Zwierzęta widziane na safari

Safari wywodzi się od arabskiego słowa oznaczającego podróż. Pod koniec XIX wieku, po kontaktach z różnymi plemionami afrykańskimi, Anglicy zaczęli używać tego terminu w odniesieniu dDowiedz się więcejo podróży lądowej, odbywanej zazwyczaj przez turystów, którzy chcą zobaczyć Afrykę. Co ciekawe, jeśli tylko jesteś w miejscu, w którym możesz obserwować zwierzęta w ich naturalnym środowisku, technicznie rzecz biorąc, jesteś na safari. Fototapety Safari składają się z dwóch podkategorii, wygodnie rozmieszczonych dla Twojej przyjemności, z najwyższej jakości motywami o unikalnych wzorach i, jak w przypadku wszystkich fototapet Photowall, możliwych do modyfikacji zgodnie z Twoimi życzeniami i estetyką. Przenieś piękno dzikiej przyrody do swojego domu lub biura, wybierając fototapetę Zwierzęta Safari!

Czym są zwierzęta Safari

Zwierzęta safari to w zasadzie wszystkie zwierzęta, które żyją na łąkach lub sawannach. Należą do nich słoń, żyrafa, zebra, lew, hipopotam, nosorożec, impala i lampart, ale mogą to być także inne gatunki lub podobne zwierzęta. Szczególne stworzenia przedstawione na tapetach Safari animals to słoń, lew, lampart, tygrys i gepard. Każdy z tych elementów w naszym asortymencie tapet Zwierzęta Safari spełni i przekroczy Twoje życzenia dotyczące dekoracji, dzięki rzadkim kompozycjom, kolorom, które natychmiast rzucają się w oczy i ciekawej obecności, która z pewnością ożywi Twoją przestrzeń mieszkalną lub komercyjną.

Słonie na tapetach ze zwierzętami Safari

Słoń jest największym ssakiem lądowym. Żyją jeszcze tylko trzy gatunki, a mianowicie afrykański słoń zaroślowy, afrykański słoń leśny i słoń indyjski lub znany również jako słoń azjatycki. Pomimo swoich ogromnych rozmiarów słonie są w większości spokojnymi roślinożercami i mogą spędzać nawet 16 godzin dziennie na samym jedzeniu. Fototapeta Safari z tymi pokaźnymi olbrzymami doskonale pasuje do wielu pomieszczeń, zarówno dla dziecka, nastolatka, jak i dorosłego. Henna Słonie to zdecydowanie wspaniały motyw, który wygląda niezwykle chłodno i szykownie, z wystarczającą klasą i stylem, aby zaspokoić wszelkie dekoracyjne i projektowe potrzeby i życzenia.

Tapety z lwami i dużymi kotami jako radość dla dzieci

. Nasz asortyment fototapet z kotami i lwami jest jednym z najbardziej przyjaznych dzieciom działów w kategorii zwierzęta. Dzieci będą zachwycone tymi ekscytującymi i uroczymi wzorami, idealnymi do pokoju dziecięcego lub bawialni, o ciepłych kolorach i odcieniach, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach małych chłopców i dziewczynek. Dzięki tej sekcji tapet z lwami i wielkimi kotami, różnorodność, którą przynosi, może być również stosowana w przypadku dzieci starszych, zbliżających się do wieku dojrzewania. Fascynacja tymi niesamowitymi wielkimi kotami nigdy się nie kończy, ponieważ symbolizują one tak wiele emocji, a ich tajemniczość prawie nigdy nie znika.

Słysz mój ryk

Lew, który bywa nazywany królem zwierząt, jest bardzo ważnym zwierzęciem na safari. Pod względem wielkości ustępuje jedynie tygrysowi, a średnia długość życia lwów wynosi od dziesięciu do czternastu lat. Są one kluczowymi drapieżnikami, zapewniającymi równowagę w ekosystemie. Wprowadź majestatyczny smak do swojego domu lub biura, umieszczając królewską fototapetę ze zwierzętami safari przedstawiającą lwa.

Tapety ze zwierzętami safari przedstawiające lamparty

Lampart jest również wielkim kotem, jak lew. Podczas safari można odróżnić lamparta od dwóch innych nakrapianych kotów, geparda i jaguara, na podstawie rozmieszczenia ich plam. W przeciwieństwie do lwów lamparty mogą polować i jeść wszystko, co im się nawinie pod rękę, co nadaje im etykietę oportunistycznych łowców. Lamparty znane są z doskonałych umiejętności wspinania się i pływania, które zawdzięczają bardzo mocnym kościom barkowym i mięśniom. Dodaj te fascynujące koty do wystroju wnętrza dzięki naszej niesamowitej linii fototapet ze zwierzętami Safari, takich jak kawałek o nazwie Hidden Leopard, kapryśna malarska fototapeta ze zwierzętami Safari, która ma tak wspaniały charakter.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-78 z 78 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.