Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

Wnętrza & pokoje

Odśwież kuchnię tapetą z motywem płytek ściennych

by Photowall PL

Białe, standardowe płytki o wymiarach 10x10 z czarną fugą to szybki i łatwy sposób na odświeżenie kuchni. Łatwo je dopasować do różnych materiałów, takich jak drewno, stal lub miedź. Wzór tapety jest ponadczasowy i dobrze sprawdza się w parze z przemysłowym wzornictwem i detalami z nieprzetworzonych materiałów.

Grafika ze świerkami – idealna tapeta do pokoju dziecięcego

by Photowall PL

Projektantka Elisabeth Dunker ze studia Fine little days tworzy przepiękne kompozycje. Tapeta z wzorem w świerki, Spruce, dostępna w sześciu wariantach, należy do naszych ulubionych. Czarny świerk na białym lub szarym tle albo biały świerk na szarym, zielonym, brązowym lub beżowym tle. Dekoratorka wnętrz z Finlandii, Susanna Vinto, wybrała tapetę z czarnymi świerkami na białym tle do pokoju swojej córki. Końcowy efekt bardzo przypadł nam do gustu.

Na ścianach biblioteki

by Photowall PL

Photowall rozszerza właśnie ofertę tapet z motywem półek z książkami, które dzięki sprytnemu wykorzystaniu efektu iluzji tworzą atmosferę biblioteki. Ta półka z książkami stanowi nowoczesną interpretację tematu: książki w białych oprawach rozłożone są nierównomiernie na półkach, a całość sprawia bardzo realistyczne wrażenie. Wszechobecna biel sprawia, że tapeta nadaje się do wykorzystania w wielu pomieszczeniach. Dobrze komponuje się z ich wystrojem i tworzy harmonijne tło.

Tradycyjny wystrój wnętrz - głębokie odcienie drewna i eleganckie meble

by Photowall PL

Porozmawiajmy o zabytkowych meblach, materiałach z nadrukowanymi kwiatami, ten tradycyjny styl może być uważany za niemodny lub przestarzały, ale jeśli chodzi o obycie i komfort, tradycyjny styl jest odpowiednim wystrojem wnętrz. Podaliśmy tutaj informacje na temat tradycyjnego wystroju wnętrz i wskazówki, w jaki sposób uzyskać ten styl we własnym domu.

Shabby Chic, miękki, romantyczny styl Twojego pomieszczenia

by Photowall PL

Wystrój wnętrz w stylu shabby chic może mieć wygląd vintage, ale nadal będzie mieć tę miękkość, luksusowy wystrój w stylu chatki. Podaliśmy tutaj potrzebne informacje, w przypadku, gdybyś zechciał mieć ten miękki i romantyczny styl we własnym pomieszczeniu.

Zrób łazienkę w kolorach czarnym i białym

by Photowall PL

Niezależnie od tego, czy masz tradycyjny, współczesny, czy nowoczesny dom, czarno-biała paleta zawsze będzie dobrze działać i współgrać. Kolorowa kombinacja w łazience zapewnia elegancki, klasyczny, ale i ponadczasowy wygląd. Podaliśmy tutaj informacje potrzebne do włączenia łazienki do czarno-białego wystroju oraz wskazówki, jak to skutecznie osiągnąć.

Gotycki wystrój wnętrz - wyjątkowy styl, jeśli masz dużą przestrzeń

by Photowall PL

Charakteryzuje się ciemnymi kolorami ścian, podłóg i sufitów, gotycki wystrój wnętrz jest jednym z najbardziej niesamowitych wystrojów dla dużych, otwartych przestrzeni. Gotycki wystrój wnętrza odzwierciedla atmosferę luksusu i charyzmy. Podaliśmy tutaj informacje potrzebne do osiągnięcia gotyckiego wystroju wnętrza, które mogą Cię zainteresować.

Francuski styl wsi tworzy przyjemny wystrój wnętrza

by Photowall PL

Francuski styl dekorowania wnętrz w stylu wsi pochodzi z gór i dolin wiejskiej Francji. Nie jest to właściwy gabinetowy styl wystroju wnętrz, ale został ustanowiony w oparciu o lokalne tradycje i cenne przedmioty, które przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Jego elegancki wygląd jest bardzo atrakcyjny dla oka. Tutaj podaliśmy informacje, których możesz potrzebować przy projektowaniu wnętrz we francuskim wiejskim stylu, który być może okaże się dla Ciebie interesujący.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.