Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Zwierzęta Strona główna Mapa - Obraz na płótnie - Pokój dziecięcy

1757

wzorów

Dzieci

Dawno temu dekorowanie pokoju dziecka było tak łatwe, jak wybranie koloru ścian, wstawianie mebli i dorzucanie miękkiej zabawki lub dwóch. Ale dlaczego zadowolić się starą szkołą, kieDowiedz się więcejdy można inspirować twórcze umysły, stymulować ich rozwój poznawczy i ułatwiać sobie życie? Są to tylko niektóre z zalet dekorowania pokoju dla dzieci obrazami płótnie i portretami.

Dobry początek kreatywności

Gdy oczy Twoich dzieci podążają za szerokim pociągnięciem pędzla na obrazie, ich umysł zaczyna wędrować. Zaczynają myśleć o użytych kolorach, teksturze farby, nawet jeśli mogą one same stworzyć coś tak cudownego. Gdy przystępują do odkrywania swoich własnych talentów artystycznych, korzyści rozwojowe są nieograniczone. Poprawiają one własne umiejętności motoryczne, gdy chwytają różdżkę wyboru. Ćwiczona jest ich pomysłowość, umiejętność wizualnego uczenia się i podejmowania decyzji, a nawet rozwój języka poprawia się, gdy lewa i prawa strona ich mózgu zaczynają się integrować i wspólnie pracować. Przez tworzenie dynamicznej i wciągającej atmosfery, przygotujesz swoje dzieci do życia tak, że będą w stanie szybko podejmować decyzje i zadziwiać świat swoją zaradnością.

Niczym superbohater

Obrazy na płótnie mogą przywołać ulubionego superbohatera Twojego dziecka do pokoju dziecinnego. Dzieci są wrażliwe i niezbędne jest dostarczanie im odpowiednich wzorców przez rodziców. A może Twoje dziecko jest nieśmiałe, a jego ulubioną postacią Disneya jest księżniczka Anna, która jest również dość nieśmiała. Twoje dziecko wie, że księżniczka Anna pokonała swoje obawy, i że można pokonać własne zakłopotanie, jeśli się tylko spróbuje. A może Twoje dzieci dzielą pokój i muszą nauczyć się współdziałać i dzielić się wszystkim ze sobą i masz nadzieję zainspirować współpracę między nimi z obrazem na płótnie przedstawiającym Gdzie jest Nemo. Upewnij się, że Twoje dzieci mają namacalnych superbohaterów, z którymi mogą się z zmierzyć, aby pomóc im włączyć pozytywne wartości, które pozostaną z nimi na całe życie.

Sens przynależności

Nadanie pokojowi dziecięcemu istoty, która jest unikalna, pomaga dziecku poczuć się pewnie. Bezpieczne dzieci czują się lepiej, mają większe zaufanie i potrafią sobie lepiej radzić w sytuacjach rzeczywistych. Obrazy są jednym ze sposobów na stworzenie wyjątkowego pokoju. Twoje dziecko będzie miało poczucie przynależności i posiadania. Obcowanie polega na tym, że Twoje dziecko dowie się, że inni mają również przestrzeń, i że muszą szanować przestrzeń i prywatność innych.

Uczyń naukę łatwiejszą

Wspaniały aspekt wieszania obrazów na płótnie polega na tym, że zawsze możesz je zmienić, gdy tylko przyjdzie Ci na to ochota lub poczujesz, że czas na zmiany. Dzieci nudzą się tak szybko i wymagają stałego pobudzania. Skorzystaj z ich pytających umysłów i łatwości wieszania obrazu na płótnie lub dwóch. Czy uczą się o zimnych rosyjskich zimach i płonącej pustyni Saharze? Powieś na ich ścianie obraz na płótnie z mapą świata. Gdy będą się uczyć o każdym nowym kraju, łatwo będą mogły odwoływać się do swojej lokalizacji i rozmiaru za pomocą poręcznego narzędzia do nauki na swojej ścianie. Może masz początkującego pilota w swoim życiu. Dzięki obrazom na płótnie z kokpitem samolotu, wznieś swoją małą wyobraźnię na nowe wyżyny podczas rejsu po niebie w zaciszu własnej sypialni. Możliwości są nieograniczone, ponieważ z tematem na ścianie będą mogły oglądać i uczyć się go w przyspieszonym tempie.

Czyszczenie i konserwacja

Dzieci do naszego życia wprowadzają zupełnie nowy poziom bałaganu. Nie tylko musisz zajmować się bałaganem w ich zabawkach, ubraniach i szkolnych akcesoriach, bo mają one niesamowitą zdolność do psucia rzeczy. Ile razy trzeba było przemalowywać pokój dziecka z powodu odkrycia talentu do graffiti? Czy jest na ścianie chip z powodu zabawnego wypadku? Obrazy pojawiły się, aby uratować Ci życie. Zakryj obrazem odciski palców, ślady spaghetti i otwory w ścianie. Przynajmniej dzieło sztuki będzie działać jako punkt centralny i odciągać do niezbyt idealnego otoczenia. Łatwe do czyszczenia tylko lekko wilgotną szmatką, obrazy na płótnie zrewolucjonizują pokoje dziecinne.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.