Horror

Są ludzie, którzy nie chcą zwykłego, gdy chodzi o dekorowanie ich przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jest to wybór stylistyczny, czy odzwierciedlenie osobowości, może być równie prDowiedz się więcejzyjemny wizualnie, jak coś konwencjonalnego. Z Photowall wysokiej jakości wybór plakatów horror w kategorii fantasy, można mieć najlepsze z obu światów. Oznacza to, że masz dekorację ścienną, która jest niebywale interesująca optycznie, a jednocześnie posiada temat, z którym ludzie nie spotykają się na co dzień. Plakaty Horror są gwarantowane, aby ustawić cię od wszystkich pozostałych. Ponadto masz możliwość dopasowania tych obrazów do istniejącego wystroju wnętrza i schematów kolorystycznych. Nabądź plakat horroru do swojego domu, biura lub innej przestrzeni, którą chcesz ożywić.

Różne sekcje plakatów grozy

Jak w przypadku większości kategorii, Photowall wygodnie ułożył plakaty grozy w trzy różne i mniejsze podkategorie. Są to mianowicie Skeletons, Skulls i Spooky. Każda z tych kategorii ma swój własny urok i zawiera wiele wspaniałych motywów, które sprawią, że aranżacja Twojego wnętrza nabierze nowego wymiaru. Nieważne, czy wybrany przez Ciebie pokój jest mieszkalny, firmowy czy rekreacyjny, plakat grozy ma coś dla każdego gustu. W Szkieletach, jak już sam tytuł wskazuje, masz ilustracje wewnętrznych ram kości podtrzymujących, w tym przypadku, ludzkie ciało lub anatomię. Chociaż głównie używane i myślane jako reprezentacja śmierci, szkielety w plakatach horrorów mogą być również interpretowane jako symbole ukrytej prawdy. LifeCycle to jeden z takich plakatów grozy, który ma znaczenie wykraczające poza koncepcję śmierci, ponieważ zawiera również insynuacje odrodzenia i zmartwychwstania. To jest główna rzecz w plakatach grozy, nawet jeśli na początku wydają się być chorobliwe, im bardziej je badasz, tym głębszy staje się ich kontekst.

Ciekawa tematyka

Aby proces wyboru był bardziej spójny i relatywny, zbadajmy, dlaczego w ogóle lubimy oglądać, czytać, słuchać i przeżywać horror. Dlaczego ten gatunek fikcji tak bardzo nas bawi? Dlaczego plakaty grozy mogą być stymulującym narzędziem w dekorowaniu? Psychologia ewolucyjna to dyscyplina, która wywodzi naszą psychikę z rozwoju naszej fizycznej historii. Podstawowym założeniem jest to, że rzeczy, które pomogły naszym przodkom przetrwać, są w nas do dziś, takie jak instynkt i praktyka. Tak jak używanie plakatów z horrorami jako dekoracji ścian, horror w fikcji wpływa na nas psychicznie poprzez przygotowanie nas do możliwych scenariuszy, które wiążą się z niebezpieczeństwem, stąd aspekt praktyki. Fikcyjny horror prowadzi nas również podświadomie do narzędzia ucieczki, jakim jest instynkt. Horror w tym sensie jest dla nas w zasadzie treningiem przetrwania. Za każdym razem, gdy czytasz lub oglądasz horror, na przykład, internalizujesz lekcje takie jak: nie otwieraj tych drzwi lub nie chodź do lasu w nocy! Plakaty z horrorami mogą być elementem wystroju, który utrzyma Cię w czujności, a jednocześnie sprawi, że Twoja przestrzeń będzie wizualnie zatrzymana i przykuwająca uwagę.

Więcej próbek plakatów grozy

Kategoria Czaszki plakatów grozy jest ściśle związana ze szkieletami, co ma sens, gdy mowa o ludzkiej anatomii. Jednak w tym konkretnym dziale Photowall posiada również czaszki zwierząt i fikcyjnych stworzeń. Pozwala to na dużą swobodę, jeśli chodzi o dekorowanie domu, biura lub jakiejkolwiek innej przestrzeni, którą chcesz upiększyć. Nie wszystko jest doom and gloom, jeśli chodzi o plakaty horrorów. Wystarczy spojrzeć na plakat grozy o nazwie Bohemian Skull, uroczy i prawie sympatyczny obraz, który po prostu zdarza się, że zawiera rogatą czaszkę. Jest to idealne połączenie ostrego i kapryśnego, coś, co może sprawić, że każda rezydencja lub miejsce pracy będzie wyglądać świetnie!
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron