Motocross Racer - Obraz na płótnie - Pokój dzienny

225

wzorów

Sport

Sport może być ekscytujący zarówno dla widza, jak i dla zawodnika. Jeśli lubisz oglądać zawody sportowe, zapragniesz mieć własny obraz na płótnie z tematem Twoich ulubionych rozgrywekDowiedz się więcej sportowych. Dla tych, którzy lubią się angażować, co lepiej przypomni ci o Twojej pasji, niż wydruki na płótnie przedstawiające ulubioną dyscyplinę sportową? Ciesz się widokiem swoich ulubionych zawodników różnych dyscyplin, jak kolarstwo BMX, hokej, piłka nożna, narciarstwo, jazda na deskorolce czy snowboard, wyłaniających się z obrazu na płótnie i prowokujących Ciebie i Twoich gości do dobrej zabawy w Twoim gabinecie, salonie, biurze, czy w jakimkolwiek innym miejscu, w którym możesz cieszyć się przyjemnym obrazem na płótnie z motywem sportowym, który ma szczególne znaczenie dla Ciebie i Twojego życia.

Abstrakcyjnie i pomysłowo

Możesz powiesić obrazy na płótnie przedstawiające lodowisko hokejowe lub boisko piłkarskie, aby pamiętać, gdzie znajdują się linie, kiedy następnym razem będziesz oglądać mecz! Kolaże przedstawiające narciarstwo i wspaniałe kopnięcia piłki czekają, aby znaleźć się na ścianie i rozpocząć grę. Obrazy na płótnie z kolorowymi postaciami z kreskówek zachęcają do kopnięcia piłki, natomiast boks, futbol amerykański i inne dyscypliny są przedstawione w stylu vintage. Wzór Big Air jest przedstawiony jako plan gry, gdy na wydruku w kolorze sepii zawodnik znajduje się w połowie skoku. Nie zapominamy o piłce ręcznej, przedstawionej w kolorystyce czerwieni i bieli, żeglarstwie z kroplami wody tak prawdziwymi jak te z kranu. Cień skatera zawieszony w odpowiednim miejscu może zachwycić gości, gdy skręcą za róg.

Realnie, ale surrealistycznie

Zaskakująco prawdziwy, obraz na płótnie z fotograficzną precyzją przedstawia ośnieżone góry i snowboardzistów, surfowanie w stylu kalifornijskim, jazdę na deskorolce i skoki tak wysokie, że nie można sobie wyobrazić ich zakończenia. Dostępne są również wzory przedstawiające turystykę letnią, wspinaczkę górską i wiele innych. Umieść siebie w przyszłości na skalnej ścianie w Bridal Veil Falls lub na początek dnia popatrz na rowerzystę jadącego w terenie na rowerze górskim. Nie ma lepszego sposobu na pobudkę, niż przypomnieć sobie o wszystkim, co już zrobiłeś i o tym wszystkim, co jeszcze trzeba zrobić. Cele stają się rzeczywistością, kiedy się motywujesz i zachęcasz, patrząc na dzieła sztuki, które mówią do Ciebie i nakłaniają Cię do pracy, podejmowania prób i niepoddawania się.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.