Ikony i logotypy

Projektując wnętrza, zawsze musisz myśleć o tym, co ma sens dla Twojej przestrzeni, wymiarów i planów estetycznych, a także Twojej osobowości i preferencji. Wydruki na płótnie PhotowaDowiedz się więcejll z ikonami i logotypami mogą służyć do budowania wokół tego celu. Wydruki na płótnie z ikonami i logotypami zaspokajają Twoje potrzeby wizualne, ale mogą również działać jak stymulatory dla Twojego dobrego samopoczucia. Wyobraź sobie długi dzień w biurze i powrót do domu do swoich wydruków na płótnie z ikonami i logo, które pomogą Ci się zrelaksować lub zainspirują Cię do kreatywności. Jeśli pójdziesz inną drogą i wykorzystasz wydruki canvas z ikonami i logotypami w miejscu pracy, mogą one posłużyć jako motywator. Niezależnie od tego, czy przestrzeń, którą planujesz urządzić, jest mieszkalna, korporacyjna czy po prostu rekreacyjna, te przedmioty mogą zapewnić Ci unikalne wzory, bogate szczegóły, wspaniałe kolory i atrakcyjne tematy. Wybrane przez Ciebie wydruki na płótnie z ikonami i logo mogą zostać zmodyfikowane tak, aby pasowały lub kontrastowały z istniejącym wystrojem wnętrza, schematami kolorystycznymi i wszelkimi innymi elementami dekoracyjnymi, które wchodzą w grę.

Bogate tło

Ikony to wizualne reprezentacje konkretnych obiektów, które można traktować jako uproszczone rysunki rzeczywistych rzeczy, które można łatwo rozpoznać. Mogą być tworzone jako proste kontury, sylwetki lub karykaturalne rysunki. Ważne jest to, że zawierają one niezbędne szczegóły, aby przywołać obiekt, który reprezentują, jak widać na wydrukach na płótnie z ikonami i logo, takich jak "Graphic Plane". Ikony i logo zazwyczaj idą ze sobą w parze, ponieważ same ikony są często wykorzystywane jako elementy do projektowania logotypów. Nawet pojedyncza ikona może reprezentować konkretną markę, jak na przykład logo aparatu Instagrama. Wydruki na płótnie z ikonami i logotypami mogą również wywrzeć trwałe wrażenie na każdym, kto je ogląda, sprawiając, że Twoje wnętrza będą niezapomniane i godne uwagi. Wyobraź sobie coś takiego jak "Type Sax Square" w swoim salonie lub nawet tylko we foyer. Ten wydruk na płótnie przedstawiający ikony i loga przekazuje pewien rodzaj energii, jednocześnie przyczyniając się w ogromnym stopniu do efektu wizualnego.

Historia ikon i logotypów na płótnie

Sztuka graficzna sięga czasów starożytnych. Na przykład, Egipcjanie używali symboli graficznych do komunikacji, a ta forma pisma, jaką znamy dzisiaj, nazywała się hieroglifami. W średniowieczu skrybowie ręcznie kopiowali poszczególne strony manuskryptów, aby zachować ich święte nauki. Później artyści umieszczali rysunki i dekoracje, aby wzmocnić religijne doświadczenie czytania. Wszystkie te wpływy są obecne na wydrukach na płótnie z ikonami i logotypami firmy Photowall. Nawet w okresie słynnego renesansu drukowana grafika odgrywała ważną rolę w rozpowszechnianiu klasycznej nauki w Europie, a także w rozwoju reklamy. Kiedy wynaleziono film i telewizję, pojęcie grafiki uległo zmianie, a te ikony i logotypy na płótnie są wnukami tego postępu technologicznego. Komputery i internet umożliwiły artystom dalsze manipulowanie obrazami w szybszy i łatwiejszy sposób, co pozwoliło nam zaprezentować Państwu ten niesamowity wachlarz wydruków na płótnie z ikonami i logotypami.

Nowe i stare

Niezależnie od tego, czy wolisz sztukę nowoczesną, czy coś bardziej tradycyjnego, znajdziesz odpowiedni obraz na płótnie z ikonami i logotypami. W zależności od sytuacji w Twoim pokoju, obraz taki jak "Znak londyńskiego metra" może sprawić, że przestrzeń i wystrój ściany staną się bardziej kolorowe i żywe. Ten ikony i loga druk na płótnie może być również reprezentatywny dla Twojego charakteru, będąc podróżnikiem i osobą kultury. Jeśli jesteś skłonny do bardziej tradycyjnych, może ikony i logo druk na płótnie "Vintage Seal IV Antique Border v2" może być punktem centralnym, który został szukasz. Wspaniały widok w stylu vintage jak ten może pracować jako element centralny w Twoim salonie, ale również jako efektowne tło w biurze.

Dodatkowe ikony i loga - wydruki na płótnie

Zasadniczo logo to znak, symbol, znak towarowy lub odznaka, która przekazuje tożsamość lub własność produktu, firmy, kampanii lub koncepcji w sposób jak najbardziej zapadający w pamięć. Logo przekazuje natychmiastową i niezapomnianą tożsamość i w ten sposób łączy się z docelowymi odbiorcami w pozytywny sposób. Zazwyczaj najlepsze z nich są tak proste, że zachowują swoją przejrzystość w różnych kontekstach, dzięki czemu są szybciej czytelne, łatwiejsze do zapamiętania i w konsekwencji bardziej natychmiast rozpoznawalne. Ikony i logotypy na płótnie, takie jak "LGBT Grungy Heart", przywołują na myśl tę myśl, ponieważ od razu można rozpoznać kolorystykę tego ruchu i kształt serca jako symbolu współczucia.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-13 z 13 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.