Dzieci

Dawno temu dekorowanie pokoju dziecka było tak proste, jak wybieranie koloru ścian, dodawanie mebli i wrzucanie miękkiej zabawki lub dwóch. Ale dlaczego osiedlać dla starej szkoły gdyDowiedz się więcej ty możesz inspirować twórczych umysły, stymulować ich poznawczy rozwój i robić życiu łatwy dla ciebie? To tylko kilka korzyści płynących z dekorowania pokoju dziecięcego za pomocą wydruków i obrazów na płótnie.

Początek kreatywności

Gdy oczy Twojego dziecka podążają za szerokimi pociągnięciami pędzla na obrazie, jego umysł zaczyna błądzić. Zaczyna zastanawiać się nad użytymi kolorami, fakturą farby, a nawet nad tym, czy samo potrafi stworzyć coś równie cudownego. Gdy zaczynają odkrywać swoje własne talenty artystyczne, korzyści rozwojowe są nieograniczone. Poprawiają swoje zdolności motoryczne, chwytając wybraną przez siebie różdżkę. Ćwiczą swoją pomysłowość, zdolności wizualnego uczenia się i podejmowania decyzji, a nawet poprawiają rozwój językowy, ponieważ lewa i prawa strona ich mózgu zaczynają się integrować i współpracować. Tworząc dynamiczną i wciągającą atmosferę, przygotowujesz swoje dzieci do życia, w którym będą w stanie myśleć samodzielnie i oszołomić świat swoją zaradnością.

Just Like a Superhero

Wydruki na płótnie mogą przywołać ulubionego superbohatera Twojego dziecka do jego przestrzeni życiowej. Dzieci są podatne na wpływy i rodzice powinni dostarczać im odpowiednich wzorców do naśladowania. Być może Twoje dziecko jest nieśmiałe, a jego ulubiona postać Disneya, księżniczka Anna, jest również dość nieśmiała. Twoje dziecko wie, że księżniczka Anna pokonała swoje lęki i że można przezwyciężyć niezręczność, jeśli się spróbuje. A może Twoje dzieci dzielą pokój i muszą nauczyć się współpracować i dzielić się sobą nawzajem, a Ty masz nadzieję, że dzięki wydrukowi na płótnie Finding Nemo zainspirujesz je do współpracy. Upewniając się, że Twoje dzieci mają namacalnych superbohaterów, na których mogą się wzorować, pomożesz im wcielić w życie pozytywne wartości, które ustawią je na całe życie.

Poczucie przynależności

Nadanie przestrzeni Twojego dziecka unikalnej istoty pomaga mu poczuć się bezpiecznie. Bezpieczne dzieci czują się lepiej we własnej skórze, mają więcej pewności siebie i lepiej radzą sobie w realnych sytuacjach życiowych. Obrazy są jeden sposobem robić pokojowi unikalnemu. Twoje dziecko będzie miało poczucie przynależności i własności. Z drugiej strony dziecko nauczy się, że inni też mają swoją przestrzeń i że musi szanować przestrzeń i prywatność innych.

Ułatwiają naukę

Cudowny aspekt wieszania wydruków na płótnie na ścianie jest taki, że zawsze możesz je przełączyć, gdy nastrój uderza lub gdy czujesz, że masz ochotę na zmianę. Dzieci nudzą się tak szybko i potrzebują ciągłej stymulacji. Korzysta ich pytające umysły i łatwość wieszać płótno druk lub dwa. Czy uczą się o mroźnych rosyjskich zimach i płonącej pustyni Sahara? Powieś na ich ścianie mapę świata. Jak dowiadują się o każdym nowym kraju mogą łatwo odnieść się do jego lokalizacji i wielkości z poręcznym narzędziem do nauki tuż przy ich ścianie. Być może masz w swoim życiu początkującego lotnika. Z naturalnej wielkości wydrukiem na płótnie kokpitu samolotu, weź wyobraźnię swojego malucha na nowe wyżyny, podczas gdy oni rejsują wzdłuż nieba w zaciszu własnej sypialni. Możliwości są nieograniczone, ponieważ z tematem na ich ścianie, będą w stanie wizualnie zobaczyć i nauczyć się tematu w przyspieszonym tempie.

Czyszczenie i konserwacja

Dzieci wprowadzają zupełnie nowy poziom bałaganu do naszego życia. Nie tylko masz do czynienia z bałaganem ich zabawek, ubrań i szkolnych akcesoriów, ale mają one niesamowitą zdolność do psucia rzeczy. Ile razy musiałeś przemalowywać pokój swojego dziecka, ponieważ odkryło ono talent do graffiti? Czy jest tam chip w ścianie z powodu zabawnego wypadku? Farby przybyły, aby uratować Ci życie. Zakryj odciski palców, rysunki spaghetti i dziury w ścianie za pomocą obrazu. Dzieło sztuki będzie przynajmniej działać jako punkt centralny i odciągnie uwagę od nie do końca idealnego otoczenia. Łatwe do czyszczenia przy użyciu tylko lekko wilgotnej szmatki, wydruki na płótnie zrewolucjonizują pokoje dziecięce.
Informacje o produktach