Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

Nowości

Black Friday 25% rabat na wszystkie produkty

by Photowall PL

25% rabat na wszystkie produkty - nadruki na płótnach, tapety i wydruki na specjalne zamówienie. Użyj kodu promocyjnego: blackfriday przed przystąpieniem do płatności. Oferta obowiązuje od 22 do 25 listopada 2018 roku.

Kolekcja tapet Maison do pokoi dziecięcych

by Photowall PL

Photowall ma przyjemność zaprezentować owoc współpracy z Maison – nową, ekskluzywną kolekcję tapet do pokoi dziecięcych. Inspirację do stworzenia kolekcji The Little Folk stanowiło bogactwo południowoafrykańskich pejzaży. Wszystkie pięć motywów zostało stworzonych ręcznie. Obfitują w szczegóły i elementy bajkowe – wnoszące do pokoju każdego dziecka, bez względu na jego wiek, odrobinę spokoju, harmonii i magii.

Na rozdrożu pomiędzy sztuką, a wystrojem wnętrz – Emma Lindström dla Photowall

by Photowall PL

Począwszy od dzisiejszego dnia rozpoczynamy wyłączną współpracę w zakresie designu ze szwedzką artystką Emmą Lindström. Kolekcja tapet o nazwie AURA składa się z dwunastu akrylowych obrazów zawierających abstrakcyjne oraz jaskrawe kompozycje kolorystyczne. Harmonijny design oraz naturalna ekspresywność sprawia, że każda tapeta wywołuje uczucie relaksu oraz wprowadza umysł w stan odprężenia.

Garbo & Friends autorami uroczej kolekcji tapet

by Photowall PL

Od 2011 roku Garbo & Friends tworzy produkty dla rodzin z dziećmi cechujące się wysoką jakością. Kolekcja tapet Tiny Heroes obejmuje takie klasyczne wzory jak: Mares, Fauna oraz Bows, które do każdego wnętrza wniosą odrobinę ciepła.

Photowall rozmawia z Jonną Jinton

by Photowall PL

Mówi o sobie „samotna wilczyca” i jednocześnie uroczo się uśmiecha. Jej ciepły uśmiech mógłby stopić nawet śniegi zalegające przez długie miesiące w północnej Szwecji. Przygotowaliśmy wiele pytań do Jonny. Skąd w wieku 21 lat wzięła odwagę na przeprowadzkę do malutkiej miejscowości, zamieszkałej zaledwie przez 10 osób? Czy brakuje jej zgiełku dużego miasta? Gdzie nauczyła się robić zdjęcia tchnące tak magiczną atmosferą? Photowall rozmawia z Jonną Jinton, której pierwsza kolekcja tapet pojawi się niebawem w naszej ofercie.

Daydreams – kolekcja dziecięca autorstwa Cathy Nordström

by Photowall PL

Lody na patyku w kropki, drzewa o bujnych koronach i kamienie o fantazyjnych kształtach. Niebieskie misie polarne mieszkające w lesie, flamingi i ogromne truskawki. Przedstawiamy dziś kolekcję Daydreams, stworzoną przez szwedzką projektantkę i ilustratorkę Cathy Nordström z myślą o dzieciach.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.