Purpurowe płótno

Fioletowy to magiczny kolor o pobudzającej mocy czerwieni i uspokajającej istocie błękitu. Kolor ten zagościł w wielu świadomych trendów i stylowych domach w Szwecji i na całym świeciDowiedz się więceje, a to prawdopodobnie dopiero początek. Jeśli fioletowy jest jednym z Twoich ulubionych kolorów, będziesz mieć wiele do zaoferowania w najbliższej przyszłości.

Mistyczny i kreatywny

Kolor fioletowy może być nieuchwytny. Połączenie dwóch popularnych kolorów - niebieskiego i czerwonego - sprawia, że jest on rozpoznawalny i znajomy, a jednocześnie sprawia wrażenie świeżego i nowego. Oznacza to, że fioletowy jest często postrzegany jako mistyczny, ekscytujący, a w niektórych przypadkach nawet magiczny i królewski. Unikalne połączenie niebieskiego i czerwonego koloru nadaje fioletowi właściwości, które wpływają na nasz nastrój na wiele różnych sposobów. Nie tylko poprawia nastrój, ale także uspokaja i koi nerwy. Mówi się, że kolor fioletowy jest uwielbiany przez osoby o dużych zdolnościach twórczych i myślowych, ponieważ koi duszę, a jednocześnie pobudza kreatywność i innowacyjność. Na przykład Leonardo da Vinci wierzył, że zdolności medytacyjne wzrastają dziesięciokrotnie w pokoju z oknami pomalowanymi na fioletowo.

Plama fioletu na płótnie rozjaśnia cały pokój

. Nawet w najpiękniejszych i najbardziej fantastycznych domach można czuć się znudzonym i pozbawionym inspiracji. Przyzwyczajenie do otoczenia może sprawić, że przestanie ono być stymulujące. Po gruntownej przebudowie domu możesz nie czuć się zbytnio zainspirowany perspektywą konieczności wprowadzania kolejnych zmian. Nie martw się: nie ma takiej potrzeby. Odrobina mocnego, spektakularnego koloru robi ogromną różnicę! Doskonałym sposobem na osiągnięcie tego celu jest wykorzystanie wydruków na płótnie w różnych wzorach i wspaniałych kolorach. Fioletowy jest jednym z tych kolorów, które naprawdę ożywiają przestrzeń, dlatego doskonale nadaje się do tego celu. W Photowall oferujemy szeroką gamę motywów na wydrukach na płótnie, które pasują do większości osobowości i zainteresowań. Czyż nie jest to fantastyczne? Jeśli wolisz kwiaty, nasz motyw na płótnie Purple Pansies z zielonymi łodygami i purpurowymi płatkami na biało-szarym tle naprawdę zrobi wielką różnicę w małej przestrzeni, która potrzebuje czegoś wyjątkowego. Abstrakcyjny motyw na płótnie Glass Bounce - Pink może ożywić każde pomieszczenie, niezależnie od tego, czy jest ono duże czy małe, dzięki chaotycznym, ale pięknym, świecącym kolorom. Fioletowy to naprawdę magiczny kolor, który potrafi zdziałać cuda we wszystkich typach domów. Wśród naszych wzorów fioletowych wydruków na płótnie z pewnością znajdziesz motyw, który pomoże Ci odnaleźć wewnętrzny spokój.
Informacje o produktach