Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Dino dla dzieci - Obraz na płótnie - Biuro

3874

wzorów

Zwierzęta

Naturalne piękno świata zwierzęcego nie przestaje nas inspirować ani zadziwiać. Od majestatu i potęgi afrykańskiego lwa do samotnego czujnego wilka — zawsze możemy znaleźć coś, co nasDowiedz się więcej zdopinguje i podniesienie na duchu. Dlatego wszyscy lubią ozdabiać swoje przestrzenie życiowe obrazami zwierząt. Trudno byłoby wymyślić temat, który jest bardziej odpowiedni dla nośnika obrazu na płótnie. Obrazy zwierząt wprowadzają poczucie ożywienia i wolności dużych otwartych przestrzeni świata wprost do domu lub biura. Pozwalają nam myśleć o świecie w zupełnie inny sposób, orzeźwiając nasze zmysły i wprowadzając pozytywne emocje do naszego dnia.

Pozdrowienia z mroźnej północy

W mroźnych krajobrazach koła podbiegunowego natura jest obojętna na zgiełk życia w mieście. Zwierzęta z lodowych krain tak jak ludzie cenią sobie ciszę i inspirujące piękno tego środowiska. Jest ono bezlitosne, ale jednocześnie wydobywa wszystkie najlepsze cechy z tych, którzy odważą się wejść do tego lodowego królestwa. Ośnieżone krajobrazy tworzą wspaniałe tło do życia zwierząt dużych i małych. Należą tu niedźwiedzie, rekiny, ptaki i lisy, ale to nie wszystko. Samotny niedźwiedź polarny przemierza swoje lodowe terytorium z chłodnym spokojem. Wilk wyje do swych odległych towarzyszy, sygnalizując swój głód, gdy zaczyna zapadać długa zimowa noc. Niektóre małe pingwiny chronią się przed lodowatym podmuchem, stłoczone, aby się ogrzać. Znakomita jakość obrazu na płótnie przenosi cię bezpośrednio w świat tych majestatycznych stworzeń. Przypominają nam o naszych związkach ze wszystkimi gatunkami na świecie, ponieważ każda istota dostosowuje się do swojego otoczenia, wykorzystując unikalne i sprytne metody. Kto mógłby nie być pod wrażeniem drapieżnego wzroku orła? Jak wiele miłości matka orka może dać swojemu małemu cielakowi? Nawet meduzy pływające w wiecznym mroku najgłębszych oceanów mają swój własny delikatny rodzaj piękna. Gdziekolwiek spojrzeć, wszędzie widać bogactwo koloru i formy. Sylwetka łosia z profilu na tle północnego nieba jest tylko jednym z wielu obrazów, które pobudzają wyobraźnię. Obraz na płótnie ze wzorem zwierzęcia przypomina nam, jak wspaniałym darem jest życie. Każde stworzenie ma swoje miejsce, które uznaje za dom. Jeden z tych obrazów na ścianie przeniesie Cię na chwilę na mroźną północ i przybliży do świata przyrody. Możesz zapomnieć o stresie i napięciach w aktywnym ludzkim życiu i współdzielić wieczne piękno tych wspaniałych stworzeń północy.

Z miłości do Afryki

Wiele osób również jest zainspirowanych ciepłem i pasją Afryki. Słońce jest silne, a kolory są bogate i głębokie. Wspaniałe krajobrazy sawanny są pełne wielkich kotów, antylop i innych zwierząt. Trudno jest się oprzeć połączeniu sztuki i natury. Stylizowana zebra na świeżym pomarańczowym tle wprowadza kontrast i kolor w każdym pomieszczeniu. Wolisz coś cichego i uspokajającego? Delikatna żyrafa pozuje nieśmiało do portretu na klasycznej czarno białej fotografii. Albo zamyślona sowa zwraca swe lśniące, złote oczy ku Tobie, zabierając cię do swojego świata zmierzchu. Inspiracje można znaleźć wśród ptaków i motyli, ryb, małp i wszelkiego rodzaju zwierząt domowych. Nie zawiedziesz się, jeśli zaintrygują cię pytania o wygląd dorosłego goryla lub wyimaginowanego, sennego krajobrazu dinozaurów i lasu pierwotnego. Obraz na płótnie nadaje życie każdej z tych postaci, wprowadzając witalność i głębię do każdego pomieszczenia. Niektóre portrety przedstawiają naszych najbliższych przyjaciół i towarzyszy w postaci psa lub konia, podczas gdy inne koncentrują się na inspirującej mocy wielkich kotów i innych drapieżników. Przyjaciele czy wrogowie, zwierzęta zawsze przykuwają naszą uwagę. Niektóre zapadające w pamięć obrazy zwierząt są monotonne, wprowadzając eleganckie formy i subtelny kamuflaż ze świata zwierzęcego. Inne są w jasnych kolorach, celebrują wspaniały błękitny kolor pawich piór lub bogactwo koloru błazenków w wodach tropikalnych. Obrazy te są źródłem inspiracji, gdy są wykonane jako wysokiej jakości obraz na płótnie, który jest przeznaczony do wzbogacenia wystroju wnętrza domowego lub w pracy. Najlepsi fotografowie tworzą jedne z najbardziej inspirujących obrazów zwierząt, ale są też niektóre wspaniałe obrazy, rysunki, szkice i kolaże artystów i grafików. W większości obrazy zwierząt po prostu mówią same za siebie poprzez zadziwiający charakter formy portretu. To tak, jak by wejść w świat zwierząt i zobaczyć z pierwszej ręki ich sposób postrzegania świata. Na przykład odbicie łabędzia w wodzie lub błysk słońca z głębi oceanu daje nowe spojrzenie na świat. Bogata różnorodność świata zwierząt jest nieskończona na naszej planecie, tak jak inspiracje, które zyskujemy, gdy doceniamy ich piękno.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.