Brązowe obrazy na płótnie

Siła i stabilność dzięki brązowym wydrukom na płótnie. Ciepłe, brązowe kolory ziemi sugerują siłę i stabilność. Być może właśnie dlatego czujemy się bliżej natury i łatwiej nam się zrDowiedz się więcejelaksować po ciężkim dniu, jeśli otaczamy się uspokajającymi kolorami ziemi. Uważa się, że kolor brązowy ma wiele pozytywnych cech - niezawodność, produktywność, wytrwałość, prostotę, przyjaźń, siłę i płodność. Mimo to przez wiele lat kolor brązowy był niedoceniany. Uważano go za nudny i zwyczajny, mimo że ma wiele pięknych odcieni - od ciepłych po chłodne i od jasnych po ciemne.

Dekoruj za pomocą tegorocznego trendu kolorystycznego - brązowy wydruk na płótnie

Nic nie pobudza wyobraźni bardziej niż piękne, sugestywne kolory i wzory. Stwórz przytulny dom, używając odcieni ziemi. Kreatywne podejście do tegorocznego trendu kolorystycznego jest łatwiejsze niż myślisz. Jeśli w Twoim domu są już odcienie brązu, użyj ich jako koloru bazowego, dodając kolory uzupełniające, takie jak pudrowy róż i jasny turkus. Możesz też dodać przebłyski modnych kolorów za pomocą detali, takich jak obraz, dywan czy narzuta. Mosiądz i miedź doskonale współgrają z odcieniami brązu. Odkop mosiężne świeczniki po babci, powieś na ścianach stare złocone ramy do obrazów lub poszukaj czegoś podobnego na lokalnym pchlim targu. Dodaj tekstylia o różnych wykończeniach, takich jak satyna lub aksamit, a także hojnie obdaruj poduszkami w różnych kształtach i kolorach, aby wzmocnić kontrasty. W sypialni dobrze sprawdzają się wszelkiego rodzaju brązy, ponieważ emanują ciepłem, spokojem i stabilnością. Zasłony z aksamitu w kolorze ciemnego kakao skutecznie zablokują światło, a zachęcające łóżko z jasnobrązową lnianą pościelą to obietnica dobrego snu.

Tonacje ziemi

Od czasów prehistorycznych ludzie wytwarzają naturalne pigmenty z ziemi. Te gliniane pigmenty, zabarwione tlenkiem lub wodorotlenkiem żelaza, nazywane są barwnikami ziemi. Niektóre z nich noszą nazwy takie jak umber, terakota i ochra, od ich odcieni czerwieni, brązu lub żółci. W latach dziewięćdziesiątych ludzie mawiali: "Brązowy jest brzydki". Być może mieli na myśli tapety i wystrój wnętrz z lat siedemdziesiątych - te tła na zdjęciach rodzinnych, pełne wielkich, kwiecistych brązowo-żółtych tapet. Dziś jednak wszystko to odeszło w zapomnienie, a bogate odcienie brązu, koniaku i czekolady to szczyt mody.

Szeroki wybór inspirujących brązowych wydruków na płótnie firmy Fotowall

Nasze oryginalne wydruki na płótnie to piękne detale dekoracyjne, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Sam możesz wybrać kształt i rozmiar swojego wydruku na płótnie. Wykonamy wydruk zgodnie z Twoimi wymaganiami, a obraz zostanie wydrukowany na 100% bawełnianym płótnie. Brązowy kolor pasuje do każdego pomieszczenia w Twoim domu, a jego ciepło ogarnie całą rodzinę. Jest niezawodny, pocieszający i uspokajający. Mamy wszystko - od klasycznych dzieł sztuki i inspirujących wzorów abstrakcyjnych po rozległe krajobrazy na każdy gust. Niezależnie od tego, czy uwielbiasz sztukę minimalistyczną, modernistyczną czy klasyczną, mamy dla Ciebie odpowiednie wydruki na płótnie. Wybierz jeden z nastrojowych, mistycznych lasów Johna Bauera lub jedną z zachwycających graficznie map miast Jazzberry Blue. Jeśli uwielbiasz stare, oprawione w skórę książki i uważasz, że przepełnione regały z książkami to najpiękniejsza rzecz na świecie, to mamy dla Ciebie idealny wydruk na płótnie: Bookshelf - Black - Brown Long. Wyobraź sobie pyszne sepiowe odcienie zmierzchu we wspaniałym, stylizowanym lesie brzozowym - być może już wkrótce fantastyczny obraz Nocna Sepia w Brzozowym Gaju będzie zdobił ścianę Twojego salonu.
Informacje o produktach