Zwierzęta

Naturalne piękno świata zwierząt nigdy nie przestaje nas inspirować i zadziwiać. Od majestatu i siły afrykańskiego lwa po samotną czujność wilka - zawsze możemy znaleźć coś, co doda nDowiedz się więcejam otuchy i podniesie na duchu. Dlatego właśnie wszyscy lubimy ozdabiać nasze wnętrza obrazami zwierząt. Trudno wyobrazić sobie temat, który bardziej nadawałby się do druku na płótnie. Obrazy zwierząt przenoszą radość i wolność, jaką dają otwarte przestrzenie świata, wprost do Twojego domu lub biura. Sprawiają, że myślimy o świecie w zupełnie inny sposób, odświeżając nasze zmysły i wnosząc pozytywne emocje w nasz dzień.

Pozdrowienia z mroźnej północy

W mroźnych krajobrazach koła podbiegunowego natura jest obojętna na zgiełk miejskiego życia. Zwierzęta zamieszkujące lodowe pustkowia, podobnie jak ludzie, doceniają spokój i zachwycające piękno tego środowiska. Jest ono bezlitosne, ale jednocześnie wydobywa wszystkie najlepsze cechy z tych, którzy odważą się wkroczyć w jego lodowcowe królestwo. Śnieżne scenerie stanowią wspaniałe tło dla życia zwierząt dużych i małych. Są wśród nich niedźwiedzie, rekiny, ptaki i lisy, by wymienić tylko kilka z nich. Samotny niedźwiedź polarny z chłodnym spokojem obserwuje swój lodowy dom. Wilk wyje do swoich odległych towarzyszy, sygnalizując głód, gdy zaczyna zapadać długa zimowa noc. Małe pingwiny chronią się przed lodowatym podmuchem, tuląc się do siebie, aby się ogrzać. Dzięki doskonałej jakości wydruków na płótnie możesz bezpośrednio zetknąć się z tymi majestatycznymi stworzeniami. Przypominają nam one o więzach, jakie łączą nas ze wszystkimi gatunkami na świecie, ponieważ każde stworzenie przystosowuje się do otoczenia w wyjątkowy i sprytny sposób. Któż mógłby nie być pod wrażeniem drapieżnego spojrzenia orła? Jak wielką miłością darzy matka orka swoje małe cielę? Nawet meduza pływająca w wiecznej ciemności najgłębszych oceanów ma swój własny, delikatny rodzaj piękna. Gdziekolwiek spojrzeć, wszędzie jest bogactwo kolorów i form. Łoś z profilu na tle północnego nieba to tylko jeden z wielu obrazów, które zawładną Twoją wyobraźnią. Wydruki zwierząt na płótnie przypominają nam, jak wspaniałym darem jest życie. Każde stworzenie ma swoje miejsce, które uważa za dom. Jeden z tych obrazów na ścianie przeniesie Cię na chwilę na mroźną północ i przybliży do świata przyrody. Możesz zapomnieć o stresach i napięciach związanych z pracowitym ludzkim życiem i cieszyć się wiecznym pięknem tych wspaniałych stworzeń północy.

From Africa with love

Wielu ludzi inspiruje także ciepło i pasja Afryki. Słońce jest silne, a kolory bogate i głębokie. Wspaniałe krajobrazy sawanny pełne są wielkich kotów, antylop i innych zwierząt. Trudno oprzeć się połączeniu sztuki i natury. Stylizowana zebra na świeżym, pomarańczowym tle wprowadza kontrast i kolor do każdego pomieszczenia. Wolisz coś spokojnego i uspokajającego? Łagodna żyrafa nieśmiało pozuje do swojego portretu w klasycznej czarno-białej fotografii. Albo zamyślona sowa zwraca ku Tobie swoje błyszczące, złote oczy, wciągając Cię do swojego świata pogrążonego w półmroku. Inspiracji można szukać w ptakach i motylach, rybach, małpach i wszelkiego rodzaju zwierzętach domowych. Z pewnością zaintryguje Cię pytające spojrzenie dorosłego goryla lub wyimaginowany, senny krajobraz dinozaurów i pierwotnego lasu. Wydruki na płótnie ożywiają każdą z tych postaci, dodając witalności i głębi każdemu wnętrzu. Niektóre portrety przedstawiają naszych najbliższych przyjaciół i towarzyszy w postaci psa lub konia, podczas gdy inne skupiają się na budzącej respekt potędze wielkich kotów i innych drapieżników. Przyjaciel czy wróg, zwierzęta zawsze będą przyciągać naszą uwagę. Niektóre zapadające w pamięć obrazy zwierząt są monotonne, podkreślają eleganckie formy i subtelny kamuflaż świata zwierząt. Inne są jaskrawo kolorowe, podkreślają błękit pawia lub pasiastą bujność rybek błazenków w tropikalnych wodach. Obrazy te stanowią źródło inspiracji, gdy zostaną przekształcone w wysokiej jakości wydruki na płótnie, które wzbogacą wnętrze domu lub miejsca pracy. Znani fotografowie tworzą jedne z najbardziej inspirujących obrazów zwierząt, ale są też wspaniałe obrazy, rysunki, szkice i kolaże artystów i grafików. Większość zdjęć zwierząt mówi sama za siebie dzięki ujmującemu charakterowi formy portretowej. To tak, jakbyś wszedł do świata zwierząt i zrozumiał z pierwszej ręki, w jaki sposób postrzegają one świat. Na przykład odbicie łabędzia na wodzie lub blask słońca w głębi oceanu sprawią, że spojrzysz na świat z nowej perspektywy. Bogactwo różnorodności życia zwierząt na naszej planecie oraz inspiracja, jaką zyskujemy, doceniając ich piękno, nie mają końca.
Informacje o produktach