Lód

Wszyscy wiemy, że lód to woda zamrożona w stanie stałym, ale czy wiesz również, że lód pływa, gdy woda zamarza na górze? Pozostaje na górze i lód powoli staje się grubszy, zamrażając Dowiedz się więcejświatowe jeziora i stawy od góry w dół. Rezultat tego zjawiska zobaczysz w znakomitej kolekcji wydruków na płótnie Photowall. Lód pomaga chronić większość roślin i zwierząt wodnych w okresie zimowym. To sprawia, że te lodowe wydruki na płótnie są również pomocnym przypomnieniem o dbaniu o nasze środowisko, ponieważ gdy lód topnieje na wiosnę, absorbuje ciepło z otoczenia, aby powoli zmienić swój stan z powrotem na płynny. Zmiana stanu wody wymaga dużo energii, więc ten stopniowy proces pomaga zapobiec nagłemu wzrostowi temperatury, który mógłby być szkodliwy dla życia. Poznaj ten wspaniały array of ice canvas prints to help upgrade your wall decor.

Fakty dotyczące lodowych wydruków na płótnie

Istnieją właściwie dwa rodzaje lodu na Ziemi. Jest to, co naukowcy nazywają lodem lądowym, który składa się ze słodkiej wody, a także lód morski, który jest wykonany ze słonej wody. Spróbuj poszukać w lodowych wydrukach na płótnie, czy potrafisz rozróżnić te dwa rodzaje. Około dziesięć procent powierzchni lądowej świata i około siedem procent jego oceanów jest pokryte lodem. Możesz odbyć swego rodzaju globalną podróż z tymi motywami w lodowych wydrukach na płótnie. Czy wiesz, że najstarszy lód świata znajduje się na dnie lądolodu na Antarktydzie? Uważa się, że ma on około miliona lat! Przyglądając się wydrukom na płótnie z lodem, należy również pamiętać o tym, jak ważny jest to element. Pokrywy lodowe na Grenlandii i Antarktydzie są tak duże, że wpływają na siłę grawitacji wywieraną przez Ziemię. Bycie świadomym życia morskiego i globalnego ocieplenia jest pomocne w utrzymaniu odpowiedniego poziomu lodu w tych regionach. Niech lodowe wydruki na płótnie będą stylowym motywatorem do bycia przyjaznym środowisku.

Białe piękno

Pory roku potrafią zmieniać nastrój, wpływać na nasze życie i przekształcać nasze perspektywy. Mówi się, że zima to czas kontemplacji i zaprasza nas do wyciszenia umysłu, uspokojenia duszy i oczyszczenia naszego wnętrza. Z pewnością pomogą Ci w tym lodowe wydruki na płótnie Photowall, takie jak "Ice Wonderland". Ta piękna scena doskonale pokazuje urok zimy. Dzięki bogatym szczegółom i wspaniałej kompozycji ten specyficzny lodowy wydruk na płótnie sprawia, że czujesz się tak, jakbyś był tam, gdzie jesteś, dokonując najgłębszych przemyśleń i podejmując ważne decyzje. Dla bardziej proaktywnych, którzy chcą trochę akcji w swoim wnętrzu, nie można się pomylić z lodowymi wydrukami na płótnie, takimi jak "Icy Ladder and Horizon". Istnieje mnóstwo przedmiotów związanych z działalnością zimową, które mogą podnieść stawkę w Twojej dekoracji.

Lodowe wydruki na płótnie gość specjalny

Wbrew powszechnej opinii, niedźwiedzie polarne występują nie tylko w mroźnych dziczach Arktyki, ale także w Kanadzie, na Alasce w Stanach Zjednoczonych Ameryki, na Grenlandii, w Rosji i Norwegii. Te niesamowite stworzenia są poważnie duże niedźwiedzie! Dorosłe niedźwiedzie polarne mogą mierzyć ponad 2,5 metra długości i ważyć około 680 kilogramów. Ich ogromne rozmiary i waga czynią je największymi żyjącymi drapieżnikami na Ziemi! "Polar Bear Grooming" to lodowy wydruk na płótnie, który pokazuje tych dzikich myśliwych w jednym z ich najdelikatniejszych lub najbardziej spokojnych momentów. Niestety, te piękne bestie są klasyfikowane jako zagrożone, ponieważ największym zagrożeniem dla niedźwiedzi polarnych są zmiany klimatyczne. Rosnące temperatury na świecie powodują, że lód morski topnieje wcześniej i tworzy się później każdego roku, pozostawiając niedźwiedziom polarnym mniej czasu na polowanie w poszukiwaniu pożywienia. Lodowe wydruki na płótnie, takie jak "On Thin Ice", doskonale to ilustrują i raczej chwytają za serce.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron