Grafiki trójwymiarowe

Specjalny motyw lub temat może stworzyć bardzo trwałą i efektowną aranżację wnętrza. Jedną z najbardziej fascynujących kategorii w bogatej ofercie Photowall są trójwymiarowe wydruki nDowiedz się więceja płótnie. Ludzie postrzegają relacje przestrzenne pomiędzy obiektami patrząc na nie, ponieważ mamy percepcję 3D, która jest znana również pod innym terminem - percepcja głębi. Jest to bardzo ważne do rozważenia w projektowaniu wnętrz, ponieważ może czynnik w wszystko, od tekstury do wzorów, które pasują do perspektywicznych i pożądanych estetyki. Nasze pierwszorzędne trójwymiarowe wydruki na płótnie zapewnią niezbędną dekoracyjną szerokość, wysokość, długość i głębokość wymaganą do wyróżnienia się Twojej aranżacji. Wybierz odpowiedni motyw dla swojego domu, biura lub innej przestrzeni, którą chcesz upiększyć i ożywić.

Pierwsze próbki trójwymiarowych wydruków artystycznych na płótnie

Nadszedł czas, aby sprawdzić niektóre z naszych bardzo wyrazistych wzorów, które mogą podnieść Twoją osobistą przestrzeń na zupełnie inny poziom. "Deep Tetris - Light Grey" i "Deep Tetris Color" to dwie zadziwiające kompozycje w asortymencie trójwymiarowych wydruków na płótnie, które tworzą szczególną atmosferę, odwołując się do naszego zmysłu trójwymiarowości i wykorzystując swoją osobliwą koncepcję artystyczną, aby nadać Twojemu pokojowi domowemu lub biuru ogromną wagę wizualną. Jak mogą one być refitted służyć zamierzony ambiance w domu, biurze lub innej przestrzeni osobistej, można bawić się i produkować różne set-ups, w którym te trójwymiarowe wydruki na płótnie sztuki pomocy i dostarczyć pożądane zmiany kosmetyczne. Trójwymiarowe wydruki na płótnie przedstawiają również bardziej industrialne przedmioty, takie jak "Drain Pipes", który jest bardzo interesującym elementem, który nie wyglądałby nie na miejscu w przestrzeni mieszkalnej lub korporacyjnej.

Wprowadzenie

Większość z nas używa wszystkich lub niektórych z następujących instrumentów wzrokowych do obserwacji i poruszania się na co dzień w 3D, a mianowicie perspektywy powietrznej, widzenia stereoskopowego, znajomości rozmiarów, akomodacji i paralaksy. Perspektywa powietrzna odnosi się do odległych obiektów, które wydają się mieć mniejszy kontrast niż obiekty znajdujące się w pobliżu, ponieważ światło jest rozpraszane i dystrybuowane losowo przez powietrze. To dlatego znalezienie odpowiedniego światła do pokoju jest bardzo istotne w zatrudnianiu trójwymiarowych wydruków na płótnie. Stereoskopowe widzenie jest faktem, że nasze dwa oczy dostarczają nieco oddzielnych obrazów, jak na przykład jak bliższy obiekt może wydawać się bardziej oddzielony niż odległy. Korzystanie z naszych trójwymiarowych wydruków na płótnie szybko sprawi, że będziesz pamiętać o tych narzędziach, z których korzystamy na co dzień, dając Ci nie tylko przyjemność wizualną, ale także wgląd w zawiłości naszego świata optycznego, a tym samym nasze spojrzenie na sztukę. W korelacji z tym, ta szczególna kolekcja zawiera motywy, które są nie tylko sztuką trójwymiarową, ale również historyczną. "Greek Female Bust" i "Love Goddess" to dwa niesamowite trójwymiarowe wydruki na płótnie, które nie tylko wykorzystają wspomniane wcześniej narzędzia, ale również podniosą Twój pokój do poziomu wyrafinowania i klasy, który z trudem będzie można prześcignąć.

Więcej trójwymiarowych wydruków na płótnie

Aby dać Ci jeszcze więcej alternatyw i wskazówek, jak z nich korzystać, oto kilka kolejnych próbek naszego wspaniałego wyboru. Na przykład "Fasetowana ściana 3D" może sprawić, że Twoje trójwymiarowe wydruki na płótnie staną się gorącym tematem każdego przyjęcia w Twoim domu, biurze lub innej osobistej niszy. Rozpoznawalny układ z pewnością wywoła intrygę i wygeneruje wizualne zainteresowanie. W tym asortymencie znajdują się również przykłady geograficzne, począwszy od "Buddhist Statue, Hong Kong" w Azji Południowo-Wschodniej i "Vigeland Sculpture Park w Oslo, Norwegia" w Europie, a skończywszy na "Statue of Liberty under a vivid sky" w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Te trójwymiarowe wydruki na płótnie mogą stać się idealnym punktem centralnym Twojej przestrzeni, nie tylko wyglądając przepięknie i oszałamiająco, ale także pokazując inną stronę Ciebie - podróżnika.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-31 z 31 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.