Maki

Kolorowe, zapierające dech w piersiach i wizualnie stymulujące to tylko niektóre z cech, jakie plakaty z makami od Photowall dodadzą do Twoich wnętrz. Te kwiaty mogą po prostu sprawićDowiedz się więcej, że każde pomieszczenie będzie wyglądało bardziej niesamowicie i atrakcyjnie dzięki swojemu naturalnemu urokowi i pięknu. Niewiele kwiatów jest tak powszechnie rozpoznawalnych jak mak i nawet osoby z niewielką wiedzą o roślinach będą w stanie go rozpoznać. Mak jest nie tylko wytrwale obecny w przyrodzie, ale także jego status jako symbolu pamięci, który sprawił, że jest on głęboko zakorzeniony w społeczeństwie. Ten wpływowy kwiat o fascynującej historii może stać się częścią wystroju Twojego wnętrza dzięki naszym plakatom z makami. Używane na całym świecie jako prezenty i dekoracje, wprowadź te kuszące motywy do swojego domu, biura lub przestrzeni rekreacyjnej. Jak zwykle, możesz zmienić wybrane plakaty z makami, aby uzupełnić swoją ogólną estetykę, schematy kolorów i wszelkie inne elementy dekoracyjne, które mogą wchodzić w grę.

Informacje na plakatach z makami

Maki są w zasadzie rośliną kwitnącą, która należy do podrodziny Papaveroideae. Te atrakcyjne rośliny są uprawiane przez cały rok, a większość gatunków jest wykorzystywana w ogrodnictwie, ale także w medycynie, a nawet do celów spożywczych. Dzięki plakatom z makami masz nie tylko wspaniałą dekorację ścienną do oglądania, ale także użyteczne narzędzie w różnych dziedzinach dla ludzkości. Nasiona tej rośliny są bogate w olej, białko, wapń i węglowodany. Czyniąc plakaty maków jeszcze bardziej interesujące jest znany fakt, że jeden z jego gatunków jest znany jako źródło narkotyku opium. Związek ten zawiera silne alkaloidy, takie jak morfina, która jest powszechnie stosowana w praktyce medycznej i była używana w historii jako lek narkotyczny i rekreacyjny. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ jedyną rzeczą, która uzależnia w plakatach maków z Photowall jest ich piękno i powab.

Różne rodzaje

Ludzie mają tendencję do łączenia maków w jedną kategorię, podczas gdy w rzeczywistości istnieje ponad 70 gatunków Papaver, w szerokiej gamie kształtów i kolorów. Ich wszechstronność jest jedną z ich mocnych stron i jednym z wielu powodów, dla których plakaty z makami są tak popularne wśród projektantów wnętrz. Można mieć takie rzeczy jak mak celandynowy, który ma szczeciniaste łodygi, liście mają faliste krawędzie i są klapowane. Kwiaty mają cztery żółte płatki, które są unikalne w ich długim stylu, jak widać w zespole maków plakat o nazwie "Maki - Kolorowe". Istnieją także maki opuncji, maki Matilija, maki pigmejskie, maki wietrzne, maki pustynne, maki tulipanowe, maki drzewiaste, maki dendromekońskie, maki karłowate, maki długoszyjkowe, maki ogniste i maki lodowe. Przykłady z nich można znaleźć w plakatach maków. Możesz sięgnąć po prawdziwą fotografię, jak w przypadku motywu zatytułowanego "Dreamy Fields of Poppies". Ten wspaniały plakat z makami naprawdę przywołuje spokojne uczucie i nadzieję na wschód słońca. Jeśli jesteś bardziej artystycznie nastawiony, być może "Maki - Vincent Van Gogh" jest bardziej dla Ciebie. Kto mógłby odmówić plakatowi z makami inspirowanemu artystyczną legendą jaką jest Van Gogh?

Plakaty z makami i ich reprezentacje

Czerwony mak jest prawdopodobnie najbardziej znanym symbolem używanym do upamiętnienia tych, którzy poświęcili swoje życie podczas pierwszej wojny światowej i konfliktów, które nastąpiły później. Noszenie maku zostało zainspirowane polami maków, które rosły w miejscach wielu bitew. Plakaty z makami mogą być Twoim sposobem na oddanie hołdu bohaterom sprzed lat. Biały mak jest rozdawany przez organizację charytatywną o nazwie Peace Pledge Union, która promuje pokój. Twierdzą oni, że biały mak upamiętnia ludzi, którzy zginęli podczas konfliktu, ale skupia się na osiągnięciu pokoju i zakwestionowaniu sposobu, w jaki patrzymy na wojnę. Jest to również wspaniała cecha, którą można wykorzystać w plakatach z makami autorstwa Photowall.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.