Sztuka i design

Niech pokój przemówi. Tak jak podłogi wymagają odgłosu ludzkich stóp, a dach pragnie zapewnić Ci bezpieczeństwo, tak ściany starają się zaprosić Cię do środka. Ściany tworzą szkielet Dowiedz się więcejTwojej przestrzeni, a to, co na nich umieścisz, może często uczynić lub złamać przestrzeń. Sztuka i design w postaci wydruków na płótnie i obrazów może mieć decydujące znaczenie w tworzeniu tej przestrzeni. Oto cztery sposoby, dzięki którym sztuka i design mogą przenieść pokój na wyższy poziom.

Colour Me In

Czy kiedykolwiek zakochałeś się w obrazie? Zatraciłeś się w jego kolorach, tonacji i głębi, a także odkryłeś, że jesteś pochłonięty próbą ukrycia jego podstawowego tematu? Być może jesienne czerwienie, pomarańcze i spalone sienny rozpalają w Twoim sercu niewypowiedziane jeszcze ognie. A może uspokajające morskie odcienie, przepełnione zielenią i błękitem lazuru, tchną spokój w Twojego ducha. Szczęśliwie przynosisz swoje arcydzieło do domu, tylko po to, by onieśmielić się myślą o powieszeniu go w swojej przestrzeni i zastanawiasz się, czy będzie kolidował z resztą wystroju. Dzieło sztuki może podyktować lub wzbogacić istniejącą paletę kolorów. Zacznij od samego początku i zdecyduj, czy dzieło sztuki ma być centralnym punktem pokoju, czy ma tylko gustownie wtopić się w tło. Jeśli Twoim celem jest stworzenie centralnego punktu, wybierz neutralną paletę barw, aby pozwolić kolorom dzieła sztuki zaśpiewać. Na innej ręce jeżeli twój sztuka potrzebuje dopasowywać w pokój który ma istniejącego colour plan, ciągnie akcentujących colours od drugorzędnych colours w dziele sztuki i używa one w dekoracyjnych przedmiotach pozwolić obrazowi wtapiać się.

Zrównoważ skalę i teksturę pomieszczenia

Wywołaj zmysł dotyku i poczuj się jak w jedności ze swoją przestrzenią życiową. Jednym z elementów wystroju pokoju jest tekstura. Wiele osób zakłada, że ich aksamitne w dotyku ściany dodają wystarczająco dużo tekstury do pokoju. Tekstura, którą można łatwo dodać za pomocą wydruku na płótnie, przyczynia się do dynamicznego designu. Stare domy często mają cudownie wysokie sufity, takie, po których czujesz się tak, jakby twoje myśli mogły wędrować bez celu od krokwi do krokwi i wracać do ciebie odświeżone i odnowione. Często takie sufity nie współgrają z nowoczesnymi, niskimi meblami. Starannie dobrany wydruk na płótnie może prowadzić oko w górę i równoważyć skalę pomieszczenia.

Wprowadź ruch

Zatańcz walca do Mona Lisy lub kołysz się w rytm Gwieździstej nocy, nie grając przy tym ani jednej nuty. Wydruki na płótnie mogą dodać ruchu do przestrzeni życiowej. Dzięki sprytnemu wykorzystaniu linii, niektóre obrazy mogą dodać radości i ożywienia, kierując oko tam i z powrotem w poprzek pokoju. Obrazy, które ucieleśniają ruch, mogą stworzyć taniec między sztuką a twoimi meblami. Poczuj rytmy pulsujące przez twoje ściany i daj się porwać przekonaniu, że twoja przestrzeń jest żywą, oddychającą istotą. Wybór obrazu, który odzwierciedla ruch, dodaje element zabawy do pokoju, a w każdym projekcie zawsze jest miejsce na dziwactwa.

Galeria inspiracji

Wszystko jest sztuką. To sposób, w jaki czeszesz włosy i trzymasz filiżankę do herbaty. To forma, linia i kolor smażonego jajka oraz kapryśny taniec źdźbła trawy pewnego letniego poranka. Inspiruj się swoim otoczeniem, niech będzie ono innowacyjne i świeże, pobudzając Cię do nowych działań i marzeń. Zmieniaj swoje obrazy z każdą porą roku, a nawet z nastrojem. W upalne lato wprowadź obraz o niebieskiej tonacji, aby uzyskać efekt chłodzenia. Podobnie, wprowadzając zimą obraz o czerwonej barwie, możesz ocieplić chłodny pokój. Piękno wydruków na płótnie polega na tym, że jeśli zmęczysz się jakimś dziełem sztuki, możesz szybko i łatwo zamienić je na obraz. Różne wydruki na płótnie będą wydobywać różne elementy w pokoju i mogą zapewnić natychmiastową metamorfozę. Najlepiej jest zachować neutralny pokój, jeśli lubisz obracać swoje obrazy, aby uzyskać jak największy wpływ przy minimalnym wysiłku. Użyj sztuki i designu, aby wnieść swoją osobowość do przestrzeni. Niezależnie od tego, czy używasz dzieł sztuki, aby stworzyć odważne oświadczenie, czy dodać odrobinę wyrafinowania, obraz pozwala dodać element siebie.
Informacje o produktach