Geometryczne

Czy to koła, kwadraty, trójkąty, prostokąty lub jakiekolwiek inne kształty, geometryczne wzory można znaleźć w prawie każdym aspekcie projektowania wnętrz. Projektanci wnętrz często uDowiedz się więcejżywają geometrycznych wzorów, aby stworzyć odważne oświadczenie lub przyciągający wzrok punkt centralny w projektowaniu pokoju. Jak zobaczysz w najwyższej klasy linii tapet geometrycznych Photowall, kształty te mogą być używane do rozwijania poczucia ruchu w przestrzeni, kierowania oka na temat lub tworzenia tekstury lub głębi w pomieszczeniu. Jedno jest pewne, geometryczne tapety mogą mieć spory wpływ. Dobrze rozmieszczona, bogata w szczegóły i pięknie zabarwiona tapeta geometryczna przekształca inaczej monochromatyczną przestrzeń w coś fascynującego i zapadającego w pamięć. Wszystkie te motywy mogą być dostosowane do ogólnych planów projektowych, różnych schematów kolorów i ogólnej estetyki.

Jak stosować tapety geometryczne

Oprócz dodania pizzazz do pokoju, geometryczne tapety mogą stworzyć specyficzny nastrój. Czy kiedykolwiek zauważyłeś, jak czujesz się, gdy widzisz konkretny kształt? Różne kształty, w zależności od ustawienia, w którym się znajdują, mogą dyktować jakieś emocje lub przynajmniej reakcję. Należy jednak zachować ostrożność, korzystając z tego zjawiska przy użyciu geometrycznej tapety. Zbyt wiele kształtów lub zbyt wiele jednego kształtu może wydzielać wibrację wysokiej energii i rodzaj frenetycznej krawędzi, ale może również wywołać niejasne uczucia irytacji. Wpływ geometrycznej tapety jest subtelny, nawet nieświadomy czasami, ale jest zdecydowanie tam. Psychologowie od dawna uznają, że geometryczne kształty mają lub będą szukać miejsca w naszych umysłowych i emocjonalnych krajobrazach. Dlatego używają ich dużo w testach osobowości, kolejna ciekawa ciekawostka do rozważenia przy wyborze tapety geometrycznej. Aby to uprościć, kształty, które umieszczasz w swoim wystroju domu, w postaci geometrycznej tapety, powinny tworzyć nastroje, które chcesz.

Kręgi w geometrycznych tapetach

. Koła tworzą przepływ i często same pochodzą z przepływu. W rezultacie generują bardziej miękkie uczucia, takie jak czułość, przywiązanie i współczucie. Użyj okrągłej geometrycznej tapety, aby stworzyć opiekuńczy stan umysłu, coś, co szczególnie nadaje się do przestrzeni mieszkalnej. W testach osobowości koła często reprezentują harmonię i bezpieczeństwo. Można to również wykorzystać do uzasadnienia okrągłej geometrycznej tapety w biurze, aby stworzyć atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Swirle in Two - Grey jest tego doskonałym przykładem, ponieważ łączy nie tylko wyżej wymienione cechy, ale także miesza w szczypcie stylu i charakteru z jego wyraźnym wzorem i eleganckim połączeniem kolorów.

Geometryczna tapeta z kwadratami i prostokątami

Te proste kształty krawędzi tworzą więcej silnych emocji, takich jak siła, liniowość i niezawodność. Ponieważ kwadraty i prostokąty generują poczucie stabilności i równowagi, te geometryczne motywy tapet są dobrym wyborem dla przestrzeni biurowych. Wyobraź sobie coś takiego jak Paper Trail III, bardzo uderzający kawałek, który ma kilka kwadratów i prostokątów, ale oddany w niemal trójwymiarowej modzie. Nie tylko wygląda to fajnie i modnie, ale nadal egzekwuje wcześniej omawiane cechy siły i solidności. Dodatkowo ma również bardzo artystyczny akcent, wyglądający jak abstrakcyjny obraz.

Mnogość opcji tapet geometrycznych

Biorąc pod uwagę ogromny wachlarz tapet geometrycznych dostępnych w tym wyborze, możesz stworzyć dosłownie każdy emocjonalny wpływ, jaki chcesz w swojej przestrzeni mieszkalnej, komercyjnej lub rekreacyjnej. Dzięki asortymentowi tapet geometrycznych Photowall możesz użyć swojego wystroju, aby podnieść nastrój, zainspirować, zmotywować i stworzyć niesamowite ambiences.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.