Zwierzęta dżungli

Przenieś świat fantazji do swojego domu dzięki wydrukowi na płótnie z naszej kolekcji Jungle Animals. Te obrazy ożywiają potęgę i tajemnicę rozległych, bezdrożnych dżungli i sawann, gDowiedz się więcejdzie najpotężniejsze drapieżniki świata czują się swobodnie. Od potężnego lwa do łagodnego słonia, te piękne obrazy wniosą odrobinę egzotyki nawet do najzwyklejszego pokoju.

Potęga

Przez większość historii, lew był symbolem władzy. Majestatyczny, ale zawsze zrelaksowany, potężnie zbudowany lub gładki, lew zawsze był symbolem królewskości, chwały. Później oczywiście dowiedzieliśmy się, że samiec lwa jest w rzeczywistości raczej leniwy i pozwala lwicom wykonywać całą pracę, ale wizerunek lwa - spokojnego i pewnego siebie, władcy wszystkiego, co obserwuje - nie zmienił się z powodu tego, czego nauczyli się ludzie. Przenieś ten spokojny majestat do domu w postaci wydruków na płótnie z naszej oferty Jungle Animals.

Pokój

Potężne afrykańskie goryle, choć z wyglądu brutalne, w rzeczywistości są łagodnymi olbrzymami. Żyjąc z warzyw i robaków, te masywne małpy są naprawdę łagodnymi stworzeniami, żyjącymi w dużych grupach rodzinnych, aby opiekować się swoimi młodymi, które, podobnie jak ludzkie dzieci, potrzebują kilku lat, aby stać się samowystarczalne. Łagodne i ufne, zostały upolowane niemal na wyginięcie, a za kilka lat te zdjęcia mogą być wszystkim, co pozostanie po jednej z najwspanialszych ras Natury. Pomóż im pozostać w pamięci dzięki obrazowi od nas.

Mądrość

Słonie, jak głosi historia, nigdy nie zapominają. W ciągu dziesięciu miesięcy lub dziesięciu lat będą pamiętać o drobiazgach i przysługach tak dobrze, jak każdy człowiek. Opłakują swoich zmarłych i walczą w obronie swoich młodych. Są najbardziej ludzkimi zwierzętami, a kiedy są pobudzone, budzą strach. Odgłos kroków słoni nazywany jest grzmotem o ziemię; straszny, nieubłagany i absolutnie przerażający dla każdego, kto znajdzie się na jego drodze - ale nigdy nie odnotowano, by słonie przypadkowo atakowały ludzi. Te piękne, łagodne olbrzymy zostały niemal doszczętnie wytępione dla kości słoniowej z ich kłów. Zachowaj pamięć o nich za pomocą wydruku na płótnie.

Cool

Wszyscy widzieliśmy tych ludzi, którzy wydają się mieć zdolność do tego, aby wygodnie ułożyć się absolutnie wszędzie. Na ścianie, na podłodze, na drzewie - nie ma to dla nich znaczenia. Cóż, lampart jest odpowiedzią królestwa zwierząt na to pytanie, ponieważ dopóki nie zobaczysz lamparta spokojnie spoglądającego na ciebie z wierzchołka drzewa, na które mógłbyś przysiąc, że nie utrzymałby ciężaru najbardziej wychudzonej małpy, nie widziałeś prawdziwego relaksu. Lampart na sawannie jest w zasadzie niewidoczny, ale lampart na drzewie jest królem wszystkiego, co obserwuje. Jest poza zasięgiem większości swoich konkurentów, może swobodnie siedzieć, zrelaksowany i podziwiający widoki, tak długo jak chce. Jeśli lwy są królami świata zwierząt, lamparty to Machiavelli - widzą wszystko, słyszą wszystko i działają tylko wtedy, gdy mają na to ochotę. Wydruk na płótnie z naszej kolekcji Zwierzęta dżungli może wnieść to samo poczucie spokoju do Twojego domu.

Szybkość

Tygrys nie jest najszybszym zwierzęciem na świecie, ale może być jednym z najbardziej okrutnych. W Indiach tygrys jest symbolem wojownika, zabójcy i mordercy bez wyrzutów sumienia. Te piękne, eleganckie zwierzęta są łowcami tak doskonałymi, że mówi się, iż pierwszy znak tygrysa na twoim szlaku oznacza twoje przybycie w zaświaty. Są też bardziej niż inne wielkie koty skłonne do ludożerstwa, choć zwykle robią to tylko w desperacji - tygrysica z Champawat miała na przykład kilka mocno złamanych zębów, co uniemożliwiłoby jej schwytanie ofiary silniejszej od człowieka. Pomimo swojej niebezpiecznej natury, tygrysy są jednymi z najpiękniejszych zwierząt w królestwie zwierząt. Pełne gracji i szlachetnego wyglądu, ich oczy zdają się wpatrywać w Ciebie z obrazów, hipnotyzując swoją złotą głębią. Przenieś niebezpieczeństwo i piękno tygrysa do domu za pomocą wydruku na płótnie.

Tranquillity

Dzięki wydrukom na płótnie z naszej kolekcji Jungle Animals możesz wprowadzić spokój głębokiej dżungli do każdego pomieszczenia. Wybierz swój ulubiony spośród grupowych obrazów przedstawiających wiele zwierząt dżungli w harmonii i wypełnij swój dom uczuciem spokoju.
Informacje o produktach