New Trend - Woodland Moments/2022

Kolekcja:

New Trend - Woodland Moments/2022

Wyobraź sobie silne wiatry od morza. Zamglony horyzont. Mgliste odcienie. Być może ten trend można nazwać „nurtem intelektualnym”. Tu dyskutuje się o polityce, śladzie węglowym i o cyDowiedz się więcejklach zamkniętych. Myśli się po nowemu. Kwestionuje się stare prawdy. Ale nikt nie wie, jak to się to skończy…

Kolor niebieski to podstawa Woodland Moments. Niebieski sygnalizuje bezpieczeństwo i spokój – coś, co musimy czuć, aby powoli odważyć się porzucić wzorce, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Wyprawa nad morze daje siłę i energię. Różne odcienie niebieskiego symbolizują czystą wodę i świeże powietrze, coś, czego prawdziwą wartość rozumiemy teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Mgłowy błękit, błękit nieba, głęboki błękit w połączeniu z zielenią mchu i ewentualnie akcentem w kolorze jagodowej czerwieni. Połącz z tkaninami i miękkimi kształtami, ułóż ulubione rzeczy i dodaj piękne dzieła sztuki i ciekawe książki, a dom będzie nie tylko kompletny, ale także ciepły, przytulny i bezpieczny.

Wybrany przez:
Photowall
Wybrany przez:
Photowall
  • Pokazuje 1-30 z 30 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.