Minnesota

Stany Zjednoczone Ameryki mają zamiłowanie do nadawania swoim stanom przydomków, niektórych oficjalnych, a innych bardziej znanych wśród mieszkańców. Na przykład Minnesota to "Stan GwDowiedz się więcejiazdy Północnej", który wywodzi się z francuskiego motta widniejącego na fladze i pieczęci stanu. Bardziej potoczna jest jednak znana nazwa "Kraina 10 000 jezior". Teraz możesz przenieść ten niesamowity region do swojego domu lub biura dzięki wysokiej jakości i bogatemu w szczegóły asortymentowi plakatów Minnesoty. Wspomniany wcześniej przydomek Minnesoty posiadającej 10 000 jezior jest dość skromny. W rzeczywistości Minnesota ma 11 000 jezior z 90 000 mil linii brzegowej, czyli więcej niż Hawaje, Kalifornia i Floryda razem wzięte! Zamień tę ciekawostkę w centralny punkt swojej przestrzeni. Te unikalne projekty plakatów Minnesota mogą ogromnie przekształcić Twój pokój. Możesz również wybrać zmiany, aby dopasować lub kontrastować z już istniejącym wystrojem wnętrza, schematami kolorów i innymi elementami dekoracyjnymi.

Urok plakatów Minnesoty

Minnesota dumnie zrodziła jednych z najbardziej rozpoznawalnych artystów w branży muzycznej, takich jak Bob Dylan czy niezrównany geniusz Prince'a. Nic więc dziwnego, że stan ten posiada fantastyczną scenę muzyczną, z koncertami przez cały rok i fantastycznymi festiwalami na świeżym powietrzu w cieplejszych miesiącach. Plakaty Minnesota mogą dać Ci tę melodyjną inspirację dzięki żywym kolorom i fantastycznym motywom. W tej kategorii zobaczysz również wiele powabu tzw. Mini-Apple, który jest zabawnym i ujmującym wordplayem na temat nazwy Minneapolis. Podczas gdy niektóre miasta każą swoim mieszkańcom podróżować pod ziemią, aby dostać się z miejsca na miejsce, Minneapolis pozwala mieszkańcom miasta podróżować o wiele wyżej niż ziemia dzięki swojemu systemowi skyways. Te wysokie na piętra, przeznaczone tylko dla pieszych tunele łączą budynki w całym śródmieściu. Ta wspaniała innowacja jest obecna w plakatach Minnesoty, takich jak wystawny Dawn w Minneapolis. Ten specyficzny widok może być idealnym punktem centralnym w Twojej przestrzeni mieszkalnej, korporacyjnej i rekreacyjnej. Światło doskonale oddaje niesamowity urok Miasta Jezior.

Piękno natury

Jeśli chodzi o naturalne piękno, Minnesota ma je w spadkach! W każdym zakątku stanu znajdziesz niektóre z najbardziej fantastycznych dzieł Matki Natury. To nie tylko dom dla wspomnianych 11 000 jezior, ale mnóstwo parków i chronionych lasów, które zdejmą z Ciebie stres codziennego życia, szczególnie dla mieszkańców miast. Dzięki plakatom Minnesoty nie musisz podróżować na koło podbiegunowe, aby zobaczyć Zorze Północne, znane również jako aurora borealis. Aurora Borealis jest spowodowana interakcją wiatru słonecznego, który jest strumieniem naładowanych cząstek uciekających ze słońca, oraz pola magnetycznego i atmosfery naszej planety. Dzięki północnemu położeniu i rozległemu, ciemnemu niebu w Cook County, mieszkańcy Minnesoty mają szczęście często je oglądać. Możesz teraz przenieść to do swojej wybranej przestrzeni dzięki plakatom z Minnesoty, takim jak Aurora Borealis over Burntside Lake. Ten oszałamiający kawałek może sprawić, że każdy pokój będzie wyglądał lepiej i bardziej przestronnie. Niesamowite piękno tego plakatu Minnesota wygeneruje rozmowę, stworzy wizualny dynamizm i stanie się niezapomnianym miejscem dla twoich oczu.

Architektura na plakatach z Minnesoty

Minneapolis to bardzo znaczące i ważne miasto w stanie Minnesota. Mimo że nie jest stolicą stanu, to zazwyczaj jest pierwszą metropolią, która przychodzi na myśl, gdy mówi się o tym stanie. Jest również domem dla niektórych z największych budynków w The North Star State, takich jak Capella Tower w centrum Minneapolis. Jest to drugi najwyższy budynek w stanie, posiada dwa zestawy okrągłych wież na szczycie sześciu pięter ułożonych w kostkę oraz "aureolę" na szczycie dla anten i sieci komunikacyjnej. Możesz zobaczyć tę wspaniałą strukturę w plakatach Minnesoty, takich jak Minneapolis Minnesota Skyline, które są w różnych tonach i odcieniach, aby twój proces dekoracji był bardziej interesujący. Następnie jest też Witch's Hat Water Tower w Minneapolis. Ta historyczna wieża ciśnień w Prospect Park w Minneapolis nosi silne podobieństwo do kapelusza czarownicy i podobno jest inspiracją dla klasycznej piosenki Boba Dylana "All Along the Watchtower"! Sprawdź to w Minneapolis Minnesota Skyline Black, plakat Minnesota o bardziej edgy i dramatycznym smaku.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-24 z 24 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.