Przyjaciele dżungli - Obraz na płótnie - Pokój dziecięcy

589

wzorów

Zwierzęta dżungli

Przenieś świat fantazji do swojego domu za pomocą obrazów na płótnie z naszej kolekcji obejmującej zwierzęta dżungli. Te obrazy przypominają o potędze i tajemnicy rozległych bezdroży Dowiedz się więcejdżungli i sawanny, gdzie na wolności żyją największe drapieżniki. Od potężnego lwa do potężnego słonia, każdy z tych obrazów wniesie powiew egzotyki nawet do najzwyklejszego pokoju.

Potęga

Przez wieki lew był uważany za symbol władzy. Majestatyczny i zarazem zazwyczaj zrelaksowany, z potężną grzywą lub bez niej, zawsze był symbolem królewskiej władzy i chwały. Z czasem dowiedzieliśmy się, że samce lwów są raczej leniwe i pozwalają, aby to lwice wykonywały całą pracę. Ale stereotypowy wizerunek spokojnego, pewnego siebie władcy opiera się wszelkim wynikom badań naukowych. Możesz mieć ten majestat u siebie w domu, uwieczniony na jednym z obrazów na płótnie z kolekcji ze zwierzętami dżungli.

Spokój

Choć mogą się wydawać brutalne, afrykańskie goryle górskie są uważane za łagodne olbrzymy. Te żywiące się roślinami i robakami wielkie małpy to spokojne stworzenia, żyjące w rodzinnych grupach, wspólnie wychowujące młode, które tak jak ludzkie dzieci wymagają wiele czasu, zanim staną się samowystarczalne. Łagodne i ufne goryle górskie stanęły na skraju wyginięcia na skutek polowań i za parę lat obrazy, które oferujemy, mogą być jednymi z niewielu pamiątek po tym wspaniałym gatunku. Pomóż przetrwać pamięci o gorylach, zawieszając w swoim domu jeden z naszych obrazów.

Mądrość

Ludzie mawiają, że słonie nigdy nie zapominają. Przez dziesięć miesięcy lub nawet dziesięć lat będą pamiętać najdrobniejszy uraz lub życzliwość, a także każdego napotkanego człowieka. Opłakują swoich zmarłych i wspólnie bronią młodych. To bardzo społeczne zwierzęta, jednak bywają bardzo niebezpieczne, gdy się je rozzłości. Dźwięk stąpania słoni jest nazywany „grzmotami na ziemi”. Ten straszny odgłos jest absolutnie przerażający dla każdego, kto znajdzie się na drodze słoni – ale te mądre zwierzęta nigdy nie atakują przypadkowych ludzi. W celu pozyskania kości słoniowej ludzie polowali na te piękne olbrzymy, aż znalazły się na krawędzi zagłady. Zachowaj pamięć o nich, kupując nasz obraz na płótnie.

Wyluzowanie

Wszyscy znamy takich ludzi, którym jest wygodnie absolutnie wszędzie. Nie ma dla nich znaczenia, czy wiszą na ścianie, leżą na podłodze, czy siedzą na drzewie. Lampart to odpowiednik takich ludzi w królestwie zwierząt. Dopóki nie zobaczysz lamparta spokojnie spoglądającego na Ciebie ze szczytu drzewa, które na pierwszy rzut oka nie utrzymałoby ciężaru najbardziej wychudzonej małpy, nie wiesz, co to prawdziwy relaks. Lampart pośród traw sawanny jest praktycznie niewidoczny, ale kiedy siedzi na drzewie jest absolutnym panem sytuacji. Poza zasięgiem swoich naturalnych wrogów może spędzać czas, relaksując się i podziwiając widoki tak długo, jak tylko zechce. Jeśli lwy są władcami zwierząt, to lamparty są jak Machiavelli – widzą wszystko, słyszą wszystko i działają tylko wtedy, gdy mają na to ochotę. Obraz na płótnie z naszej kolekcji ze zwierzętami egzotycznymi wniesie do Twojego domu ten rodzaj wyciszenia – właściwy lampartom.

Szybkość

Tygrys może nie jest najszybszym zwierzęciem na świecie, ale na pewno może kandydować do miana najgroźniejszego. W Indiach tygrys jest symbolem wojownika, zabójcy, mordercy pozbawionego wyrzutów sumienia. Te piękne, eleganckie zwierzęta są tak znakomitymi myśliwymi, że pierwszą oznaką tego, że tygrys pojawił się na Twojej drodze, będzie nagłe przeniesienie się do zaświatów. Tygrysy znacznie częściej niż inne wielkie koty stają się ludojadami, ale posuwają się do tego tylko z konieczności – na przykład tygrys z Champawat miał kilka złamanych zębów, co uniemożliwiało mu polowanie na ofiary silniejsze od ludzi. Pomimo swojej groźnej natury, tygrysy pozostają jednymi z najpiękniejszych stworzeń w świecie zwierząt. Są dostojne i pełne gracji, a ich hipnotyzujące, złote oczy zdają się spoglądać na Ciebie z fotografii. Przynieś piękno i zagrożenie związane z tygrysami do Twojego domu uwiecznione na obrazie na płótnie.

Cisza

Nasze obrazy ze zwierzętami dżungli mogą przenieść spokój panujący w głębokim pierwotnym lesie do Twojego domu. Spośród wszystkich dostępnych obrazów z serii wybierz ten, który najbardziej przypadnie Ci do gustu, przedstawiający zwierzęta dżungli żyjące w harmonii, i wypełnij pogodą ducha cały swój dom.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.