Zwierzęta

Dodaj plamę koloru i pożegnaj się z nudnymi dniami dzięki naszym plakatom z papugami. Spraw, aby Twoje wnętrza były wesołe i pełne życia dzięki tym pięknym ptakom, które natychmiast pDowiedz się więcejrzeniosą Cię do Twojego własnego tropikalnego raju. Bogate szczegóły i soczyste kolory prezentują się w każdym motywie plakatów z papugami. Każdy plakat z papugami ma unikalny styl, który pokazuje piękno tego oszałamiającego ptaka. Wybieraj spośród wspaniałych plakatów z papugami, wszystkie w przyciągających wzrok kolorach i z niesamowitymi zdjęciami. Od ptaków miłosnych do kakadu, wspaniałe odcienie wyświetlające wszystkie rodzaje odcieni rozjaśnią Twoje otoczenie egzotycznymi plakatami z papugami. Jak zwykle, wszystkie te kawałki mogą być zmienione, aby pasowały do Twojej estetyki, ogólnego wystroju, schematów kolorów i innych elementów dekoracyjnych.

Popularność plakatów z papugami

Jednym z powodów, dla których papugi są dobrymi zwierzętami domowymi jest to, że potrafią naśladować dźwięki, coś, z czego są najbardziej znane. W przeciwieństwie do innych ptaków, które znają swoje zawołania bez uczenia, papugi poznają je przez naukę i uczą się przez naśladowanie. Możesz również użyć tego jako świetny punkt wyjścia podczas rozmowy o swoich papugach plakatów, ponieważ jest to dowód na to, jak ciekawe i charakterne są te ptaki. Co ciekawe, papugi również naśladować połączenia innych zwierząt, które służy jako obrona przed drapieżnikami, jak na przykład, jeśli wąż zbliża się, mogą naśladować wezwanie jastrzębia, odstraszając węża. W domach, papugi mogą kopiować dźwięki dzwonka telefonu, odkurzacz szumiący, dzwonek do drzwi i tak wiele więcej. Oczywiście, mogą one naśladować ludzką mowę też. Wyobraź sobie scenariusz posiadania najwyższej klasy plakatu z papugami z Photowall i jednocześnie posiadania papugi jako zwierzęcia domowego. Na przykład "Cockatoo Paradise - Anthracite and Aquatic" z pewnością wywołałby reakcję, nie tylko ptaka, ale przede wszystkim Twojej rodziny, przyjaciół i gości. Ten motyw w plakatach z papugami jest bardzo uderzający i atrakcyjny, podkreślając to niesamowite ptactwo w całej jego okazałości, z cudownie kontrastującymi kolorami, które sprawiają, że pokój natychmiast staje się popularny.

Główny akt

Zawsze warto i warto wiedzieć więcej na temat motywu przewodniego w wystroju wnętrza. Papugi to kolorowe ptaki, które można spotkać na całym świecie. Te, które pochodzą z Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej i Meksyku nazywane są papugami Nowego Świata, podczas gdy te, które występują w Azji, Afryce i Australii to papugi Starego Świata. Obecnie na świecie istnieje ponad 300 gatunków, choć niestety niektóre z nich są zagrożone, co może być również czynnikiem wpływającym na wybór plakatu z papugami. Ponieważ są to bardzo intrygujące i urzekające obrazy, dobrze umieszczony plakat z papugami w domu lub biurze może wzbudzić zainteresowanie i wywołać rozmowę, co jest bardzo ważne w podnoszeniu świadomości, a tym samym wspomaganiu ochrony tych cudownie uroczych ptaków. "Tropikalna harmonia" jest tego doskonałym przykładem, ukazując papugę w jej pełnym pięknie w otoczeniu innych uroczych stworzeń. Piękne kolory tego plakatu z papugami mogą wyglądać dobrze gdziekolwiek zdecydujesz się go umieścić.

Historia plakatów z papugami

Papugi były najpierw trzymane jako zwierzęta domowe przez starożytnych Egipcjan, a następnie przez Hindusów i Chińczyków. Zostały one przywiezione do Europy, aby być trzymane jako egzotyczne pamiątki dla bogatych lub szlachty. Słynni ludzie, którzy posiadali papugi domowe to Arystoteles, król Henryk VIII, Marco Polo, Maria Antonina, królowa Wiktoria, Teddy Roosevelt i wielu innych. Możesz w jakiś sposób dołączyć do tego ekskluzywnego grona, kupując sobie wysokiej jakości plakat z papugami do swoich własnych czterech ścian. "Indigo Parrot 1" może być punktem centralnym i z pewnością zachwyciłby wspomniane wyżej postacie historyczne, wnosząc klasyczny akcent do domu lub biura.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-57 z 57 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.