Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Bursztynowe Słońce - Obraz na płótnie - Pokój dzienny

10170

wzorów

Przyroda

W minionych latach filozofowie i poeci wyszli na zewnątrz, aby pobudzić swoje myślenie. Jest coś takiego w świeżym powietrzu, co daje skrzydła duszy, uwalnia umysł i koi zmysły. WprowDowiedz się więcejadź to uczucie w pomieszczeniu, korzystając z naszej oferty obrazów na płótnie inspirowanych naturą. Szczególnie dla mieszkańców miast obrazy te mogą wnieść powitalny dotyk zewnętrznego świata do egzystencji ograniczonej betonem. Od spokojnych scen lasu do zachodów słońca nad wodą i słonecznych zielonych łąk pod jasnym niebem — żaden aspekt natury nie jest poza zasięgiem dzięki wysokiej jakości obrazów na płótnie.

Łagodniej w leśnych sceneriach

Wprowadź spokój do dowolnej przestrzeni z obrazem na płótnie przedstawiającym scenę leśną. Niech wyobraźnia wędruje wydeptanymi ścieżkami między wiekowymi drzewami lub baw się światłem w mrocznej zalesionej przestrzeni, kojąc swoje zmysły. Różnorodność natury oznacza, że nie brakuje możliwości, jeśli chodzi o sceny leśne, ponieważ każdy las i dzień jest wyjątkowy. Las nigdy nie jest taki sam, a jednak nigdy się nie zmienia, a jednocześnie każdy las ma coś wspólnego z innymi — różnorodność jest ogromna. Wybierz zacienioną drogę prowadzącą w nieznane, biegnącą pod wiekowymi drzewami, które stoją jak strażnicy, lub dziką puszczę, w której człowiek nie postawił jeszcze swojej stopy. Zatrać się w zielonej bujności letniego lasu lub podziwiaj surową czerń drzew na tle śniegu w zimie.

Wyraź to za pomocą kwiatów

W dawnych czasach wierzono, że kwiaty miały swoje znaczenia. Czerwone róże były wyrazem miłości, a lilie były symbolem czystości. Teraz znaczenia kwiatów od dawna nie są używane, ale to nie znaczy, że nie można podziwiać ich piękna lub przenieść ich do domu na obrazie z motywem kwiatów. Dowolne pomieszczenie można rozjaśnić kwiatami lub urozmaicić nudny pokój gościnny kolorowym bukietem. Czerwona róża, najbardziej klasyczna z kwiatów, doda odrobinę elegancji w każdym pomieszczeniu, natomiast obraz lilii może być idealny na spokojnym rogu. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić wrażenie rozmachu, czy skromności, czy chcesz ogród, czy pojedynczą sztukę, za pomocą kwiatów można powiedzieć wszystko.

W górę

Ludzie nie patrzą dość często do góry. Wielu ludziom się wydaje, że niebo od zawsze jest i zawsze będzie, i nigdy się nie zmienia. Jak bardzo się mylą! Nic nie daje takiego poczucia wolności, jak patrzenie na czyste niebo, i nic na świecie nie może uchwycić słodko-gorzkiego piękna wschodu i zachodu słońca. Wprowadź tę wolność i to piękno do swojego wnętrza, wykorzystując obraz na płótnie. Odpowiedni do każdej przestrzeni obraz otwartego nieba spowoduje, że małe pomieszczenia będą wydawać się większe, a zwykłe duże pomieszczenia będą bardziej interesujące. Albo wybierz obraz nocnego nieba i baw się, sprawdzając konstelacje.

Na dnie morza

Nie ma to jak fascynacja oceanem. Jest coś w tym przemożnym szumie odczuwanym w kościach, niekończącym się tańcu fal, który nieodparcie przyciąga do ludzi. Mówi o wolności, o tajemniczym świecie pod powierzchnią morza, gdzie wszystko jest ciche i świeci niebieskim światłem, o uczuciu piasku między palcami i o wielkim marzeniu wolności. Powieś plażę w sypialni dla relaksującej atmosfery lub podmorskie obrazy w korytarzu, aby przekształcić go w tajemniczą podwodną grotę. Choć widoki oceanu mogą nie pasować w każdym pomieszczeniu lub stylu, to jednak w wielu pomieszczeniach sprawdzają się bardzo dobrze — dodają przestrzeni w małych pomieszczeniach i wprowadzają spokój do gwarnej atmosfery biurowej. Można też wprowadzić chłodne spokojne powietrze do cichego pomieszczenia za pomocą obrazu na płótnie z widokiem nieruchomego jeziora pod błękitnym niebem, aby uwolnić swój umysł i wzbogacić zmysły.

Wprowadź naturę w każdym pomieszczeniu

Dzięki naszym obrazom na płótnie z motywami natury każde pomieszczenie można przekształcić w sanktuarium. Dodaj kolor w swojej kuchni za pomocą jasnego obrazu z motywem słoneczników lub zamień sypialnię w kojącą przestrzeń za pomocą obrazu z motywem leśnym. Wybierz się do domu Arielki na dnie morza, wybierając podmorski widok, albo w kosmos, wybierając obraz Ziemi. Dodaj elegancji w jadalni, wybierając obraz w czerni i bieli lub sepii — nigdy nie może wyjść źle z czarno-białymi fotografiami. Dostępny jest również szeroki wybór wydruków w stylu malarskim — od słynnej Gwiaździstej nocy autorstwa Van Gogha do klasycznych obrazów w stylu japońskim przedstawiających kobiety wśród kwiatów. Dzięki obrazom na płótnie z naszej oferty z motywami natury żadne miejsce na świecie nie jest poza zasięgiem.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.