Duchowość i religia

Duchowość i religia mogą być sposobem na wyrażenie wewnętrznych pytań dotyczących życia oraz poczucia mocy i radości, gdy czujesz się połączony z boskością. Nie ma lepszej formy codziDowiedz się więcejennego przypominania o tym, co jest dla Ciebie najważniejsze, niż wydruki na płótnie przedstawiające Twoje ulubione znaki, symbole i obrazy religijne. Ciesz się wizerunkami aniołów i demonów, spokojem Buddy oraz beztroską i karmiczną naturą yin i yang. Twoja sypialnia może być miejscem, w którym będziesz podziwiać swoje obrazy i wydruki na płótnie przed zaśnięciem. Być może pokój dzienny lub łazienka to kolejne miejsca, w których chcesz przypomnieć sobie o tym, w co najbardziej wierzysz.

Duchowość

Obejmij swoją duchową stronę dzięki obrazowi na płótnie przedstawiającemu pokój, miłość i spokój. Symbole wolności i Zen w czarnym piasku to okazja do medytacji nad sztuką i otwarcia umysłu na wszystkie życiowe możliwości. Historyczne bramy Kioto lub abstrakcyjny obraz OHM mogą pomóc w wprowadzeniu Cię w stan uważności. Zobacz serca i dłonie lub powiedzenia, które Cię poruszają, i miej je za swoje własne. Cyrkularne smoki mogą pobudzić Twojego kapryśnego ducha, a proste nadruki liter mogą Cię zainspirować. Seria obrazów, które najbardziej do Ciebie przemawiają, powieszona na ścianie, z pewnością pomoże Ci odnaleźć drogę do szczęścia.

Religijne

Wyobraź sobie wydrukowane na płótnie obrazy największych mistrzów historii: Huberta Eycka, Hendrika Balena, Diego Velasqueza, Simona Voueta, Paola Veronese'a, Gustave'a Dore'a, Antoine'a Le Naina, Sandro Botticellego, Michała Anioła Buonarrotiego, Michała Anioła Caravaggia i wielu innych. Chrześcijaństwo jest przedstawiane na obrazach przedstawiających Sąd Ostateczny, Ukrzyżowanie, Józefa i Marię oraz inne klasyczne ważne wydarzenia z historii Jezusa i proroków biblijnych. Posągi Buddy mogą ozdobić każdą przestrzeń, która jest Twoim sanctum, w postaci wydruku na płótnie. Budda został przedstawiony na obrazach w kojącej czerwieni, złocie i innych kolorach, które symbolizują jego świętą podróż. Możesz zobaczyć Nirwanę, Iluminację i wiele innych stanów, przez które przeszedł Budda. Mitologia nordycka jest również obecna na wystawie i można ją nabyć w postaci wydruków na płótnie, takich jak Blumenengel, Esaias Syn lub Uczta Bogów.

Prawda o duchowości i religii

Co to jest religia, a co to jest duchowość? Na pierwszy rzut oka te dwa pojęcia mają wspólny temat, ale różne podejścia. Obie uczą nas, że we wszechświecie istnieje coś więcej niż tylko my, ludzie. Główna różnica między religią a duchowością polega na tym, że religia przedstawia nam zbiór wierzeń, dogmatów i "świętych mężów" jako pośredników między nami a Duchem. Z drugiej strony, duchowość promuje indywidualną autonomię w definiowaniu i łączeniu się z Duchem tak, jak to pasuje do serca i umysłu. Chociaż oba te aspekty mogą być ze sobą powiązane. Religia promuje wstyd i poczucie winy, duchowość promuje szczerość i świadomość siebie. Religia prosi również o poświęcenie obecnych przywiązań dla obiecanej przyszłości. Duchowość prosi, abyś porzucił swoje obecne przywiązania dla lepszej teraźniejszości. Choć jest to skomplikowany temat, prawda jest taka, że duchowość i religia towarzyszą nam od tak dawna, że stały się częścią naszej egzystencji.
Informacje o produktach