Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Fioletowe Kwiaty - Obraz na płótnie - Sypialnia

275

wzorów

Purpurowe płótno

Purpurowy to magiczny kolor z pobudzającą mocą czerwonego i uspokajającą esencją niebieskiego. Kolor ten trafił do wielu trendów i stylowych gospodarstw domowych w Szwecji i na całym Dowiedz się więcejświecie, a to chyba dopiero początek. Jeśli purpurowy jest jednym z ulubionych kolorów, będziesz miał wiele do zobaczenia w najbliższej przyszłości.

Mistyczny i twórczy

Kolor purpurowy może być nieuchwytny. Połączenie dwóch kolorów - niebieskiego i czerwonego - czyni go rozpoznawalnym i znanym, z jednoczesnym uczuciem świeżości i nowości. Oznacza to, że kolor purpurowy jest często postrzegany jako mistyczny, ekscytujący, a w niektórych przypadkach nawet magiczny i królewski. Unikatowa kombinacja niebieskiego i czerwonego w kolorze purpurowym, nadaje mu właściwości, które wpływają na nasz nastrój na wiele różnych sposobów. Poza poprawą naszego nastroju, uspokaja i koi nasze nerwy. Mówi się, że kolor purpurowy kochają ludzie o dużej zdolności do kreatywności i inspiracji, ponieważ łagodzi duszę, pobudzając kreatywność i innowacje. Na przykład, Leonardo da Vinci wierzył, że siła medytacji wzrastała dziesięciokrotnie w pokoju z oknami pomalowanymi na kolor purpurowy.

Odrobina purpury na płótnie rozświetli cały pokój

Można poczuć się znudzonym i niezainspirowanym nawet w najpiękniejszych i najbardziej fantastycznych domach. Osoby, które kiedyś przyzwyczaiły się do otoczenia, nie będą już się inspirować. Po całkowitej zmianie wnętrza domu, można nie czuć się mocno zainspirowanym perspektywą konieczności wprowadzenia dalszych zmian. Nie martw się: Nie ma potrzeby. Spektakularna kolorystyka sprawi ogromną różnicę! Doskonałym sposobem na osiągnięcie tego celu jest użycie obrazów na płótnie w różnych wzorach i wspaniałych kolorach. Purpurowy jest jednym z tych kolorów, który naprawdę zrobi wystrzałową przestrzeń, co czyni go doskonałym kolorem. W Photowall mamy wybór obrazów na płótnie z motywami, które pasują do większości osobowości i zainteresowań. Czy nie jest to fantastyczne? Jeśli wolisz kwiaty, motyw purpurowych bratków z zielonymi łodygami i purpurowymi płatkami na białoszarym tle, zrobi naprawdę dużą różnicę w małej przestrzeni, która potrzebuje czegoś wyjątkowego. Abstrakcyjne Szklane Odbicie - różowy motyw na płótnie może ożywić dowolny pokój, niezależnie od tego, czy jest duży czy mały, z jego chaotycznymi, ale pięknymi, świecącymi kolorami. Purpura jest naprawdę tym magicznym kolorem z możliwością dokonywania cudów we wszystkich typach domów. Z pewnością znajdziesz motyw wśród naszych obrazów na płótnie z purpurowymi wzorami, które pomogą Ci odnaleźć Twój wewnętrzny spokój.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.