Księżyc

Księżyc jest wiernym towarzyszem naszego świata, krążącym wokół naszej planety po stałej orbicie, która nigdy nie przestaje przyciągać naszej uwagi. Nasz wybór wydruków na płótnie o tDowiedz się więcejematyce księżycowej oferuje oszałamiającą gamę różnych widoków. Obraz może uwiecznić jego wyjątkowe chwile: powolne opadanie srebrnego dysku w stronę wzburzonego morza lub blask nowego księżyca przebijający się przez wiszące chmury.

Srebrna muza dla poetów na przestrzeni wieków

Malowidła i poezja z czasów klasycznych przedstawiają Księżyc jako boginię. Jest spokojniejsza i bardziej przystępna niż ognisty bóg słońca Apollo, ale pełna tajemnicy i wdzięku. Część jej uroku tkwi w zmieniających się cieniach, które czasami ukrywają jej oblicze przed wzrokiem. Z tygodnia na tydzień przechodzi swoje fazy: pełni, półksiężyca i wszystkiego pomiędzy. Na niektórych obrazach wilki i wściekłe psy wyją do księżyca, być może dlatego, że są zdruzgotane jej ciągłym znikaniem. Na niektórych płótnach można zobaczyć specjalne miejsce Księżyca na mapie nocnego nieba opracowanej przez astrologów, a na innych tajemniczy wpływ Księżyca na pływy morskie. Księżyc nie dba jednak o to, co myślimy. Nigdy nie pozostaje na długo taki sam, dlatego obrazy na płótnie są źródłem radości w nowoczesnym domu. Możesz wpatrywać się w jego samotne piękno i rozmyślać nad nieskończonością przestrzeni kosmicznej oraz miejscem ludzi na ich niebieskiej planecie, której strzeże maleńki księżyc.

Odciski stóp na Księżycu

Kiedy pierwsi astronauci wylądowali na powierzchni Księżyca i zostawili swoje ślady w pyle, wszyscy tu na Ziemi musieli na chwilę złapać oddech i zastanowić się nad zdumiewającymi osiągnięciami współczesnej nauki. Muzycy, artyści i fotografowie czerpią inspirację z tych przygód poza naszą atmosferą, celebrując odwagę, jakiej wymaga podróż w ciemną stronę i z powrotem, oglądając widoki, których ludzkie oczy nigdy wcześniej nie widziały. Wydruk na płótnie z wizerunkiem Księżyca będzie inspiracją dla młodych i starszych, aby dowiedzieć się więcej o cudach kosmosu. Postęp naukowy wymaga ciekawskich umysłów i serc, które nie boją się przekraczać granic naszej obecnej wiedzy. Obraz przedstawiający Księżyc z pewnością wzbudzi te pozytywne uczucia i zachęci nas do witania każdej nowej nocy z uczuciem podziwu i głębokiej wdzięczności za wygodny dom, który stworzyliśmy sobie tu, na Ziemi.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-99 z 99 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.