Pokój dziecięcy

" Porady dotyczące wyboru sztuki do pokoju dziecięcego: Miłość mieszka w pokoju dziecinnym. Jest w oczach matki, gdy kołysze swoje dziecko do snu, i jest w delikatnym dotyku taty, gdyDowiedz się więcej starannie kołysa swoje niemowlę. Ta nieskończona miłość powinna być odzwierciedlona w pokoju Twojego dziecka. Przygotowując kokon swojego dziecka, oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiednie dzieło sztuki do pokoju dziecięcego.

Zidentyfikuj swój styl

Przyjrzyj się obiektywnie swojemu domowi. Czy twój dom jest niezagracony i nowoczesny z współczesnym uaktualnionym uczuciem? Lub jesteś bardziej tradycyjny z domem który ma dobrze żyć w atmosferze, z pamiątkami które przechodzili dalej od pokolenia do pokolenia? Być może jesteś koktajlem tych dwóch stylów i mieszasz i dopasowujesz elementy zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne w swojej przestrzeni życiowej. Nowoczesny: Szukać dla płótna druki które mają śmiałe paski, geometryczne wzory i kształty. Wybierz wydruk, który nie wprowadza zbyt wielu kolorów do pokoju, dzięki czemu zachowuje on swoją czystą, niezagraconą atmosferę. Tradycyjne: Obrazy idą w parze z tradycyjnym wystrojem. Uzupełniają się wzajemnie jak rama i obraz. Nie bój się wybrać grafiki o fikcyjnej postaci z rymowanki przedszkolnej lub wybierz dzieło sztuki, które jest bogate w tonacji i kolorach. Cottage-Style: Przedszkole w stylu cottage starannie umieszcza to, co najlepsze zarówno z nowoczesnego, jak i tradycyjnego świata. Zabawny sposób łączyć tradycyjne obrazy z nowoczesnymi drukami płóciennymi jest przez wprowadzanie rysunków linii, które jest proste dość dla minimalistycznych modernistów i ma dosyć interesujący dla francuskiego wystroju kraju.

Pomyśl o architekturze pokoju

. Analizuj gołe kości pokoju. Spójrz na sufit, okna, ściany i podłogę. Wszystkie te elementy odgrywają kluczową rolę w wyborze odpowiednich wydruków na płótnie do pokoju dziecka. Światło: Czy pokój ma wystarczająco dużo naturalnego światła? Czy w pokoju są duże okna? Jeśli nie ma wystarczającej ilości naturalnego światła w pokoju, jasny i przewiewny wydruk na płótnie może być lepszym wyborem. Sufit: Wiele starych domów ma piękne wysokie sufity. Niestety, pod względem skali, baby-sized meble mogą wyglądać nie na miejscu i mogą wydawać się zbyt małe. Wybierając wyższe, większe wydruki na płótnie, które wypełniają ścianę, twoje oko jest przyciągane do góry i zapewni iluzję, że sufit i meble są w odpowiedniej proporcji do siebie. Ceglane ściany i płytki: Geometryczne wydruki mogą być wizualnie mylące, gdy są umieszczone na ceglanej ścianie lub powierzchni pokrytej kafelkami.

The Bigger Picture is Paramount

Ustaw scenę, zwracając uwagę na konkretny obszar, taki jak łóżeczko, i wzmocnij go za pomocą wydruku na płótnie. W ten sposób możesz podkreślić wybrany przez siebie motyw, wykorzystując wydruk jako inspirację dla reszty pokoju. Jeśli pokój dziecięcy jest miejscem spoczynku księżniczki z bajki, ozdób jej ściany obrazem mistycznych wróżek, gdzie elfy i pył pixie obfitują; lub lepiej, zamknij ją w bezpiecznej wieży, gdzie żadna krzywda nigdy nie może jej spotkać. A jeśli twój pokój dziecięcy jest domem przyszłego Krzysztofa Kolumba lub Ferdynanda Magellana, umyj ściany nadrukiem o tematyce żeglarskiej. Może twoja pociecha woli oglądać widoki z domku na drzewie, bo jest wystarczająco dużo czasu, by martwić się o bycie dorosłym...

Mix and Match

Czy słyszałeś kiedyś, że nie można mieszać wzorów i nadruków? Cóż, można. Starannie koordynując różne wzory, stworzysz w swoim pokoju dziecięcym teksturę i głębię, którą często można zobaczyć tylko w profesjonalnie zaprojektowanych pomieszczeniach. Kluczem do udanej koordynacji szeregu nadruków jest pozostanie w tej samej palecie kolorów, aby nie przytłoczyć pokoju.

Inspiracja dla dziecka

Dekorowanie pokoju dziecięcego dla niemowlaka może być bardzo przyjemne. Istnieje tak wiele wzorów i nadruków do wyboru, że z łatwością mogłabyś zmieniać swoje motywy co miesiąc. Jakkolwiek, ja jest znacząco pamiętać że niektóre niemowlęta mogą łaknąć stabilność i mogą znajdować wygodę w środowisku dokąd przynajmniej niektóre obrazy pozostają ten sam. Z tego powodu należy pamiętać, że obraz o tematyce dziecięcej może wydawać się teraz słodki, ale czy daje dziecku możliwość rozwoju wraz z obrazem? Wybierz sztukę, która wzbudzi zainteresowanie Twojego dziecka i pobudzi jego wyobraźnię. Popularne wydruki na płótnie dla niemowląt to: Natura: Niemowlęta uwielbiają tworzyć połączenia z tym, co widzą w otaczającym je świecie. Jeśli mieszkasz w pobliżu lasu, zmień wygląd ściany za pomocą wydruku na płótnie przedstawiającego las. Jeśli masz szczęście mieszkać w pobliżu morza, powieś na ścianie obraz przedstawiający orkę lub ogród morski pełen delfinów. Zwierzęta: Dzieci mają naturalne powinowactwo do zwierząt. Wybierz ich ulubione zwierzę i powieś je w ramce nad ich łóżkiem. Rymowanki: Wprowadź je w magiczny i pełen zabawy świat słów za pomocą obrazów z ponadczasowej rymowanki dla dzieci. Mapy: Jeśli kochasz podróżować, pielęgnuj miłość do świata dzięki mapie zwierząt lub dinozaurów.
Informacje o produktach