Kolekcja tapet Maison do pokoi dziecięcych

Photowall ma przyjemność zaprezentować owoc współpracy z Maison – nową, ekskluzywną kolekcję tapet do pokoi dziecięcych. Inspirację do stworzenia kolekcji The Little Folk stanowiło bogactwo południowoafrykańskich pejzaży. Wszystkie pięć motywów zostało stworzonych ręcznie. Obfitują w szczegóły i elementy bajkowe – wnoszące do pokoju każdego dziecka, bez względu na jego wiek, odrobinę spokoju, harmonii i magii.

Forest

Gęste, zielone lasy, bajkowa roślinność i majestatyczne górskie krajobrazy. W tapetach Maison można się wprost zanurzyć i puścić wodze fantazji.
Każdy z motywów jest pełen szczegółów, dzięki czemu za każdym spojrzeniem odkrywamy coś nowego.

O stworzeniu kolekcji zaczęłam myśleć, czytając moim pociechom klasyki literatury dziecięcej. Ogromne wrażenie zrobiły na mnie piękne obrazki i rysunki przedstawiające ponadczasowe historie, a zwłaszcza ilustracje autorstwa Beatrix Potter, która podczas procesu tworzenia była dla mnie źródłem inspiracji – opowiada Kim Frankental, założycielka oraz dyrektor kreatywny Maison.

W kolekcji można dostrzec elementy wyszukanego wzornictwa oraz design, który będzie rósł wraz z naszymi dziećmi. Kolekcja The Little Folk cieszy się popularnością zarówno wśród najmłodszych, jak i dorosłych. To tapety, które spodobają się każdemu, bez względu na wiek i upodobania stylistyczne.

Kolekcja The Little Folk jest dostępna wyłącznie w Photowall i obejmuje pięć różnych tapet: Puszcza, Las, Drzewa (dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej i niebieskiej), Domek dla ptaków, Bajkowe góry oraz Wiejskie pejzaże na wzniesieniach.

Birdhouse Fantasy Mountains
Woodlands

O firmie Maison

Maison to znajdujące się w Johannesburgu biuro projektowe działające na wielu polach oraz zatrudniające artystów, projektantów i ilustratorów. Maison czerpie inspiracje z niesamowitych pejzaży Południowej Afryki, tworząc subtelny design skupiający się na kwiatach, drzewach, krajobrazach i naturze. Oto ich motto: „Należy zanurzyć się w szczegółach, piękno łączyć z funkcjonalnością, inspirację odnajdywać w życiu codziennym, realizować pomysły z rozmachem i tworzyć wspaniałe produkty.” 

Biuro prasowe 

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dla prasy - Maison - The Little Folk.

Biuro prasowe - Zobacz wszystkie poprzednie informacje prasowe
Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z poprzednich informacji prasowych

W celu przesłania zapytania dotyczącego przeprowadzenia wywiadu, otrzymania informacji prasowych, próbek tapet lub innych informacji, należy skontaktować się z Marią Gromova Tällberg, press@photowall.com, +46 (0)702 720 302.

Photowall - Wall Art by Passionate People
Jesteśmy zdania, że ściany w pomieszczeniu wpływają na to, jak się czujemy. Dlatego naszą misją jest pomaganie ludziom w ozdabianiu ścian wspaniałymi dziełami sztuki. Posiadamy starannie wyselekcjonowane i zróżnicowane produkty. Dzieląc się swoją pasją i zamiłowaniem do detali, z przyjemnością pomożemy Ci przeobrazić dom w taki sposób, aby odzwierciedlał on Twoją osobowość. Nasze produkty są wytwarzane w Szwecji i wysyłane do wszystkich zakątków świata.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.