Płatki

Jeśli tęsknisz za cieplejszą pogodą i słońcem, możesz namalować obraz lata na swoich ścianach za pomocą naszej pięknej kolekcji tapet z płatkami. Niezależnie od tego, czy mienią się wDowiedz się więcej blasku słońca, czy mienią się świeżością wiosennej rosy, każdy płatek w tej kategorii niesie ze sobą ogromną wagę wizualną. Uwolnij swoją wyobraźnię i zatrać się w żywych kolorach kwiatów w każdej tapecie z płatkami. Możesz wybrać róże lub heliotropy dla głębokich czerwieni, aż po bardziej subtelne różowe odcienie. Bratki lub maki oferują chłodniejsze odcienie niebieskiego dla bardziej chłodnego nastroju. Piękno tych artystycznych interpretacji w tapetach z płatkami jest doskonałym narzędziem dekoracyjnym do każdego pokoju w domu, obszaru rekreacyjnego, a nawet biura. Dzięki możliwości dostosowania tych motywów do swoich upodobań, z pewnością znajdzie się tapeta z płatkami w sam raz dla Ciebie.

Opisywanie głównego aktu

Zanim przejdziemy do naprawdę dobrych rzeczy, upewnijmy się, że wiemy, o czym mówimy, gdy mówimy o częściach roślin zwanych płatkami. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że płatki to tak naprawdę zmodyfikowane liście. Jako zmodyfikowany liść, płatek ma szeroką, płaską część zwaną blaszką. Na wąskim końcu, gdzie płatek jest przymocowany do rośliny, znajduje się pazur, który jest bardzo podobny do łodygi liścia. Bez popadania w przesadę techniczną, jest to istotna informacja, ponieważ ludzie będą pytać, kiedy zobaczą Twoją tapetę z płatkami, ponieważ te elementy są niezwykle przyciągające wzrok i interesujące. Wystarczy wyobrazić sobie fototapetę z płatkami, taką jak Flourish Botanical, w swoim salonie. Goście będą bardzo ciekawi, dlaczego i czym jest Twój wystrój ściany, a być może jeszcze bardziej zaskoczeni, gdy będziesz tak elokwentnie o tym mówić. To jest zasadniczo to, co reprezentuje również tapeta z płatkami, jest nie tylko ładna do oglądania, ale również bardzo ważna część życia roślinnego. Zbyt często dyskontowane jako nieistotne akcesorium mody anatomii roślin, jest o wiele więcej do płatków niż spotyka się na oczy!

Krótka lekcja historii tapety z płatkami

Wierzcie lub nie, ale dawno, dawno temu, nie było żadnych kwiatów! Mamy tendencję do myślenia, że kwiaty były tutaj od początku czasu, ale nie były, przynajmniej nie w tej formie, w której są teraz. W okresie kredowym, około 130 milionów lat temu, garstka nieuczciwych roślin stożkowatych zaczęła chronić swoje nagie nasiona za pomocą nowej struktury zrodzonej w wyniku ewolucji. Ten nowy, delikatny element okazał się tak skuteczny w zwiększaniu ilości zapyleń, że rozprzestrzenił się daleko i szeroko, czyniąc z roślin kwitnących najbardziej udane rodzaje życia roślinnego na Ziemi w tym okresie. Ta struktura to płatek, który znamy i kochamy dzisiaj, i który można zobaczyć w wielu tapetach z płatkami. Możesz nawet zobaczyć ten proces zapylania w kawałkach takich jak La Felur. Ta szczególna tapeta z płatkami jest absolutnie oszałamiająca i może stanowić świetny punkt centralny w domu, a nawet w miejscu pracy. Badania wykazały, że dzieła sztuki mogą zwiększyć produktywność w biurze, tworząc wizualny bodziec dla pracowników.

Koloruj mnie

Jak wspomniano, płatki ewoluowały, aby chronić część reprodukcyjną kwiatu i przyciągać lub odstraszać określone zapylacze. Wiemy, że kwiaty występują praktycznie w każdym możliwym do wyobrażenia kolorze, tak jak tapety z płatkami, ale czy wiesz, że posiadają one również kolory, których nie widzimy? Kwiaty istnieją po to, aby przyciągnąć taki rodzaj zapylacza, który pomoże im w rozmnażaniu ich gatunku, ale nie wszystkie zapylacze są stworzone jednakowo. Jednak nie wszystkie zapylacze są jednakowe. Dlatego marnowaniem zasobów jest przyciąganie przez roślinę niewłaściwego gatunku. Kolor odgrywa tak ważną rolę w projektowaniu wnętrz, jak również. Ciepłe barwy i odcienie, takie jak w płatkach tapety Flourishing Magnolia - Warm Brown są idealne do intymnej przestrzeni, takiej jak sypialnia. Ciemniejsze, ale bardziej ponure odcienie Loufoque - Cobolt z drugiej strony mogą być idealne do miejsca pracy lub salonu, aby zrównoważyć wiele rzeczy, które się w nim dzieją.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-68 z 68 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.