Przyroda

W minionych latach filozofowie i poeci wyruszali w plener, by rozmyślać. Jest coś takiego, co dodaje skrzydeł duszy, uwalnia umysł i koi zmysły. Przenieś to uczucie do wnętrza domu, wDowiedz się więcejybierając inspirowane naturą wydruki na płótnie z kolekcji Photowall. Zwłaszcza mieszkańcom miast obrazy te mogą wnieść odrobinę świata zewnętrznego do betonowej egzystencji. Od spokojnych scen leśnych, przez zachody słońca nad wodą, aż po słoneczne, zielone łąki pod czystym, błękitnym niebem - z tymi wysokiej jakości wydrukami na płótnie żaden aspekt natury nie jest poza Twoim zasięgiem.

Uspokój się dzięki scenom leśnym

Wnieś spokój do każdej przestrzeni dzięki wydrukowi na płótnie przedstawiającemu scenę leśną. Pozwól swojej wyobraźni wędrować przetartymi ścieżkami między prastarymi drzewami lub pozwól, aby gra światła w cienistej, leśnej przestrzeni ukoiła Twoje zmysły. Różnorodność natury oznacza, że nie brakuje opcji, jeśli chodzi o sceny leśne, ponieważ każdy las i każdy dzień jest wyjątkowy. Las nigdy nie jest taki sam, a jednak nigdy się nie zmienia, i chociaż każdy las ma coś wspólnego z innymi, różnorodność jest ogromna. Wybierz zacienioną drogę prowadzącą nie wiadomo dokąd, cień pod prastarymi drzewami wartowniczymi lub dziki las, w którym człowiek mógł nigdy nie stąpać. Zatrać się w zielonej bujności lasu latem lub podziwiaj surową czerń drzew na tle śniegu w zimowym wydruku.

Powiedz to za pomocą kwiatów

W dawnych czasach wierzono, że kwiaty mają znaczenie. Czerwone róże oznaczały miłość, a lilie były symbolem czystości. Obecnie znaczenia kwiatów już dawno zanikły, ale to nie znaczy, że nie możesz podziwiać ich piękna dla nich samych lub wprowadzić ich do swojego domu za pomocą obrazu o tematyce kwiatowej z kolekcji Photowall. Rozjaśnij każde pomieszczenie kwiatami lub ożyw nudny pokój gościnny kolorowym bukietem. Czerwona róża, najbardziej klasyczny z kwiatów, doda elegancji każdemu pomieszczeniu, a lilie idealnie sprawdzą się w cichym kąciku. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Twój wystrój był odważny czy skromny, czy chcesz mieć ogród czy pojedynczy kwiat, możesz powiedzieć to wszystko za pomocą kwiatów.

W górę w powietrze

Ludzie nie patrzą wystarczająco często w górę. Wielu wydaje się, że niebo zawsze tam było i zawsze będzie, i nigdy się nie zmieni. Jakże się mylą! Nic nie daje takiego uczucia wolności, jak spojrzenie w czyste, błękitne niebo i nic na świecie nie jest w stanie oddać słodko-gorzkiego piękna wschodu i zachodu słońca. Wnieś tę wolność i piękno do swojego domu dzięki wydrukowi na płótnie z Photowall. Obraz nieba sprawi, że małe pomieszczenia wydadzą się większe, a duże, zwykłe pokoje staną się bardziej interesujące. Możesz też wykorzystać wydruk przedstawiający nocne niebo i sprawdzić, czy potrafisz dostrzec konstelacje.

Pod morzem

Nie ma nic takiego jak fascynacja ludzkości oceanem. Jest coś w tym grzmiącym szumie, który możesz poczuć w kościach, niekończący się taniec fal, który przyciąga ludzi niemal nieodparcie. Mówi on o wolności, o tajemniczym świecie pod powierzchnią morza, gdzie wszystko jest ciche i oświetlone na niebiesko światłem wody, o uczuciu piasku między palcami i wolności do wielkich marzeń. Powieś plażę w swojej sypialni, aby uzyskać relaksującą atmosferę, lub wprowadź podmorskie obrazy do korytarza, aby przekształcić go w tajemniczą podwodną grotę. Podczas gdy widoki oceanu nie pasują do każdego pokoju lub gustu, to w wielu pomieszczeniach sprawdzają się bardzo dobrze - dodając przestrzeni do małego pokoju, wprowadzając uspokajający wpływ do gwarnej atmosfery biura. Możesz też wnieść chłodne, spokojne powietrze do cichego pokoju za pomocą wydruku na płótnie przedstawiającego spokojne jezioro pod błękitnym niebem, aby uwolnić swój umysł i wzbogacić zmysły.

Wprowadź naturę do każdego pomieszczenia

Dzięki wydrukowi na płótnie z kolekcji przyrodniczej Photowall możesz zamienić każde pomieszczenie w sanktuarium. Wprowadź kolor do swojej kuchni za pomocą jasnego obrazu ze słonecznikiem lub zmień sypialnię w kojącą przestrzeń za pomocą obrazu o tematyce leśnej. Przenieś się do podmorskiego domu Ariel dzięki obrazom z kolekcji "Podwodny świat" lub w kosmos dzięki obrazowi przedstawiającemu Ziemię. Dodaj odrobinę elegancji do jadalni za pomocą obrazu czarno-białego lub w sepii - z czarno-białymi fotografiami nigdy nie jest za dobrze. Dostępne są również różnorodne obrazy malarskie, od słynnej Gwiaździstej nocy Van Gogha po klasyczne japońskie obrazy kobiet wśród kwiatów. Dzięki wydrukom na płótnie z kolekcji przyrodniczej Photowall żadne miejsce na świecie nie jest poza Twoim zasięgiem.
Informacje o produktach