Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Portret dziewczęcy - Obraz na płótnie - Pokój dzienny

10770

wzorów

Sztuka i design

Niech pokój przemówi. Podobnie jak podłogi wymagają stukania ludzkich stóp, a dach pragnie dla Ciebie bezpieczeństwa, to ściany starają się Ciebie zapraszać. Ściany tworzą podporę dlaDowiedz się więcej Twojej przestrzeni, a to co można na nich umieścić często może burzyć lub burzy przestrzeń. Sztuka i projektowanie w formie obrazów płótnie i portretów mogą być decydujące w tworzeniu tego miejsca. Oto cztery sposoby na to, żeby sztuka i projektowanie mogło wznieść przestrzeń do następnego poziomu.

Namaluj mnie

Czy kiedykolwiek zakochałeś się w obrazie? Czy zatraciłeś się w kolorach, tonacji i głębi i byłeś pochłonięty próbując potajemnie swojego ukrytego motywu? Może jesienne czerwienie, pomarańcze i siena palona płoną jeszcze niewypowiedziane w Twoim sercu. A może kojące dźwięki morza zalane zielenią i niebieskim błękitem, oddychają w spokoju ducha. Radośnie przynieś do domu arcydzieło, będąc onieśmielonym tylko myślą powieszenia go w swojej przestrzeni i zastanawiając się, czy będzie on kolidować z resztą wystroju Twojego domu. Dzieło sztuki może dyktować lub wzbogacać istniejącą paletę kolorów. Zacznij od samego początku i zdecyduj, czy grafika ma być centralnym punktem pokoju, czy po prostu musi gustownie mieszać w tle. Jeśli Twoim celem jest utworzenie punktu centralnego, wybierz neutralną paletę kolorów, aby kolory Twojego dzieła sztuki mogły śpiewać. Z drugiej strony, jeśli Twoja sztuka musi się zmieścić w pomieszczeniu, w którym jest już istniejący schemat kolorów, pociągnij akcenty kolorów z dodatkowych kolorów kompozycji i użyj ich w dekoracyjnych przedmiotach, aby umożliwić zharmonizowanie obrazu. Utrzymaj równowagę skali i tekstury pomieszczenia Odwołaj się do poczucia wzruszenia i poczuj go w swojej przestrzeni mieszkalnej. Jednym z elementów designu w pomieszczeniu jest tekstura. Wielu ludzi uważa, że ich ściany o aksamitnym dotyku zapewniają wystarczającą ilość tekstury w pokoju. Tekstura, którą można łatwo dodać z obrazem na płótnie, współtworzy dynamiczny design. Stare domy mają często wspaniale wysokie sufity, to ten rodzaj sufitu, w którym czujesz się, jakby Twoje myśli mogły płynąć bez celu od krokwi do krokwi i wracać do Ciebie, odświeżone i odnowione. Często te sufity nie współdziałają dobrze z nowoczesnymi niskimi meblami. Starannie dobrany obraz na płótnie może prowadzić oczy w górę i wyrównać skalę pomieszczenia.

Wprowadź ruch

Walc dla Mony Lisy lub kołysanka na czas Gwiaździstej Nocy bez jednej nuty grania. Obrazy na płótnie mogą dodawać ruchu do przestrzeni mieszkalnej. Dzięki sprytnemu użyciu linii, niektóre obrazy mogą dodawać radości i rześkości, kierując wzrok przez pokój tam i z powrotem. Obrazy uosabiające ruch mogą stworzyć taniec między sztuką a meblami. Poczuj rytmy pulsujące przez ściany i pozostań w przekonaniu, że Twoja przestrzeń jest żywą, oddychającą istotą. Wybór obrazu, który odzwierciedla ruch, dodaje do wnętrza element zabawy i zawsze ma miejsce w dziwacznych projektach.

Galeria inspiracji

Wszystko jest sztuką. Jest to sposób, w jaki szczotkujesz włosy i sposób, w jaki trzymasz filiżankę do herbaty. Jest to forma, linia i kolor smażonego jajka i kapryśny taniec źdźbła trawy letniego poranka. Inspiruj się otoczeniem, niech będzie innowacyjne i świeże, niech Cię sprowadza na nowe wyżyny i marzenia. Zmieniaj obrazy w każdym sezonie, a nawet ze swoim nastrojem. Powieś obraz stonowany niebieski w czasie letnich upałów dla efektu chłodzącego. Podobnie, obraz rozgrzany do czerwoności w zimie może rozgrzać chłodny pokój. Pięknem obrazów na płótnie jest to, że jeśli zmęczy Cię dana sztuka, możesz ją szybko i łatwo zmienić na inny obraz. Różne obrazy na płótnie wniosą różne elementy do pomieszczenia i mogą zapewnić natychmiastową zmianę wnętrza. Najlepiej jest zachować neutralność w pomieszczeniu, jeśli sprawia Ci radość zmienianie swoich obrazów dla uzyskania jak największego wrażenia przy minimalnym nakładzie. Użyj sztuki i wzornictwa, aby wprowadzić do przestrzeni swoją osobowość. Niezależnie od tego, czy używasz dzieła sztuki do podkreślenia, czy dodajesz wyrafinowania, obraz pozwala na dodanie siebie.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.