Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

Kolekcja tapet ilustratorki Sagi-Marii Sandberg to kwintesencja wiosny

Kolekcja tapet ilustratorki Sagi-Marii Sandberg to kwintesencja wiosny

Główną inspirację Sagi Marii Sandberg stanowi natura, na podstawie której artystka tworzy fantazyjne ilustracje bogate w szczegóły, charakterystyczne dla szwedzkiej przyrody. Każdy wzór został narysowany ręcznie w oparciu o naturalną skalę kolorystyczną. Wszystkie tapety przedstawiają faunę i florę różnych środowisk naturalnych Szwecji.Tytuł kolekcji DAWN CHORUS nawiązuje do porannego śpiewu wiosennych ptaków i określa nastrój całej kolekcji. Każdy motyw jest oparty o naturalną kolorystykę i przedstawia różne odsłony szwedzkich krajobrazów.Tapety autorstwa Sagi-Marii Sandberg pozwalają nam nie tylko na doświadczanie piękna i podziwianie zróżnicowania przyrody, lecz stanowią także inspirację do poznawania otaczającej nas natury. Wzór Skogsgläntan (Leśna polana) zabiera nas na spacer do szwedzkiego świerkowego lasu, spowitego w głębokiej zieleni, pełnego błękitnych modraszek eksplorujących świat, przylaszczek, fiołków i konwalii.Inspiracją do stworzenia Mossträdgården (Ogród pełen mchu) były stare szkolne plansze. Opisywany wzór przedstawia zacieniony ogród przed deszczem oraz po obfitych opadach. Spośród wilgotnych paproci i mchów spozierają ogrodowe ślimaki.Dzięki kolekcji DAWN CHORUS możemy zaprosić naturę do naszego domu. Jasna kolorystyka nadaje całości prawdziwie skandynawski charakter. Jeśli zależy Ci na stworzeniu bardziej przytulnego wnętrza, postaw na ciemniejsze tapety.

Na rozdrożu pomiędzy sztuką, a wystrojem wnętrz – Emma Lindström dla Photowall

Na rozdrożu pomiędzy sztuką, a wystrojem wnętrz – Emma Lindström dla Photowall

Emma Lindström jest uznaną szwedzką artystką, która posiada na swoim koncie liczne udane wystawy w Stanach Zjednoczonych, Niemczech oraz w wielu innych krajach europejskich. Ponadto prowadzi w centrum Göteborga galerię sztuki o nazwie Anohaao Gallery, w której prezentuje kolekcję swoich dzieł, stale wzbogacanych o nowe eksponaty z całego świata.Jej proces twórczy jest efektem bardzo długiej drogi, jaką przebyła eksperymentując z różnymi technikami, kolorami oraz materiałami, które stale zmieniała i rozwijała. W międzyczasie jej nastawienie, zmysł estetyczny oraz zmienne koleje losu kształtowały formę artystycznej ekspresji oraz wpływały na wizualny efekt jej prac.Każde artystyczne przedsięwzięcie rozpoczyna się od wyboru i ustalenia swoistej skali barw. Wybór ten uzależniony jest zarówno od preferencji klienta, jak i stanu, w jakim aktualnie znajduje się umysł Emmy.Gdy zaczynam tworzyć, wchodzę w stan przypominający medytację. Pozwalam swojej intuicji na swobodne działanie, aby proces twórczy mógł toczyć się swoim własnym torem. Jego początkowe etapy polegają na stawianiu kropek i rozlewaniu akrylowej farby oraz innych środków. Następnie przechodzę do szczegółowej pracy, używając linii i tworząc wypełnienia, które nadają dziełuostateczny kształt.Jaskrawe motywy tapet z kolekcji AURA wypełnią każde pomieszczenie pozytywnymi emocjami oraz energią. Tapety ułatwiają stworzenie przyjaznego środowiska, w którym żyjemy i pracujemy, zapewniając atmosferę, która zachęca do radości, kreatywności, harmonii i relaksu w zależności od potrzeb oraz nastroju osoby przebywającej w danym pokoju.Mam nadzieję i wierzę, że tapeta może zapewnić pomieszczeniu moc pozytywnej oraz potężnej energii i uczynić go miejscem, w którym znajdzie się przestrzeń sprzyjająca kreatywności i radości, a także miejscem, w którym można poczuć się komfortowo," mówi Emma.Emma Lindström wylicza swoje przemyślenia związane ze współpracą i wymienia wyzwania, które towarzyszą jej podczas projektowania kolekcji tapet.Odnalezienie właściwych aspektów i palet kolorystycznych, odpowiednich do dużego formatu jest ekscytujące, a jednocześnie stanowi duże wyzwanie. Musiałam wykazać się powściągliwością chcąc zachować artystyczną integralność swoich oryginalnych prac, gdyż podczas projektowania częściej myślałam w kategoriach wystroju wnętrza. Uważam, że ostatecznie udało się nam osiągnąć oczekiwany efekt na rozdrożu pomiędzy sztuką, a wystrojem wnętrz,"mówi Emma Lindström.Kolekcja tapet AURA jest dostępna wyłącznie w Photowall i może być spersonalizowana w formie wydruków wedle indywidualnych preferencji.

Garbo & Friends autorami uroczej kolekcji tapet

Garbo & Friends autorami uroczej kolekcji tapet

Od 2011 roku Garbo & Friends tworzy produkty dla rodzin z dziećmi cechujące się wysoką jakością. Kolekcja tapet Tiny Heroes obejmuje takie klasyczne wzory jak: Mares, Fauna oraz Bows, które do każdego wnętrza wniosą odrobinę ciepła.  Inspirację do stworzenia kolekcji stanowiły zwierzęta oraz otaczająca nas przyroda. Każda ilustracja posiada swoją własną historię. Inspiracją wzoru Fauna były piękne kolory owoców oraz liści jarzębiny, a także zwierzęta napotkane podczas spaceru po lesie w prowincji Smalandia. Wzór Mares to hołd złożony morzu nawiązujący do odkrywania podmorskiego królestwa po raz pierwszy, a co za tym idzie – poznawania feerii żywych barw oraz niesamowitej morskiej fauny. Zabawne kokardki, widoczne we wzorze Bows, o delikatnych odcieniach odzwierciedlają niesamowitą wyobraźnię naszych dzieci oraz ich radość.- Proces projektowania jest poprzedzany wielotygodniowymi rozmyślaniami nad doświadczeniami oraz inspiracjami, którymi posługuję się przy realizacji danego pomysłu. Najczęściej spisuję historię, która stanowi później punkt wyjściowy danego wzoru i zostanie przełożona na formę wizualną – wyjaśnia Susann Karlsson Nemirovsky, założycielka oraz projektantka Garbo & Friends.Głównym punktem współpracy były funkcjonalność oraz trwałość. W kolekcji Tiny Heroes łączą się one z ponadczasowym designem, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Klasyczne, ponadczasowe elementy odznaczają się niezwykłą trwałością. Jakość, dobór odpowiednich materiałów oraz kolorów stanowiły cel nadrzędny.- Decyzja o podjęciu współpracy z Garbo & Friends podczas tworzenia nowej kolekcji dziecięcej była dla Photowall czymś oczywistym, ponieważ łączy nas uważne podejście do kwestii designu i jakości. Grupą docelową Tiny Heroes są dzieci na całym świecie. Tapety te sprawdzą się jednak również w wielkomiejskich mieszkaniach oraz domkach letniskowych, opowiada Amber Johnson, dyrektor ds. produktów oraz designu w Photowall.Biuro prasowe Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dla prasy - Garbo & Friends - Tiny HeroesBiuro prasowe - Zobacz wszystkie poprzednie informacje prasoweZdjęcia w wysokiej rozdzielczości z poprzednich informacji prasowychW celu przesłania zapytania dotyczącego przeprowadzenia wywiadu, otrzymania informacji prasowych, próbek tapet lub innych informacji, należy skontaktować się z Marią Gromova Tällberg, press@photowall.com, +46 (0)702 720 302. Photowall - Wall Art by Passionate PeopleJesteśmy zdania, że ściany w pomieszczeniu wpływają na to, jak się czujemy. Dlatego naszą misją jest pomaganie ludziom w ozdabianiu ścian wspaniałymi dziełami sztuki. Posiadamy starannie wyselekcjonowane i zróżnicowane produkty. Dzieląc się swoją pasją i zamiłowaniem do detali, z przyjemnością pomożemy Ci przeobrazić dom w taki sposób, aby odzwierciedlał on Twoją osobowość. Nasze produkty są wytwarzane w Szwecji i wysyłane do wszystkich zakątków świata.

Połączenie ręcznej pracy oraz cyfrowej technologii w postaci wyjątkowej kolekcji tapet

Połączenie ręcznej pracy oraz cyfrowej technologii w postaci wyjątkowej kolekcji tapet

- Już od dawna fascynowały mnie odciski dłoni oraz zdolność do tworzenia nowych rzeczy przy użyciu rąk. Elementy tworzone metodami cyfrowymi wzbudzają skojarzenia z nowymi technologiami, z kolei części uformowane za pomocą rąk przywodzą na myśl pracę ludzkiego ciała, zmysły i przyrodę. Manuscript to kolekcja wizualna i estetyczna, która tworzy osobistą przestrzeń umożliwiającą analizowanie relacji pomiędzy różnymi środkami wyrazu – objaśnia Andreas Engesvik.Współpraca między Photowall, a Andreasem Engesvikiem zaowocowała połączeniem technik tradycyjnych oraz cyfrowych, w którym każdy wzór jest ręcznie malowany przez Andreasa, a następnie cyfrowo drukowany w studiu Photowall w Sztokholmie. Ręcznie malowane wzory tapet są bardzo żywe i tworzą ciekawą dynamikę.Pomysł założenia Photowall zrodził się w 2006 roku, kiedy to bracia Charlie i Niklas Johansson postanowili spróbować swoich sił w tworzeniu cyfrowych fototapet dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klientów. Już od początku swojego istnienia Photowall współpracuje z nowymi projektantami, znanymi markami oraz ilustratorami, tworząc inspirujące i unikalne projekty oraz tapety. Podjęcie współpracy z Andreasem Engesvikiem było naturalnym krokiem w drodze do wyrobienia sobie ugruntowanej pozycji na rynku.- Już od samego początku skupialiśmy naszą uwagę na barwach oraz kształtach. Zależy nam na tworzeniu przystępnego designu – stąd też tak ważna jest dla nas współpraca z projektantami. Bardzo się cieszymy, że Andreas jest zainteresowany współtworzeniem z nami wzorów tapet. Jego zrozumienie formy i wyczucie specyfiki tapet gwarantuje udaną współpracę. Sami drukujemy na zamówienie i sami zajmujemy się produkcją, dlatego możemy zagwarantować naszym klientom doskonałą jakość w przeciwieństwie do firm produkujących za granicą. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować idealnie dopracowane produkty na rynku globalnym – opowiada Niklas Johansson, jeden z założycieli Photowall.Biuro prasowe Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dla prasy - Andreas Engesvik - ManuscriptBiuro prasowe - Zobacz wszystkie poprzednie informacje prasoweZdjęcia w wysokiej rozdzielczości z poprzednich informacji prasowychW celu przesłania zapytania dotyczącego przeprowadzenia wywiadu, otrzymania informacji prasowych, próbek tapet lub innych informacji, należy skontaktować się z Marią Gromova Tällberg, press@photowall.com, +46 (0)702 720 302. Photowall - Wall Art by Passionate PeopleJesteśmy zdania, że ściany w pomieszczeniu wpływają na to, jak się czujemy. Dlatego naszą misją jest pomaganie ludziom w ozdabianiu ścian wspaniałymi dziełami sztuki. Posiadamy starannie wyselekcjonowane i zróżnicowane produkty. Dzieląc się swoją pasją i zamiłowaniem do detali, z przyjemnością pomożemy Ci przeobrazić dom w taki sposób, aby odzwierciedlał on Twoją osobowość. Nasze produkty są wytwarzane w Szwecji i wysyłane do wszystkich zakątków świata.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.