Lwy i wielkie koty

To jest absolutny must have dla wszystkich, którzy fascynują się dziką przyrodą, a w szczególności wielkimi kotami, ten oszałamiający wybór wydruków na płótnie zdecydowanie pasuje do Dowiedz się więcejrachunku. Obrazy dla dzieci i dorosłych są żywe i realistyczne, a kreskówki to świetna zabawa dla najmłodszych. Kolekcja Photowall jest przyjazna dla dekoratorów i ma charakter edukacyjny, a jej tematyka obejmuje króla dżungli z Afryki, lwa, przyjaznego i szybkiego geparda, majestatycznego tygrysa z Azji, nocnego lamparta, pumę z Ameryki Południowej i oczywiście króla lwa. To jest naprawdę magiczna plejada obrazów. Kotowate to wciąż jedne z najwspanialszych stworzeń w dzikim świecie. Lwy, tygrysy, gepardy, rysie i lamparty to jedne z najpiękniejszych stworzeń, które chodzą po naszej uroczej planecie. Przełóż to piękno na wybraną przestrzeń, kupując tapetę z lwami i wielkimi kotami, która przedstawia te królewskie stworzenia, użyczając swojemu pokojowi królewskiego powietrza, a jednocześnie wyczarowując klasę. Ich wielkość, siła i drapieżne umiejętności wyróżniają te koty, ponieważ mogą one rozwijać się w każdym środowisku, jeśli pozostawione w spokoju. Wyświetl fototapetę z lwami i wielkimi kotami, aby stwierdzić, że duch przetrwania i wpoić poczucie dumy do swojego domu, biura lub jakiejkolwiek przestrzeni rekreacyjnej.

Tapety z lwami i wielkimi kotami jako radość dla dzieci

. Nasz asortyment tapet z kotami lwy i duże koty jest jednym z najbardziej przyjaznych dzieciom poziomów w kategorii zwierzęta. Dzieci będą zachwycone tymi ekscytującymi i uroczymi wzorami, idealnymi do pokoju dziecięcego lub pokoju zabaw, z ich ciepłymi kolorami i odcieniami, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach małych chłopców i dziewczynek. Dzięki tej sekcji tapet lwy i wielkie koty, różnorodność, którą przynosi, może być również stosowana do dzieci, które są starsze, zbliżają się do okresu dojrzewania. Fascynacja tymi niesamowitymi wielkimi kotami nigdy się nie kończy, ponieważ symbolizują one tak wiele emocji, a ich tajemniczość prawie nigdy nie znika.

Leopardy

Lampart jest doskonały w tropieniu swoich ofiar, porusza się bezszelestnie i niepozornie, wchodzi i wychodzi z miejsc niezauważony. Dlatego też często kojarzony jest z pojęciem zwierzęcia duchowego, oddając spryt i umiejętności obserwacyjne, które trzeba posiadać w życiu. Leopardy w tapetach z lwami i wielkimi kotami obejmują zakres od prostoty kawałka o nazwie Leopard, z białym tłem i dwoma wspaniałymi lampartami na czele, do bardziej przyjaznego dzieciom motywu również o nazwie Leopard, który jest oddany artystycznie w żywych kolorach, idealny do każdego pokoju dziecięcego, nauki lub obszaru zabawy.

Użycie tygrysów w tapetach z lwami i wielkimi kotami

Ten szczególny duży kot jest symbolem siły i mocy na Wschodzie, będąc w równym stopniu obawy i szacunku, zostały one wykorzystane jako symbole dominacji w azjatyckiej sztuce i literaturze. Wiele ruchów w sztukach walki opiera się na ukradkowych i muskularnych ruchach tego wielkiego kota. Z drugiej strony, tygrysy były znienawidzone, a następnie kochane na Zachodzie, gdzie pisarze mieli obsesję na punkcie siły i dzikości tego zwierzęcia. Fototapety Lions & big cats podkreślające te koty, jak np. Resting Tigress - Denim and Beet, są piękną ozdobą, gdziekolwiek ją umieścisz. Innym dziwacznym, ale rewelacyjnym wyborem artystycznym jest Tiger in a Tropical Storm, Henri Rousseau, zaskakujący obraz, który przyciąga wzrok i pobudza zmysły. Można niemal poczuć zapach rosy w dżungli.

Szybsze niż światło

Gepardy są najczęściej określane jako najszybsze ssaki w Matce Naturze, równie szybkie i zabójcze. Ten temat lwów & big cat wallpaper uosabia poczucie własnej wartości, szybkość i laserowe skupienie. W przeciwieństwie do innych typowych dużych kotów, nie skaczą na swoją ofiarę, biegną za nią. Gepard Reveries - Cognac and Steel jest tego doskonałym przykładem, ponieważ przedstawia zwierzę w szlachetny, ale imponujący sposób, który wywoła rozmowę, niezależnie od tego, czy umieścisz go w swoim miejscu zamieszkania, czy w miejscu pracy.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.