Nasze produkty

Photowall produkuje dekoracje ścienne najwyższej jakości, stwarzające całkowicie nową atmosferę w pomieszczeniach, w których się znajdują. Starannie dobieramy każdy z motywów, a następnie drukujemy produkt zgodnie z otrzymanym zamówieniem. Wybierz spośród tysięcy motywów dostępnych w naszej ofercie lub stwórz i zamawiaj własnoręcznie zaprojektowane tapety i obrazy.

Nasza oferta

Każdy z naszych produktów dostosowujemy odpowiednio do potrzeb klienta, a następnie drukujemy zgodnie z otrzymanym zamówieniem. W tym miejscu uzyskasz więcej informacji na temat jakości i sposobów montażu naszych produktów.

Tapety

Nasze tapety odznaczają się najwyższą jakością – zarówno jeśli chodzi o materiały użyte do ich produkcji, jak i sposób wydruku, a montaż tych produktów nie jest trudny. Drukujemy je według podanych wymiarów w celu precyzyjnego dopasowania do wielkości ściany. Klej do tapet w zestawie.

Dowiedz się więcej o naszych tapetach

Obrazy na płótnie

Nasze obrazy na płótnie dostępne są w wielu różnych rozmiarach, do 100 cm szerokości i wysokości. Obraz na płótnie dostarczany jest w pełni zmontowany — gotowy do natychmiastowego zawieszenia!

Dowiedz się więcej o naszych obrazach na płótnie

Plakaty

Nasze wyjątkowe plakaty można dopasować do dowolnego rozmiaru oraz upodobań. Tuż po złożeniu przez Ciebie zamówienia, plakat zostanie wydrukowany i wysłany w ciągu 1-4 dni.

Dowiedz się więcej o naszych plakaty

Własny projekt

W naszym sklepie możesz przesłać własny obraz i od razu złożyć zamówienie. Jeśli chcesz go zmodyfikować, na przykład zmienić kolor albo dodać lub usunąć dany obiekt, nasi uzdolnieni graficy chętnie się tym zajmą.

Utwórz własną tapetę

Utwórz własny obraz na płótnie

Utwórz własny plakat