Holandia

Możesz wnieść słynny urok Holandii do swojej własnej przestrzeni, bez względu na to, czy jest to przestrzeń mieszkalna, firmowa czy rekreacyjna. Od żywych obrazów panoramy Amsterdamu Dowiedz się więcejpo wspaniałe mosty Rotterdamu - Photowall oferuje coś dla każdego indywidualnego gustu i stylu wnętrza. Urocze, nieco krzywe domy nad kanałami pojawiają się w wielu holenderskich plakatach, tworząc piękne wzory ze swoimi białymi oknami. Dla tych, którzy wolą bardziej wyjątkowy wygląd i nastrój, mamy również typograficzne mapy głównych miast w kraju, które mogą dodać miejski klimat do domu lub pokoju biurowego. Wszystkie te motywy mogą być zmienione, aby pasowały lub kontrastowały z istniejącym wystrojem wnętrza, różnymi schematami kolorów i ogólną estetyką.

Podkategoria plakaty Holandia

. Aby proces wyboru był bardziej spójny i wygodny, plakaty Holandia posiadają mniejszą warstwę poświęconą jednemu z najbardziej znanych miast na świecie - Amsterdamowi. To niezwykła metropolia, miejsce to ma swój własny charakter i powab, który jest bardziej niż obecny w asortymencie plakatów Holandia. Populacja Amsterdamu wynosi około 825 000 i przy szacunkowej liczbie 881 000 rowerów w Amsterdamie, całkowicie poprawne jest stwierdzenie, że w mieście jest więcej rowerów niż mieszkańców. Uważa się, że około 70% obywateli korzysta z roweru codziennie, co oznacza, że jeśli nie posiadasz roweru, jesteś praktycznie dziwakiem. Możesz to zobaczyć w pracach zatytułowanych Bicycle by the Canal in Amsterdam, prostym, ale mocnym obrazie, który pokazuje codzienną scenę w Amsterdamie, oddaną w klasycznej czerni i bieli. Ten holenderski plakat może sprawić, że każde pomieszczenie stanie się pop i doda tego kluczowego charakteru, aby atmosfera została podniesiona do czegoś bardziej wyrafinowanego. Co więcej, mimo że Wenecja jest zdecydowanie najbardziej znanym miastem z kanałami na świecie, Amsterdam może pochwalić się ponad 165 kanałami, czyli o 15 więcej niż Wenecja. Romantyczny Most nad Kanałem w Amsterdamie przedstawia jeden z tych kanałów w oszałamiającej modzie, dając mu ten nostalgiczny klimat z odcieniami sepii i tonami.

Silne i złożone połączenie

Złożony związek Holendrów z morzem jest zauważalny niemal w każdym miejscu w kraju. Morze historycznie było zarówno ich przeciwnikiem, jak i sprzymierzeńcem. Holendrzy zwykli odpierać obcych najeźdźców, celowo przebijając tamy rzeczne. Jednak gdyby nie rozbudowane wodociągi, 65 procent Holandii zostałoby trwale zalane. Plakat Holandia o nazwie Rotterdam Port at Sunset jest o tym dość wymowny, przedstawiając nam potężny port w majestacie zachodzącego słońca. Motyw ten może dobrze wyglądać w każdym domu lub biurze, budując ogromny punkt centralny, który będzie urzekał i generował dynamizm. Tylko 50% geografii w Holandii znajduje się powyżej jednego metra nad poziomem morza, dzięki czemu jeziora i okoliczne równiny kwitną. Dzięki wspólnej pracy holenderskie społeczności odzyskały prawie 30 procent swoich terenów z bagien, lagun pływowych, jezior, a nawet samego morza. Wcześniej niezamieszkałe obszary mogły być uprawiane, przekształcone w ziemię uprawną lub obsadzone słynnym tulipanem. Kinderdijk Magic to holenderski plakat, który częściowo to pokazuje, a także podkreśla inny ikoniczny holenderski element - wiatrak.

Wykorzystanie plakatów z Holandii

Holenderskie miasta są niezwykle zwarte i gęsto zaludnione. Główne miasta są stale poddawane projektom odnowy miejskiej. Można więc powiedzieć, że Holendrzy wiedzą, jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń. To samo można powiedzieć o tablicy plakatów Holandii firmy Photowall. Obrazy te tworzą wspaniałe poczucie przestrzeni i stylu z różnorodną paletą tematów i zagadnień, które z pewnością będą stanowić wspaniałą dekorację ścienną. Odbicie Amsterdamu, na przykład, pokazuje tę maksymalizację przestrzeni w jednym z najbardziej ciasnych miast na świecie. Ten plakat Holandia ma niesamowitą charyzmę i kolor, który po prostu całkowicie cieszy oczy. The Strings of Rotterdam to kolejna próbka plakatów z Holandii, które są w stanie opracować zakres, dzięki czemu każdy pokój jest bardziej otwarty i żywy.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-67 z 67 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.