Tapety dla firm

Jesteśmy przekonani, że przyszłe miejsca pracy i przestrzenie powinny być czymś więcej niż tylko białymi ścianami. Powinny wyróżniać się żywymi kolorami, urzekającymi kształtami i harmonijną atmosferą. Zależy nam na tworzeniu przestrzeni, które pobudzają kreatywność, sprzyjają równowadze i stymulują innowacyjne myślenie.

Zajmujesz się projektowaniem wnętrz, architekturą, malarstwem lub stylizacją?

Jesteś pod odpowiednim adresem! Nasza szeroka gama motywów zaspokoi Twoje szczególne potrzeby projektowe, niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć odważną i efektowną dekorację, czy też wyrafinowaną i harmonijną przestrzeń.

Oferowane przez nas tapety premium zostały stworzone z myślą o różnorodnych środowiskach, w tym biurach, hotelach, restauracjach, galeriach i sklepach. Zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudne warunki i są odporne na łagodne środki czyszczące, co gwarantuje trwałość i łatwą pielęgnację.

Rozwiązania niestandardowe

Oferujemy niestandardowe rozwiązania dostosowane do Twoich wymagań, niezależnie od wielkości i układu Twojej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jest to otwarta przestrzeń biurowa, długi korytarz czy pojedyncza ściana, dostosujemy wymiary tapety, aby idealnie pasowała do Twojej koncepcji projektowej.

Pomoc w projektowaniu

Nasz zespół wykwalifikowanych edytorów grafiki chętnie Ci pomoże. Niezależnie od tego, czy masz własny projekt, czy spodobał Ci się motyw na naszej stronie, pomożemy Ci dopracować i spersonalizować obraz, aby urzeczywistnić Twoją wizję.  

Dowiedz się więcej

Jeśli zajmujesz się projektowaniem wnętrz i planujesz wykorzystać nasze produkty w przyszłych projektach, możemy zaoferować konta kontraktowe z szeregiem specjalnych korzyści.

Klientom kontraktowym oferujemy:

  • zniżki
  • bezpłatne próbki
  • bezpłatną pomoc w edycji
  • bezpłatne przesyłki ekspresowe
  • indywidualne wsparcie naszego zespołu obsługi klienta

Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy! 

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?