czujemy się zainspirowani, energiczni, obdarzeni wyobraźnią, inteligentni, zabawni, pełni życia, witalni, idealistyczni, spontaniczni i pobudzeni. Niektórzy twierdzą, że poprawia się nasza komunikacja i koncentracja, a nasz metabolizm jest pobudzony. Jednak to, co symbolizuje kolor żółty, może być bardzo sprzeczne. Może być tak pozytywny lub negatywny, że można go kochać, a nawet dosłownie nienawidzić. W średniowieczu, gdy statki przypływały z krajów spustoszonych przez dżumę i choroby, wywieszano na nich żółte flagi ostrzegawcze, aby zapobiec ich rozprzestrzenianiu się. Jeśli żółty jest nadużywany, może negatywnie wpływać na ludzkie odczucia. Zażółcone odcienie mogą powodować mdłości lub chorobę morską. Żółty może sygnalizować ostrzeżenie, niebezpieczeństwo, chorobę lub zdrajcę.

Słoneczny wystrój z żółtym wydrukiem na płótnie

Spraw, aby Twój dom był miejscem, w którym zawsze świeci słońce - ale z umiarem. Całe żółte ściany mogą sprawić, że ludzie poczują się niespokojni, przytłoczeni lub wytrąceni z równowagi. Stymulacja wzrokowa jest niezwykle ważna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Żółty najlepiej sprawdza się jako akcent w detalach stylizacji, takich jak poduszki, narzuty i grafiki. Wejdź do pokoju i poczuj radość płynącą z jego promieniującej energii. Żółty jest ekscytujący w połączeniu z akcentami zieleni i różu, ale najlepszą równowagę można uzyskać, akcentując neutralne kolory podstawowe, takie jak szary i biały. W sklepach vintage często można znaleźć poszukiwane elementy wystroju z lat 50. w kombinacji kolorystycznej żółty-szary-biały. W Photowall każdy znajdzie coś dla siebie - tysiące motywów i projektantów na wydrukach canvas Żółty doskonale pasuje do niemal każdej przestrzeni, zwłaszcza do pokoju dziecięcego. Zaskocz dzieci kolorowym wzorem przedstawiającym ich ulubione postacie z filmów i książek. Pozwól, aby barwne osobowości bohaterów ozdobiły Twoje ściany, zapewniając im nieograniczony zachwyt. Motywy w odcieniach żółtego to m.in. cytryna i banan. Zainspiruj się! Znajdź coś, co odpowiada Twojemu gustowi i stylowi. Mamy wszystko - od klasycznej sztuki i fantazyjnych wzorów dziecięcych po zapierające dech w piersiach krajobrazy i jasne kwiaty. W kolekcji AM znajdziesz piękne graficzne nadruki. Jeśli szukasz perfekcji, Going Geometric 4 jest dla Ciebie. Jesteś fanem lat 90-tych? W takim razie pokochasz Going Geometric. Nasze oryginalne wydruki na płótnie stanowią piękny element wystroju każdego pomieszczenia. Wybierz kształt i rozmiar swojego obrazu na płótnie, a my wykonamy go na miarę i wydrukujemy motyw na 100% bawełnianym płótnie.

Żółty we wnętrzach

Wiele badań wykazało, że kolory wpływają na nas fizjologicznie i psychicznie. Dlatego nie należy traktować ich jako oczywistości podczas dekorowania domu lub przestrzeni. Jednym z kolorów, który jest powszechnie stosowany w dekoracji wnętrz, jest kolor żółty. Uważa się, że jest to radosny kolor, który najlepiej wprowadzić do swojego domu. Istnieje wiele różnych sposobów na dodanie żółtego koloru do pomieszczeń. Niezależnie od tego, czy pomalujesz ściany, czy dodasz elementy dekoracyjne, kolor żółty naprawdę wywoła uczucie ciepła i wesołości. Fototapety to jeden z cudownych sposobów na to, aby wnętrze wydawało się jasne i wygodne. Fototapety na płótnie Yellow Canvas Prints są jednymi z tych, które z łatwością stworzą nastrój i atmosferę w Twoim domu. Kolekcja fototapet Photowall jest niesamowita i z pewnością pomoże Ci odmienić wygląd Twojego wnętrza. Jeśli dodasz fototapetę Yellow Canvas Prints do małego pokoju, będziesz zdumiony, że kolor ten może z łatwością stworzyć wizualnie większe pomieszczenie. Przykładem mogą być garderoby, łazienki i korytarze. Pokój śniadaniowy lub dowolna część domu, w której zazwyczaj jesz śniadanie i spędzasz czas o poranku, również zasługuje na fototapety Yellow Canvas Prints. Widok tych widoków podczas jedzenia może sprawić, że będziesz z uśmiechem rozpoczynać dzień.
Informacje o produktach